چرا برد پیت، تهیه کننده معروف را تهدید به قتل کرد؟

چرا برد پیت، تهیه کننده معروف را تهدید به قتل کرد؟

«گوئینت پالترو» بازیگر هالیوود اهل ایالات متحده آمریکا گفت: «هاروی وینشتاین» از سوی «برد پیت» بازیگر مطرح سینمای هالیوودد تهدید به قتل شده بود، زیرا این تهیه کننده در تلاش بوده تا پالترو را مورد آزار و اذیت قرار بدهد.

این بازیگر ٤٦ ساله و برنده جایزه اسکار می‌گوید در سال ۱۹۹۵ و در طول افتتاح تئاتر هملت در برودوای، وینشتاین سعی داشته او را به اتاقش در یکی از هتل‌ها بکشاند و از او درخواست‌های بی شرمانه‌ای داشته است.

برد پیت

پالترو می‌گوید وقتی اتفاق را برای برد پیت تعریف کردم، او با خشم نزد وینشتاین رفت و او را تهدید کرد که در صورت تکرار این امر، او را به قتل خواهد رساند. پالترو می‌گوید تا امروز نتوانسته موضع برد پیت را فراموش کند، چرا که پالترو در آن زمان بازیگری ناشناخته بود که ثروت و شهرتی نداشت، اما در مقابل برد پیت وقتی از او دفاع کرد که در اوج بود.

برد پیت در جدیدترین مصاحبه خود درباره این اتفاق گفت: وینشتاین به طور قطعی تمام اتهامات را رد کرد، اما پالترو صادقانه درباره رفتار‌های زشت وینشتاین با من صحبت کرد. او افزود هالیوود به دلیل ماهیّت خود محل حاصلخیزی برای ایجاد شایعات و بی اخلاقی‌ها است و خواستار تدوین استاندارد‌های اخلاقی مشخص در آن شد.

گفتنی است پالترو از سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۷ با برد پیت رابطه داشت و مدتی نامزد او بود. او از جمله نخستین ستاره‌هایی بود که جرائم هاروی را در سال ۲۰۱۷ میلادی افشا کرد، ده‌ها ستاره هالیوودی از جمله «سلما هایک» و «لوپیتا نیونگو» او را به آزار و اذیت متهم کردند و بیش از ۷۰ زن نیز علیه رفتار‌های غیراخلاقی او شکایت کردند.