ملکه سوئد و هراس از ارواح سرگردان قصرش

ملکه سوئد و هراس از ارواح سرگردان قصرش

ملکه سوئد و هراس از ارواح سرگردان قصرش 

ملکه سوئد از سرگردان قصرش بسیار می ترسد و در محیط اعیانی و بسیار لوکسش احساس راحتی ندارد و ترس تمام وجودش را گرفته است. ملکه سوئد می‌گوید کاخ سلطنتی که وی در آن زندگی می‌کند، محل رفت‌وآمد ارواح است.ملکه سوئد در اظهاراتی گفت که کاخ سلطنتی این کشور محل رفت‌وآمد ارواح است. تلویزیون دولتی سوئد نیز پنجشنبه گذشته فیلمی مستند در تأیید اظهارات ملکه “سیلویا ریناته سومرلات” پخش کرد.

 

ملکه سیلویای ۷۳ ساله در این مستند می‌گوید: دوستان کوچکی وجود دارند … ارواح. رفتار همه آن‌ها بسیار دوستانه است اما گاهی اوقات احساس می‌کنید که کاملاً تنها نیستید.وی افزود: این موضوع واقعاً هیجان‌انگیز است، اما ترسی وجود ندارد.قصر دروتنینگهُلم، محل زندگی خانوادۀ سلطنتی سوئد در قرن ۱۶ میلادی در یکی از مجموعه جزایر منطقۀ استکهلم ساخته شده و در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

 

این قصر محل اقامت دائم “کارل گوستاف” شانزدهم، پادشاه سوئد و همسرش ملکه سیلویا است. آنان ۴۰ سال پیش ازدواج کرده‌اند.کریستینا، خواهر ملکه سیلویا نیز ادعای وی مبنی بر وجود ارواح در کاخ سلطنتی را تأیید کرده است.کریستینا نیز در این مستند می‌گوید در این قصر انرژی زیادی وجود دارد؛ اینکه این انرژی به اشکال مختلف تجلی پیدا کند، موضوع عجیبی نیست.

 

وی افزود: داستان‌هایی در مورد ارواح در همه خانه‌های قدیمی وجود دارد. آن‌ها در طول قرن‌ها توسط مردم پر و بال داده شده‌اند، (اما) انرژی باقی می‌ماند.

 

 

ملکه سوئد و هراس از ارواح سرگردان قصرش