مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران

مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران

مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران 

دکتر زن برای درمان بیمارانش استایل عجیبی را برای خود برگزیده هست که در سراسر رسانه هاي دنیا خبرساز شده هست. بای شوفانگ اهل پکن” چین امثال یک شخصیت سنتی اپرا میپوشد و آن را با یک سنگین و پیچیده کامل میکند تا در حین معاینه مریض, انها احساس آرامش بیشتری داشته باشند.

 

به گزارش او پس از آنکه متوجه شد شمار زیادی از بیمارانش به سختی میتوانند در موردوضعیت شان گفتگو کنند و این موضوع روی توانایی او در تشخیص برترین درمان برای انها تاثیرمی گذارد, تصمیم گرفت با شبیه شدن به یک شخصیت نمایشی به آن ها کمک کند تا با آرامش بیشتری با او گفتگو کنند.

عجیب دکتر چینی برای آرامش دادن به بیماران

 

شمار زیادی از افراد نمیتوانند آسان با پزشکان گفتگو کرده و رابطه برقرار کنند و دچار استرس می‌شوند, بنابراین این دکتر فکر کرد که اگر چهره خود را تغییر دهد, میتواند به آن ها در بازرسی اعصابشان کمک کند.

در طی چند هفته قبل, بای شوفانگ, دکتر متخصص پوست هر روز صبح یک را صرف لباس و گریم سنتی یک خواننده اپرا میکند.

روش ابتکاری عجیب یک دکتر چینی

 

عکس هاي بای شوفانگ با صورت گریم شده, بازخوردهای متفاوتی در شبکه هاي مجازی چین داشت هاست. در حالیکه بعضی از مردم تلاش وی را برای رابطه بهتر با مردم تحسین می‌کنند, عده اي نیزدر مورد کارساز بودن ظاهر غیرمعمول او تردید دارند.

 

ولی با وجود نظرات منفی , این دکتر پای تصمیم خود ایستاده و ادعا می‌کند حتی نتیجه اش را نیزاز الان دیدن کرده و بیماران آسان تر در مورد مشکلشان گفتگو میکنند.

هم‌چنین رئیس بیمارستان نیز از روش اخیر او پشتیبانی کرده و عقیده دارد این روش ابتکاری تاثیرات مثبتی روی بیماران گذاشته هست.

 

* تاثیر گریم متفاوت این دکتر بر بیماران

آرایش و گریم این دکتر یک ساعت و پاک کردن آن از صورتش نیز یک ساعت دیگر زمان می‌برد.این گریم سنگین از الان روی پوست او تاثیر سو گذاشته ولی او ادعا میکند این فداکاری کوچک ارزش اینکار را دارد.

روشهای عجیب برای آرامش دادن به مریض

 

این نخستین بار نیست که پرسنل پزشکی روشهای غیرمعمولی را برای آرامش دادن به بیماران اتخاذ می‌کنند. در ماه مه قبل نیز بیمارستانی برای کارکنان بیمارستان و مراجعان هاي رنگارنگی را تدارک دید تا آن ها با آرامش و راحتی بیشتری آزمایش پاپ اسمیر را انجام دهند.

 

پس از آنکه عکس هاي بای با لباس ها و گریم غیرمعمول در شبکه هاي مجازی غوغایی شد, برخیاز مردم به او لقب «پاتچ آدامز حقیقی چین» را داده اند. «پاتچ آدامز یک دکتر مشهور امریکایی استکه اضافه بر پزشکی , کمدین , فعال اجتماعی , دلقک و نویسنده نیز هست.»

 

 

مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران