عکس های مدلینگ نسیم نهالی همسر محسن فروزان

عکس های مدلینگ نسیم نهالی همسر محسن فروزان

تصویر هاي مدلینگ همسر محسن فروزان 

محسن فروزان فوتبالیست مشهور ایران با مدل ایرانی کرده هست که در اساس فعالیت دارد و در ادامه به زندگی انها می‌پردازیم. همسر غوغایی محسن فروزان در حرفه مدلینگ و فعالیت دارد .تصویر هاي جدیدی از همسر محسن فروزان منتشر شده که به و مدل عینک هاي یک فروشگاه مشهور میپردازد.

 

محسن فروزان فوتبالیست مشهور کشورمون که دروازه بان سابق تیم استقلال بود چند وقتی هست که ازدواج کرده و متاهل شده هست.محسن فروزان در روز 14 اردیبهشت ماه ۱۳۶۷ در رشت متولد شده هست و همسرش متولد 1368 میباشد.پیشتر نسیم نهالی همسر فرزوان در صفحه اینستاگرام خود تصویر هاي بی حجابی تبلیغاتی خود را برای یک یک برند پوشاک منتشر کرده بود که ازدحام بسیاری را به راه انداخت.

 

عکس هاي او موجب شد تا کمیته اخلاقی فوتبال محسن فروزان را به ۶ ماه از فوتبال محروم کند!این فرمان انعکاس گسترده اي در رسانه هاي ایران و دنیا داشت و این بازیکن در گفت و گو هاي مختلفی گفت چرا تخلف همسرم را به پای من می‌نویسند و من را جریمه می کنند؟

 

این ماجرا به قدری سر و صدا کرد که در نهایت مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران به علت نقض دستمزد شهروندی شخصا این دستور را لغو کرد.همسر محسن فروزان عروس و و همینطور عینک می‌باشد که با برندهای مشهور مشارکت می‌کند.

نسیم نهالی مدل ایرانی،تصویر هاي خوشگل نسیم نهالی،تصویر هاي نسیم نهالی مانکن ایرانی،نسیم نهالی و همسرش

 

 

عکس های مدلینگ نسیم نهالی همسر محسن فروزان