نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

نگاهی به زندگی +عکس 

زیباترین زنان جهان از کشورهای گوناگون را به شما معرفی می‌کنیم و همراه با آن نگاهی خواهیم داشت به خلاصه از انها. تعریف زیبایی کم کم زمان و در طول سالیان سال شکلهای گوناگونی به خود گرفته هست. زیبایی تنها در ظاهر نیست بلکه از درون نیز انسان‌ها باید جذاب باشد. در اینجا فهرستی از معرفی شده اند.

اوا مندس

تاریخ تولد; پنجم مارس ۱۹۷۴

مکان تولد; میامی, فلوریدا

قد; 167

وزن; ۵۶ کیلوگرم

 

اوا مندس هنر بازیگری را از سال ۱۹۹۰ شروع کرده هست و در فیلمهای مشهور «Hitch, Ghost Rider, 2 Fast 2 Furious و…» نقش بازی کرده هست. او در چندین موزیک کلیپ و بعنوان مدل با چندین برند «بستنی مگنوم, رولون, کالوین کلین و کارتیر» مشارکت داشته هست. اوا دو برادر و یک خواهر دارد.

کیت آپتون
تاریخ تولد; دهم ژوئن ۱۹۹۲

مکان تولد; میشیگان

قد; ۱۷۷

وزن; ۶۴ کیلوگرم

 

کیت آپتون مدل و هنرپیشه مشهور آمریکایی در چند فیلم اکثر حضورنداشته هست. او در سال ۲۰۰۸ بعد از ثبت اسم در آژآنس مدلینگ به نیویورک رفت.

جسیکا آلبا
تاریخ تولد; بیست و هشتم آوریل ۱۹۸۱

مکان تولد; کالیفرنیا

قد; ۱۷۰

وزن; ۵۶ کیلوگرم

 

بازیگری را از 13 سالگی شروع کرده هست و یک برادر کوچک تر به اسم جاشا دارد . جسیکا شرکت «The Honest Company» که شرکت محصولات خانگی غیر سمی هست را راه اندازی کرده هست.

میشل اوباما
تاریخ تولد; هفدهم ژآنویه ۱۹۶۴

مکان تولد; شیکاگو, ایلینویز

قد; ۱۸۰

وزن; ۷۷ کیلوگرم

 

میشل اوباما وکیل و نویسنده و بانوی اول ایالات متحده در سال هاي ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ بوده هست. او با باراک اوباما کرده و صاحب دو فرزند هست. میشل از مشکلاتی چون فقر, و غذای تندرست در کشور آمریکا پشتیبانی میکند و تا گذشته از سال ۲۰۰۹ در دانشگاه شیکاگو کار می‌کرد.

گل گدوت
تاریخ تولد; سیم آوریل ۱۹۸۵

قد; ۱۷۷

وزن; ۵۸ کیلوگرم

 

گل گدوت مدل مشهوری هست که به علت بازی در فیلم «Wonder Woman» به شهرت رسیده هست. او در چندین نمایش زیبایی شرکت کرده هست و در سال 2004 در ۱۸ سالگی بعنوان زن شایسته گزینه شد. رشته دانشگاه او بیولوژی هست و یک خواهر کوچک تر به اسم دانا دارد.

داکوتا جانسون
تاریخ تولد; چهارم اکتبر ۱۹۸۹

مکان تولد; تگزاس

قد; ۱۷۰

وزن; ۵۴ کیلوگرم

 

داکوتا نخستین نقشش را در کنار مادرش در یک فیلم کمدی درام اجرا کرد و به دنبال آن در سال ۲۰۰۶ بعنوان میس گلدن گلوب معرفی شد. شهرت جهانی او بعد از بازی در فیلم «Fifty Shades Of Grey» رخداد افتاد. پدر و مادر داکوتا هر دو هنرپیشه میباشند. او از ۱۲ سالگی به حرفه مدلینگ علاقه پیدا کرد و بعد از ثبت اسم در آژانس مدلینگ برای برندهای مشهوری چون منگو فعالیت کرد.

سلما هایک
تاریخ تولد; دوم سپتامبر ۱۹۶۶

مکان تولد; وراکروز, کشور مکزیک

قد; ۱۵۷

وزن; ۵۳ کیلوگرم

 

سلما هنرش را در کشور مکزیک نخست کرد و در چند فیلم حضور داشت. سلما بعد از بازی در فیلم فریدا به شهرت جهانی رسید. او یک برادر کوچک تر از خودش دارد که طراح مبلمان هست.

امبر هرد
تاریخ تولد; بیست و دوم آوریل ۱۹۸۶

مکان تولد; آستین, تگزاس

قد; ۱۷۲

وزن; ۵۵ کیلوگرم

 

امبر هرد نخستین نقشش را در فیلم «All The Boys Love Mandy Lane» در سال ۲۰۰۶ ایفا کرد. اما در این فیلم به شهرت نرسید. امبر در فیلمهای «Pineapple Express و Never Back Down» شناخته شده هست.

کاترینا کایف

تاریخ تولد; شانزدهم جولای ۱۹۸۳

مکان تولد; هنگ کنگ

قد; ۱۷۲

وزن; ۵۶ کیلوگرم

 

کاترینا کایف در هنگ کنگ به جهان آمده و بعد از جدایی پدر و مادرش به چندین کشور نقل مکان کرده هست. او در هندوستان با ایفای نقش در چندین فیلم که جنبه داشتند بازیگر و مدل موفقی شد. او 7 خواهر و برادر دارد. 3 خواهر بزرگتر 3 خواهر کوچک تر و یک برادربزرگ تر. او یکی از جذاب ترین و پردرآمدترین بازیگران بالیوود شناخته شدها ست.

ناتالی پورتمن

تاریخ تولد; ششم سپتامبر ۱۹۸۱

قد; ۱۶۰

وزن; ۵۰ کیلوگرم

 

بازیگر مشهور و پرطرفدار و از شخصیت هاي مشهور جنگ ستارگان هست. او از دانشگاه هاروارد در رشته فارغ التحصیل شده هست و فیلم «A Tale Of Love and Darkness» را کارگردانی کرده هست که در «سال 2015» منتشر شد.

 

 

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس