کنترل لحظه‌ ها را در دست بگیر!

کنترل لحظه‌ ها را در دست بگیر!

کنترل لحظه‌ ها را در دست بگیر!

حجم زیاد کارهای روزانه تمام وقت ما را می‌گیرد و زمانی برای کارهای شخصی باقی نمی‌گذارد.به همین دلیل خانم‌های مدرن و امروزی در جستجوی راه‌های سریع، آسان و موثر برای رسیدگی به خود هستند. براون با مجموعه‌ی کامل و کارآمد در زمینه‌ی بهداشت و زیبایی پوست، این شرایط را مهیا کرده است.

 

محصولات براون با زندگی شما عجین می‌شوند و در صرفه جویی زمان و حفظ زیبایی،‌ شما را یاری می‌کنند.با براون کنترل لحظه‌ها را در دست بگیرید و در اوج زیبایی از جریان زندگی‌ لذت ببرید.

 

۱- فِیس اسپا برای داشتن پوستی نرم‌تر در ۳ روز:

 این محصول شامل اپیلاتور صورت، برس‌ها و اسفنج پاک کننده برای افزایش شفافیت و طراوت پوست است. می‌توانید این محصول را به صورت مرطوب و خشک استفاده نمایید. با فِیس اسپا اصلاح دقیق را تجربه کنید و از پوستی لطیف لذت ببرید. برای رسیدن به نتیجه‌ی بهتر می‌توانید هر روز عصر اسفنج‌ دایره‌ای فِیس اسپا را همراه با کرم مرطوب کننده‌ جهت ماساژ صورت استفاده کنید.

۲- لطافت ماندگارتر پوست با اپیلاتور سیلک اپیل ۹:

سیلک اپیل ۹ دستگاهی سه منظوره است. این محصول با قدرت برداشتن موهایی ۴ برابر کوتاه‌‌تر از آن‌چه موم برمی‌دارد و قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب، نرمی و لطافت ماندگارتری به پوستتان می‌بخشد.

 

اگر به تازگی استفاده از اپیلاتور را آغاز کرده‌اید برای برداشتن موهای زائد در طول ماه اول، هفته‌ای یک‌بار از سیلک اپیل ۹ استفاده کنید و در ماه دوم استفاده از آن را به ۲ تا ۴ هفته یک‌بار کاهش دهید. این محصول دارای ۲ برس لایه برداری ملایم و عمیق است.برس لایه‌بردار عمیق سیلک اپیل ۹ موهای زیر پوستی را کاهش می‌دهد و برس لایه بردار ملایم، طراوت بالایی به پوست شما می‌بخشد.

 

هفته‌ای یک بار استفاده از این برس‌ها گردش خون را بهبود می‌بخشد و به بالا رفتن درخشندگی پوست کمک می‌کند.می‌توانید آن‌ها را به سادگی از اپیلاتور جدا کنید و به همراه روغن ماساژ برای رهایی از خستگی، یا با کرم لاغری برای رسیدن به پوستی سفت، کشیده و یک‌دست استفاده کنید.

برای جلب رضایت شما، براون محصولات خود را با ضمانت برگشت پول تا ۱۰۰ روز به فروش می‌رساند تا ‌بتوانید خریدی بدون ریسک را تجربه کنید و در صورت عدم رضایت با بازگرداندن محصول به فروشگاه پول خود را پس بگیرید.

 

شبکه های اجتماعی براون :

    اینستاگرام

  تلگرام

 

 

کنترل لحظه‌ ها را در دست بگیر!