عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)

و اخبار چهره های مشهور «310»

تازه ترین عکسهای ناب بازیگران و ستاره ها در را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید که اکثر آنها مربوط به جشن حافظ می‌باشد.

 

این روز ها بزرگراه ها و معابر اصلی شهر تهران پر از عکس مردی هست که بی حدس یک آدمکش حرفه اي تحت تعقیب یا یکی از شاهزادگان قاجار نیست- بلکه خواننده اي نوظهور و پیروز به اسم بهنام بانی هست که دیشب نخستین کنسرت اش را با حضور پدر و مادرش برگزار کرد و فصل جدیدی از زندگی هنری خود را شروع کرد.

 

کنسرت هایي که همگی در همان روز اول فروش اینترنتی- پایان یافته اند. امیدواریم همۀ وقت} پیروز باشد و شعله پرفروغ اجراها و ترانه هایش مثل خیلی ها زود فروکش نکند.

دیشب سالن وزارت کشور میزبان جشن سینمایی مطرحِ /حافظ/ بود. جشنی که برای نخستین بار بدون حضور بانیِ فقید اش زنده یاد علی معلم برگزار شده بود و طبق انتظار کم فروغ تر از همه ي وقت بود. جشنی که صرفا بهانه اي برای دور هم جمع شدن آن دسته از سینماگرانی شده هست که در جشن هاي دستِ بالا تر جایی برایشان نیست-

 

به همراه چندی از بزرگان و اساتید و هاي نمایشی- برای اعتبار بخشیدن به این جشن. گرچه جنبه مهم تری که این جشن دارد- نه برای سینما- بلکه برای صنف مد و پوشاک هست که در آن طراحان آخرین دستاورد هاي خود را بر تن چهره ها می کنند و به نمایش عمومی می گذراند و در واقع یک فشن شوی بزرگ و سالیانه هست!

 

شیلا خداداد در حاشیه همین مراسم. هدفش از این سلفی لنزِ چشم هایش بوده- وگرنه برای لباس عکس تمام قد باید انداخته باشد.

علی اوجی زحمت مدیریت و برنامه ریزی هاي جشن سال جاری را کشیده بود و به تبع آن رسیدن پاداش برترین بازیگر زن به الناز شاکردوست اصلاً عجیب نبود! 

اشتباه نکنید- عکس مربوط به جشن عروسی هیچ یک از رفقا نیست- بلکه نوع حضور هنرمندانمان در یک جشن سینمایی را نشان می‌دهد! الهام حمیدی- الهام پاوه نژاد- نفیسه روشن- سپیده خداوردی و مریم کاویانی در کنار همسر مرحوم عارف لرستانی در همین مراسم.

بله- همان طور که گفتم عکس تمام قدِ شیلا بانو اینجاست. با مرسی از /آقا/ فرهاد بابت طراحی این لباس.

این عکس رضا عطاران به برترین نحو ممکن حال و هوای این جشن سینمایی را نشان می دهد. 

منوچهر هادی و کاردستی هایش در شبکه نمایش خانگی و سینما- هر چه پاداش بود درو کردند تا بغض هاي آقای هادی در جشنواره فیلم فجر کمی آرام گیرد. منوچهر بهتر هست از سال آینده کلا بیخیال جشنواره فیلم فجر شود و با همه قوا در همین جشن حافظ حضور پیدا کند.

– سپیده جان بیا سلفی بگیریم.

«چیلیک»

– نه نه! من اصلا از این زاویه مفید نمی افتم. بیا جاهامون عوض از اول بگیریم.

+ باشه.

موضوعی که مطرح هست درمورد گیت ورودی ساختمان وزارت کشور و دستگاه دلنازک به فلزات هست که با عبور از آن افراد را بازرسی می کنند. واقعاً با این حجم از زلم زیمبو در نزد عزیزان دستگاه نسوخته باشد مفید استساره بیات- هنگامه قاضیانی و مهناز افشار در حاشیه همین جشن. عزیزانی که فعالیتشان در سینمای هنری و تجاری- بینابینی و مشترک هست.

عکاسان رسانه ها و خبرگزاری ها این مراسم را بنا به هر علتی که نمی‌دانیم- تحریم کرده بودند و هیچ گزارشی به صورت تصویری از این جشن مخابره نشد- ولی خب جای هیچگونه نگرانی نبود چون بهنوش بختیاری یک تنه جور همۀ را کشید و همۀ میهمانان این مراسم سلفی گرفت و به اشتراک گذاشت! اسکار خیار طلایی هم تقدیم می‌شود به منوچهر هادی- بابت حضورش در این عکس.

بهنوش بانو در کنار خواهران شاکردوست. اتفاقا جای علی معلم در این مراسم هشلهفت اصلا خالی نبود. دیگر اثری از جشن حافظِ قدرتمندی که یکی از قطب هاي مقایسه سینمای کشور ایران شده بود دیده نمی‌شود- دقیقا مثل آفریننده اش…

پس از دریافت پاداش برترین بازیگر زن سال. «نوشتن اش هم هست»

اگر برادر الناز در مراسم شرکت می کرد. 

تیپ الناز در جشن حافظ سال آینده.

سلفی احسان علیخانی در کنار مهران مدیری- پس از دریافت پاداش برترین برنامه تلویزیونی برای /ماه عسل/. سنگین بزن.

استاد محمدعلی کشاورز گل سرسبد این مراسم بودند و یک تنه به این جشن جایگاه و اعتبار بخشیده بودند. در کنار استاد جمشید مسایخی و خیلی هاي دیگر.

کلا هر شخصی که در جشنواره فیلم فجر دلخور شده بود- در این جشن پاداش گرفت. یعنی انقدر زاویه بین دو مراسم باورنکردنی هست.

امیر کاظمی- متین ستوده و هوتن شکیبا در حاشیه مراسم- به نمایندگی از گروه بازیگران سریال/لیسانسه ها/. 

هومن سیدی و پاداش اش که امیدواریم بخاطر در /عاشقانه ها/ باشد- چون یک تنه جور سریال را کشیده بود و علت اصلی وفاداری مشتریانِ این سریال بود.

سلفی پوریا پورسرخ و یک کوچولوی بانمک در حاشیه همین جشن.

نسرین مقانلو که به همراه پسرانش به مراسم رفته بود- این عکس بادگاری را در کنار امین حیایی گرفتند. 

جلیل فرجاد و دخترانش در کنار سمیرا حسینی در مسیر رفتن به جشن حافظ. قشنگ تدارکی که هر سال عزیزان برای این جشن میچینند- از جشن عروسی نزدیکانشان هم اکثر هست.

بهنوش بختیاری این بار در کنار لادن مستوفی و ساره بیات. کوروش تهامی و همسرش هم در پشت دیده می شوند. فریبا بانو متخصص هم یکی دو پیکسلی از عکس را گرفته اند. 

مهدی جهانی- خواننده مفید کشورمون در کنار صاحبخانه اش- علیشمس این عکس یادگاری را در کنار نفیسه روشن گرفتند. بله- مهدی جهانی مستاجر علیشمس هست و به جای کرایه خانه- به ناچار می‌گذارد علیش در ترانه هایش حضور داشته باشد. 

سلفی شیوا خنیاگر در کنار نوید محمدزاده که از معدود هنرمندانی هست که هم در این جشن و هم در جشنواره فیلم فجر پاداش دریافت کرده هست

آقا رضا گلزار- برنده پاداش برترین بازیگر نقش اول مرد. «فندک اش برداشته و به تراس می‌رود» 

سلفی مهناز افشار در کنار همکاران شفیق. احسان کرمی- نوید محمدزاده- رضا درمیشیان و همکار عزیزشان. عکسهای مربوط به جشن حافظ در همینجا به آخر رسید. می‌رویم سراغ سایر عکس ها. 

 

دو قندِ نباتِ شبکه چهار- در استودیوی همین شبکه. رضا رفیع که برنامه فوق العاده /منبع موثق/ را نخست کرده هست و درستکار علا هم /چشم شب روشن/ را روی آنتن می‌برد.

سیروان- داداش- خیلی تابلویی!

تبریک اینستاگرامی رضا قوچان نژاد به خواهر بانو اش بابت موفقیتش در جشن حافظ.

 

درمانگاه هایشان هم لاکچری هست. پرده هاي درمانگاهِ محل ما از این پارچه هاي جدا کننده اتاقک هاست که با حلقه به میله متصل اند. بحث کاغذ دیواری راکه اصلا نمی کنم.

سلفی علی انصاریان و دوست عزیزش که یکی از طرفداران اصیل لیورپول هست و در انتظار قهرمانی این تیم.

این هم از /پست لاغری/ امروز.

سال جاری تابستان- رفقا به صورت دسته جمعی رفته اند زیارت. در مسیر بازگشت- اتفاقاتی افتاده که به صلاح نیست در این جا مطرح شود. خلاصه این که هر چی میخواد بشه بشه- هر چی میخواد بگه بگه.

حمید خان فرخ نژاد در کنار علی زند وکیلی در حاشیه کنسرت جدیدِ علی در استان تهران. 

شب نشینی تیم ملی دعوایِ ایران در خانه یکی از عزیزان. بگو ماشاالله. 

فرهاد مجیدی هست- یکی از بزرگان علمِ هشتگ. برایش موضوع فرقی ندارد- در هر حالت لاو و استقلال و فوتبالر را هشتگ خواهد زد.

جشن تولد شصت سالگی «چشمم کف پاش» مهرانه بانو مهین ترابی- یکی از مفید ترین ها و مهربان ترین هاي سینما و تلویزیون با حضور جمعی از همکاران و هوادارانش برگزار شد و خاطره اي مفید برای این بازیگر دوست داشتنی رقم خورد. در این عکس هم پرستو گلستانی- مرضیه برومند و اکرم محمدی حضور دارند. تبریک فراوان به مهرانه مهین ترابی عزیز.

بانو مجری و دخترش در فرودگاه میلان ایتالیا. خوشم می‌آید به قعر دره هاي عمیق جزایر پاپوا گینه نو هم بروی- چند هم میهن پیدا می‌شوند که فیلمت را بگیرند :»» آزاده بانو مراقب باش در فرودگاه جلوی کولر و پنکه و هر چیزی که /باد/ دارد- نروی. هنگام خریدن نوشیدنی از فری شاپ هم جزئیات و نوشته هاي روی بطری را حتماً با توجه بخوان. بخاطر خودت می‌گوییم. 

ویشکا آسایش در فرش قرمز نهنگ عنبر 2 در کشور آلمان.

مریم امیرجلالی در کنار شهریار علی دایی و همسرش در مراسم افتتاحیه فروشگاه جدید علی آقا.

عماد طالبزاده با این عکس تولد مهدی یغمایی خواننده قدیمی و خوش صدای کشورمون را تبریک گفت. تبریک به مهدی عزیز. 

وردود مؤذن- خواننده خوش آواز کشورمون هم به تبریک هایي که بخاطر زادروزش دریافت کرده بود واکنش نشان داد و از همۀ تشکر کرد. 

آنا بانو نعمتی در حال نوشیدن دمنوش در یکی از کافه هاي شمال استان تهران. هر چقدر هم دمنوش خاص و کمیابی باشد و هر چقدر هم در ظروفِ شیک و خاص سرو شود- به گرد پای چای آتیشی که پیرمرد کشاورز با آن خستگی اش را در می‌کند- نمی رسد. «جمله فروشی مناسب برای کانال هاي تلگرامی»

عکس خوشحال و /ولم کن تا ولت کنم/طور هدیه تهرانی و پانته آ پناهی ها در حاشیه یک گالری.

با این عکس از مجید اخشابی به صرف موهیتو و کچلیک با نان- مقاله امروز را هم به آخر می‌بریم.

 

مطالب مرتبط :

 

 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)