ادعای جنجالی یک زن در مورد هالیوودی مشهور

ادعای جنجالی یک زن در مورد هالیوودی مشهور

دستیار رابرت دنیرو ستاره سرشناس هالیوود مدعی شد که دنیرو او را آزار داده است. به نظر می‌رسد رابرت دنیرو؛ ستاره سرشناس دنیای هالیوود در زندگی واقعی خود نیز در یک درام واقعی گیر افتاده است. این در حالی است که دنیرو اکنون فیلم مرد ایرلندی را در جدول اکران فیلم‌های هالیوودی دارد که در آن با دیگر اسطوره هالیوود یعنی آل پاچینو همبازی است و مارتین اسکورسیزی نیز در مقام کارگردان فیلم قرار دارد.

ادعای جنجالی یک زن در مورد هالیوودی مشهور

چیس رابینسون که دستیار ارشد و کارمند پیشین دنیرو است، روز پنجشنبه در دادگاه فدرال منهتن از دنیروی ۷۶ ساله شکایت کرد و بر اساس متن شکواییه به دنبال دریافت ۱۲ میلیون دلار (۱۰ میلیون پوند) غرامت است. رابینسون که ۳۷ ساله است می‌گوید که وی سال‌ها تبعیض و آزار و اذیت جنسی را تحمل کرده است، اما دیگر نمی‌خواهد سکوت کند. رابینسون مدعی شده که دنیرو انواع و اقسام آزار‌ها از آزار‌های کلامی تا جنسی را علیه او اجرا می‌کرده است.

مطابق متن دادخواست دنیرو از رابینسون درخواست‌هایی عجیب و خارج از عرف داشته است. برای مثال وی گاهی به رابینسون دستور می‌داد که پشتش را بخاراند، پیراهن‌های او را تنش کند و ببندد، یقه او را صاف کند، کمربندش را ببندد و بسیاری از امور دیگر که اساس ربطی به شغل و حرفه وی نداشته است. رابینسون در هنگام استخدام برای دنیرو حدود ۲۵ سال داشته، ولی می‌گوید که به سرعت آرزو کرده کاش در شغلی دیگر حضور داشت.

بخشی از متن دادخواست می‌گوید: “دنیرو غالبا به خانم رابینسون فحاشی می‌کرد، او را کتک می‌زد و به خانم رابینسون صفت‌های جنسی بسیار مبتذل می‌داد. وی بار‌ها با خانم رابینسون شوخی‌های جنسی سخیف انجام داده است. ” این دادخواست شامل پیوستی بود که پیام صوتی متهم را شامل می‌شد که به خانم رابینسون فحاشی می‌کرد و او را دزد فاسد می‌نامید.

این ادعا در شرایطی مطرح می‌شود که حدود دو هفته پیش دنیرو از رابینسون شکایت کرده بود و گفته بود رابینسون از سرمایه شرکت وی صد‌ها هزار دلار سوء استفاده کرده و ساعت‌ها به تماشای نتفلیکس نشسته آن هم به هزینه شرکت. درواقع دنیرو در تلشا بود با شکایت از رابینسون از وی غرامت بگیرد. اکنون به نظر می‌رسد دادخواست رابینسون یک دادخواست تلافی جویانه است، زیرا این پرونده پس از استعفا وی از شرکت دنیرو تشکیل شده است