محبوب ترین بازیگران زن حال حاضر سینمای ایران

محبوب ترین بازیگران زن حال حاضر سینمای ایران

محبوب ترین حال حاضر سینمای ایران 

محبوب ترین و پرطرفدارترین سینمای کشور ایران به نظر شما چه کسانی میباشند؟ گرچه نظر هر شخصی به سلایقش مربوط هست اما بعضی از بازیگران میباشند که در نظر همه ي محبوب شده اند. در این جا با نفوذترین بازیگران زن سینمای کشور ایران را به شما معرفی می‌کنیم. این بازیگران از آن دسته اي میباشند که یا با استعداد درخشان خود توانسته اند

 

جای خود را در میان علاقه مندان به به دست باورند و یا این که با حضور مستمر در شبکه هاي مجازی و فعالیت هاي گوناگون محبوبیت به دست آورده اند.

 

1.

45 ساله ایرانی هنوز متنفذترین زن سینمای کشور ایران هست. در چند سال قبل تجربه هاي گوناگون سینمایی را پشت سر گذاشته و نشان داده که میخواهد از شخصیت تیپیک الصاق شده به نامش فرار کند.

 

2.

با درخشش در سریال شهرزاد و بازی در فروشنده به یک ستاره محبوب بدل شده هست. فن پیج هاي مختلفی فعالیت هاي وی را پوشش می‌دهند. او در عرصه اجتماع و چهره محترم و صادقی هست و نشان داده که از شجاعت مناسبی برخوردار هست. آیا او بازیگر بزرگی هست؟ نمیدانیم. بازی هاي او در بعضی فیلم ها مانند پذیرایی ساده

 

و یا زندگی مشترک آقای محمودی و بانو حیرت انگیز میباشند اما در اکثر فیلم ها او کاراکتر همیشگی خود را تکرار میکند. او یک بازیگر حرفه اي هست با یک دختر کوچک به اسم حنا. همسرش نقش کوچکی را در فیلم من بازی کرد.

 

3.

قرار گرفتن نام این بازیگر 31 ساله بابلی شاید در این مکان حیرتزده تان کند اما ستاره اقبال او به شدت رو به صعود هست. ابد و یک روز و سریال شهرزاد وی را محبوب کردند و در ذائقه خاصش در پوشش هم به شدت مورد دقت کاربران فضای مجازی قرار دارد. او به زودی فیلم ویلایی ها را روی پرده خواهد داشت.

 

4.

دیرپاترین ستاره زنی هست که سینمای کشور ایران به خود دیده. او 45 ساله هست و از 18 سالگی وارد سینمای کشور ایران شده هست و بعد از 28 سال حضور همچنان نامش بعنوان یک برند ارزش دارد. او 4 فیلم نیز ساخته هست و در یکی دو سال جدید با چهارشنبه 19 اردیبهشت، مرگ ماهی و ربوده شده بعنوان بازی در نقش هاي متفاوتی را گزینه کرده هست. گرچه هنوز وی را با بازی در فیلم سارا/ دو زن و نیمه مخفی به یاد می آوریم.

 

5.

بازیگر با استعداد که هنوز به آن چه حقش بوده نرسیده هست. بازی زیبای او در خشم و هیاهو نادیده گرفته شد و امسال هم ویلایی ها را دارد اما او همچنان در انتظار شاه نقش ویژه خود هست. او 34 ساله هست. در یکی دو سال قبل در تئاتر هم تجربیات فراوانی داشته هست. فیلم ارادتمند نازنین بهاره و تینا را همراه با مهناز افشار در پشت خط قرمز دارد.

 

6.

هیاهوی محامات و اتهامات همسر سرشناسش خیلی به شهرت او لطمه نزد. او همچنان مورد علاقه تماشاگران هست و بازی در نهنگ عنبر یک و حالا نهنگ عنبر 2 جایگاه وی را بعنوان بازیگر زن پرفروش ترین فیلمهای تاریخ سینمای کشور ایران تثبیت خواهد کرد. کفایت حرفه اي اش موجب شده که در هر دو حوزه سینمای تجاری و سینمای روشنفکرانه مورد دقت قرار گیرد. او 40 ساله هست و یک دختر کوچک دارد.

 

7. سحر دولتشاهی

سال 94 و 95 را پر از موفقیت از سر گذراند هر چند که همزمان بود با جدایی اش از رامبد جوان. او بازیگری انرژیک هست که حس خنده دار بی نظیر خوبی هم دارد اما در نقش هاي درام نیز مفید می درخشد.

 

8.

او از آن دسته بازیگرانی هست که همۀ وقت} درخشان بازی میکند. در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 با فیلم هایي مانند دو زن، سربازهای جمعه و زن زیادی در فضای سینمای کشور ایران درخشید اما بازی بی نظیر اش در شیار 143 دوره حرفه اي وی را چندین پله ارتقا داد. او با دو فیلم چ و بادیگارد همکاری نزدیکی با ابراهیم حاتمی کیا را تجربه کرده هست.

 

9. هدیه تهرانی

یک دهه قبل اگر قرار بود این لیست را بنویسیم او در صدر جدول بود اما سال ها کم کاری اش در حوزه سینما و سرگرم شدنش به پروژه هاي شخصی، جایگاه وی را متزلزل ساخته هست. او پارسال عادت نمیکنیم را داشت. او امسال با دو فیلم بدون تاریخ بدون امضا و همین طور اسرافیل روند بازگشت خود به سطح اول بازیگران زن سینمای کشور ایران را تشدید کرده هست.

 

هر چه باشد هنوز وی را با فیلمهای پرفروشی مانند قرمز، غریبانه، دست هاي آلوده و … به یاد می آوریم. او 45 ساله هست و فعلا مجرد.

 

10.

او پای اثبات همه ي فیلمهای کمدی هست؛ ف6یلم هایي مانند ورود آقایان ممنوع، 50 کیلو آلبالو و امسال هم مفید بد جلف. بازیگر ورزشکاری که در کوهنوردی و هاي رزمی تجربه هاي فراوانی دارد. بخشی از زندگی اش را وقف پسر نوجوانش گیو ساخته هست. او بازیگری همۀ وقت} مطمئن هست و سال پیش نیز چند تجربه تئاتری داشت که مهم‌ترین آن نمایش می سی سی پی نشسته می میرد بود. او 43 ساله هست.

 

11.

دختر رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری متخصص بازی در درام هاي اجتماعی هست. در سال هاي جدید با فیلم هایي مانند سد معبر، هفت ماهگی، لانتوری، منزل دختر و کوچه بی نام و جامه دران یک ژانر سینمایی خاص خود را دنبال کرده هست؛ ژانری که خیلی شبیه دغدغه هاي اجتماعی مادرش رخشان بنی اعتماد بوده هست. او کوله باری از جوایز سینمایی دارد و گه گدار در عرصه سیاست و اجتماع نیز حرف هایي برای گفتن دارد.

 

12. نگار جواهریان

او با رامبد جوان نامش را سر زبان ها انداخت و خیلی ها منتظر پخش فیلم نگار میباشند که توسط همسرش کارگردانی شده هست. نگار جواهریان را با فیلم هایي مانند و مس، حوض نقاشی، یه حبه قند، بی خود و بی جهت و هیچ به یاد می آوریم و به نظر میرسد تنها کاهانی متخصص گرفتن بازی هاي متفاوت از این بازیگر جوان ایرانی هست و در بقیه فیلم ها او تن به ارائه پرتره هاي بیش از حد مثبت و خنثی از خود میدهد.

 

13. مهتاب کرامتی

این بازیگر با چهره خاصش هنوز در صف اول گزینش هاي کارگردان ها برای بازی در نقش هاي اول قرار دارد. او 47 ساله هست ولی همچنان می‌تواند بازیگر رمانس هاي پر آب و تاب باشد. ماجان، مرداد، مزار شریف و عصر یخبندان شماری از فیلمهای چند سال قبل او بوده اند. به نظر میرسد کرامتی به تدریج در حال شیفت دادن فعالیت سینمایی خود به شاخه هاي دیگر از جمله تهیه کنندگی هست.

 

14.

این بازیگر 38 ساله در فضای مجازی فعالیت آشکاری دارد اما در سینما به اندازه سابق حضور ندارد. در دو سه سال قبل مهمترین فیلم هایش شکاف، دهلیز، خط ویژه و سیانور بودند اما به نظر می‌رسد با عنوان بازیگر محبوب عمده راحت نیست. او از گزینش هاي همیشگی فیلمسازان معتبر هست.

 

15. فاطمه معتمد آریا

او مهم‌ترین بازیگر سینمای کشور ایران در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 بود با «هنرپیشه، ریحانه، مسافران» و سریال هایي مانند گل پامچال و آرایشگاه جذاب. در سال هاي بعد نیز شاه نقش هاي خاص خود را ایفا میکرد مانند بازی در گیلانه و همین طور این جا بدون من. او 55 ساله هست.

 

16. پگاه آهنگرانی

از نخستین حضور او در سینما نزدیک به 17 سال قبل و او تازه 32 ساله هست. دختر منیژه حکمت این سال ها ناگهان پرکار شده هست با فیلم هایي مانند هفت ماهگی، لابی، سارا و آیدا، قاتل اهلی، تیک آف، خشکسالی و دروغ، جامه دران، منزل دختر و … که در بعضی از آن ها با باران کوثری همبازی بوده هست. تعلق دلیل او به سینمای اجتماعی واضح هست. او به راحتی میتواند جایگاه خود را در این رده بندی ارتقا بدهد.

 

17.

او با جدایی نادر از سیمین چهره شد اما بعد از آن در آلبوم اي از نقش هاي نمونه گیر افتاد. 31 روز بعد، لابی، عادت نمی‌کنیم، ناهید و خداحافظی طولانی آثار این بازیگر 37 ساله در سال هاي جدید بوده اند.

 

18.

او مهمترین چهره سینمای تجاری در یک دهه قبل بوده هست و در اواخر دهه 80 ثروت قابل توجهی از بازی در فیلمهای درجه دو به دست آورد. در حالیکه مثلا بازی اش در فیلم چه کسی امیر را کشت نشان می داد که او بازیگر با استعدادی هست. این بازیگر 32 ساله چند سالی هست که با دقت بیشتری نقش هایش را ایفا می‌کند. حضورش در فیلم خفگی ساخته فریدون جیرانی موید این نکته هست. او در شبکه هاي مجازی بسیار مورد دقت هست.

 

19. آنا نعمتی

این بازیگر کم حاشیه 39 ساله هیچ وقت در بطن حرکت سینمای کشور ایران قرار نگرفته هست و خودش اعتقاد دارد که شایستگی هایش نادیده گرفته شده اند. فیلمهای ماحی، عصر یخبندان، انارهای نارس و یکی می خواد باهات حرف بزنه فیلمهای مهم او در این سال ها بوده اند.

 

20.

ملکه اینستاگرام و حاشیه هاي دنیای سینما و سرگرمی 41 ساله هست. بازی او در فیلمی مانند من نشان داد که او از چه استعدادی در عرصه بازیگری برخوردار هست. استعدادی که معمولا به نمایش در نمی‌آیند.

 

 

محبوب ترین بازیگران زن حال حاضر سینمای ایران