بیوگرافی ساناز طاری + عکس های اینستاگرامی اش

 

بیوگرافی ساناز طاری + عکس های اینستاگرامی اش

بیوگرافی ساناز طاری

 

 

بیوگرافی ساناز طاری بازیگر جوان

ساناز طاری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است که با بازی در سریال لیسانسه ها به شهرت رسید. در ادامه با بیوگرافی ساناز طاری بیشتر آشنا خواهید شد.

 

ساناز طاری,بیوگرافی ساناز طاری,عکس ساناز طاری

 

 

چکیده ای از بیوگرافی ساناز طاری:

نام :ساناز

نام خانوادگی :طاری

سال تولد :1373/2/15

تحصیلات: فوق لیسانس بازیگری

حرفه: بازیگر

 

ساناز طاری,بیوگرافی ساناز طاری,عکس ساناز طاری

تصاویر ساناز طاری

 

بیوگرافی ساناز طاری:

ساناز طاری متولد 15 اردیبهشت 1373 بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. ساناز طاری تنها یک برادر بنام سامیار دارد و تک دختر است. ساناز طاری تحصیلات ابتدایی خود را در هنرستان سوره به پایان رسانده است و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته بازیگری در دانشکده هنر و معماری است.

 

ساناز طاری,بیوگرافی ساناز طاری,عکس ساناز طاری

پدر و مادر ساناز طاری

 

ساناز طاری وقتی 6 ساله بود فعالیت هنری خود را با بازی در سریال آژانس دوستی شروع کرد. ساناز طاری بعد از چندین تجربه موفق بازیگری در سریال هاي‌ مختلف و حتی مجری کودکان در شبکه جام جم تا 10 سالگی فعالیت کرد و بعد از ان تا دبیرستان دیگر هیچ نقشی را بازی نکرد.

 

ساناز طاری علاوه بر فعالیت در سینما و تلویزیون، چندین آثار تئاتری و نمایش نیز در کارنامه هنری خود نیز دارد و به صورت آکادمیک و تحصیل در رشته بازیگری نمایش وارد سینما و تئاتر شده است.

 

ساناز طاری,بیوگرافی ساناز طاری,عکس ساناز طاری

عکس های اینستاگرام ساناز طاری

 

حواشی مهاجرت و کشف حجاب ساناز طاری

ساناز طاری در مرداد 1399 با انتشار عکسی بدون حجاب از خود در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که قصد دارد از دنیای بازیگری خداحافظی کند و آزاد زندگی کند…

او با انتشار عکس بدون حجاب نوشت:

بعضی رویا ها هست که برای بعضی دست نیافتنیه ، حالا به هر دلیلی!

من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را ازادانه و شاد زندگی کنم.

خداحافظ رویای کودکی

خداحافظ بازیگری

شاید روزی در جایی بهتر و ازادانه تر دوباره به سراغت بیام..

این عکس مهر تایٔیدی است برای تصمیمی که مدت هاست گرفته ام

 

ساناز طاری

 

 

پس از انتشار این پست اینستاگرامی و دست به دست شدن آن در فضای مجازی و گمانه‌زنی‌های بسیار، ساناز طاری در استوری خود با گلایه نوشت:

«چقدر جالب که تا قبل از گذاشتن پست آخرم، هیچکدام از دوستان و همکارانم حتی یاد منم نبودند و براشون اهمیتی نداشت که من در چه حالم! ولی الان همه نگران شدند و پیگیر! داستان مرده پرستیمونه که تا وقتی زنده‌ایم، هیچکس حالمونو نمی‌پرسه وقتی می‌میرییم، تازه عزیز می‌شیم. لطفا همونطور که تا الان براتون اهمیتی نداشتم، الان هم کسی نگران من نباشه.»

 

وی دو روز بعد از انتشار پستش در خصوص مهاجرتش نوشت: 

سلام خدمت همه دوستان و عزیزانم

میخواستم نسبت پستی که پریروز گذاشتم و احیانا باعث نگرانی و ناراحتی کسی شدم از همه عذرخواهی کنم و جهت اطلاع عرض کنم که با توجه به اینکه قصد کردم مسیر زندگیم را عوض کنم و دوربازی و بازیگری را ضمن اینکه چندان قابل هم نبوده خط قرمز بکشم و به لطف خدا برم دنبال اهداف اصلیم که مدتها براش برنامه ریزی کردم و به لطف خدا قطعا از بازیگری آینده روشنتری داره و از انتظار کشیدن رها و آزاد میشم

ان شالله جبران بیست سال عمر از دسته رفته را خواهم کرد البته با دعای همه عزیزانم. بهر حال اگر مطالب با عکس به ظاهر نامتناسبم که در پستم گذاشتم باعث رنجش و نگرانی کسی شدم مجددا عذر میخوام

از لطف و بذل محبت همتون ممنون و سپاسگزارم