اعتراف جالب بازیگر زن انگلیسی درباره خودش!

اعتراف جالب بازیگر زن انگلیسی درباره خودش!

خانم «اما تامپسون» هنرپیشه، کمدین و فیلم نامه نویس انگلیسی اعتراف کرد انسان دورویی است، زیرا از یک سو تغییرات آب و هوایی را محکوم می‌کند و از سوی دیگر هزاران کیلومتر را سوار بر هواپیما می‌پیماید.

«اما تامپسون» در یکی از مصاحبه‌های تلویزیونی زنده در گفتگو ITV نیوز گفت که انسان دورویی است، چون فعال محیط زیست است و در عین حال سوار هواپیما‌های جت مسافرتی می‌شود و این کار بر خلاف آنچیزی است که برای تغییرات آب و هوایی، مردم را به آن فرا می‌خواند.

اعتراف جالب بازیگر زن انگلیسی درباره خودش!

این سلبریتی پیش از این به دلیل سوار شدن بر هواپیمای جت از لس آنجلس به مقصد لندن برای شرکت در یکی از جنبش‌های مرتبط با تغییرات آب و هوایی با انتقادات شدیدی رو برو شده بود.

تامپسون در مصاحبه اخیر گفت: احساس می‌کنم که دورو هستم، با این حال می‌توانم خودم را اینگونه مجاب کنم که حد اقل با سوار شدن بر هواپیما می‌توانم در حل مشکل تغییرات آب و هوایی کمک کنم.

او تأکید کرد که در جستجوی راه حلی برای رسیدن به مقصد بدون هواپیما است.

او گفت: فعالان جوان محیط زیست باعث می‌شود تا او احساس خجالت بکند، زیرا با استفاده از هواپیما و سفر‌های هوایی باعث شرمساری آن‌ها شده است. این بازیگر از رهبران جهان خواست تا همپای جوانان با حقیقت روبرو شوند و با شجاعت به معضل تغییرات آب و هوایی بپردازند.