عکس های بازیگران +سوژه های داغ ستاره ها (323)

عکس های بازیگران +سوژه های داغ ستاره ها (323)

+سوژه های داغ ستاره ها «323»

آخرین عکس هاي جدید بازیگران و چهره هاي سرشناس ایرانی در را میتوانید در ادامه دیدن نمایید و از انها لذت ببرید.

 

پیشباز با شکوه و پرشور مردمان جویبار از قهرمان جوانشان و تشکر حسن یزدانی از همشهری هایش بابت سنگ تمامی که گذاشتند. تشکر می‌کنیم از مردم قهرمان پرور شهر زیبای جویبار که هیچوقت فرزندان خود را تنها نمی‌گذارند.

مهتاب ثروتی بازیگر جوان و تلویزیون و کپشنی عجیب که مثلاً خواسته متفاوت باشد.

حامد همایون رفته بود به توزیع خصوصی /سارا و آیدا/ چنین کند, چنان کند که عکاس ها این تصویر را از وی گرفتند. 

لیلا بلوکات هم فقط تست گریم می‌دهد, تست هایي که هیچ کدام از انها را در هیچ فیلم و سریالی ندیده ایم.

مریم معصومی سوار لنج باری, میره قایق سواری, همین روزای گرمه, میمونه یادگاری.

تصویر خودمونی کیانوش گرامی در مقاله چهره هاي امروز. خودتان تا تهش بروید که وضعیت سوژه از چه قرار هست.

امیر نوری که 32 ساله شده هست, برای این که بتواند کماکان نقس پسر هاي جوان را کند, چند سالی خود را صغره کرده و شمع 29 سالگی اش را فوت کرده هست. تبریک به امیر عزیز.

– طوری بگیر مثلاً دارم از پله ها میام پایین و شکارم کردی.

+دور از جون!

عکسی فوق العاده از جوانی هاي حمید فرخ نژاد مربوط به سال 1366. ری بن اصل حمید در این تصویر اصالت آبادانی وی را تایید میکند.

عدد ده مقدس جهش ژنتیکی پیدا کرده هست و کف پایش کمر دارد.

هانا کامکار, شبنم مقدمی, آزاده صمدی و پانی پناهی ها, پس از تماشای نمایش /نامه هاي عاشقانه از خاورمیانه/. هانا جان منظورت این هست که فقط با شبنم مقدمی دوستی داری و با بقیه خیر؟ پس چرا فقط نام شبنم را در کپشن آورده اي؟! «ستاد ایجاد کدورتِ بهترین ها» 

بابک صحرایی بین دو تن از ستاره هاي کمدی سینمای قبل از انقلاب یعنی بهمن خوب و مرتضی عقیلی که هر دو در استان تهران روزگار را سپری می‌کنند. گرچه آقای عقیلی اخیراً در چند ترکیه اي دیده شد ولی خیلی زود به میهن بازگشت. بابک جان شما هم یواش یواش باید از این سایز دل بکنی و به یک ایکس بالاتر رجوع کنی.

خاطره بازی فریدون آسرایی با عکسی قدیمی مربوط به نخستین سالی که به ایران بازگشته بود. همه ي وقت چگونگی مجوز گرفتن و فعالیت فریدون برایم سوال بوده هست. کسی که سال ها در لس آنجلس خوانده بود و در کنار خیلی ها آهنگ مشترک بیرون داده بود و دلبری ها در ویدیو هایش کم نبودند,

 

چگونه به این سادگی مجوز فعالیت گرفت و حتی در صدا و سیما هم حضور پیدا کرد, در حالیکه به جوان مردم که تا بحال پایش را از ایران بیرون نگذاشته و بخاطر این که از 2 کلومتری یک بانو در یک ویدیو قبل, مجوز تعلق نمی‌گیرد.

حسین یاری و رسول نجفیان در پشت صحنه کار جدیدشان که یک سریال به نام /از یادها رفته/ هست. 

زهره فکور صبور در پارک سر کوچه شان. زهره جان پیام شما برای هر شخصی که باید آن را دریافت می کرد, واضح بود و قطعا دریافت شده هست.

پیمان معادی و مانی واقعی, دو تا از خوب هاي سینما که هر دو درگیر فرآوری فیلم سینمایی خود میباشند. گرچه مانی در هر دو پروژه درگیر هست, چون تهیه کننده فیلمِ پیمان معادی هم هست.  

اي بابا… یک نفر به گفته خودش تابوشکنی کرد و اکنون پلک دل بقیه هم دارد می پرد. آخ جان, سوژه اي در راه هست!

گلاب آدینه, یک هنرمند واقعی. 

گوهر بانو خیراندیش در کنار بانو شهلا ریاحی عزیز که همۀ وقت} به سلامت باشد. درضمن تبریک می گوییم موفقیت جدید بانو خیراندیش در جشنواره فیلم /اکشن وان/ را. 

فیلم برداری پروژه /هزارپا/ ساخته ابوالحسن داودی هم به آخر رسیده و به توزیع بسیار نزدیک هست. رضا عطاران و سارا بهرامی را در نمایی از این فیلم کمدی مشاهد می‌کنید.

اي کاش عزیزان می دانستند آوردن سگ هاي مناطق سردسیری به ایران, کاملاً بر خلاف انسانیت و ژست پشتیبانی از دستمزد هست. زبان بسته ها در این گرما زجر می کشند! 

عباس جمشیدی فر و همسر جان, در تلاش برای پر کردن مقاله امروز. 

تبسم مهرانِ مدیری از آن تبسم هایي هست که یک بازنده موقع شکست می زند تا حریف به بردش شک کند! باید قبول کنیم که در نخستین فیلم سینمایی خود شکست خورده هست. 

سالار عقیلی و خانواده در مراسم نکوداشت فخری ملک پور نوازنده پیشکسوت موسیقی. سالار جان چرا مادرخانم را با خود نیاوردی؟ سن که جا چندان داشت!

پیشاپیش مبارک باشد بانو جودکی.

امروز تولد پریناز ایزدیار بازیگر خوب, با اخلاق, مردمی و آینده دار سینما و تلویزیون هست. تبریک بی آخر به پریناز عزیز, امیدواریم همۀ وقت}ِ از موفقیت هاي وی بگوییم و بشنویم. 

سلفی /تو نباشی دوستام هستن/طور پیمان قاسمخانی در کنار حمید فرخ نژاد و پسر فرهاد مجیدی. این که امیربردیا دقیقا در این سلفی چه کار می کند سوالی هست که ذهن همۀ را درگیر کرده!

آرزوی صحت و سلامتی داریم برای استاد کمیاب گلچین که به گفته برادرزاده اش دچار کسالت شده اند و در بیمارستان بستری میباشند.

ماشالا چقدر به هم می‌آیند. 

سوگل طهماسبی در کویر نمک ارومیه «دریاچه سابق».

نفیسه روشن هر روز ست یکی از کاراکتر هاي مورد علاقه اش را گزینه میکند و با آن به گشتُ و گذار می‌پردازد. دیورز بت من بود و امروز باب اسفنجی, فردا هم انشاء الله ست زُمبه را خواهد پوشید.  

اگر این شال و گرچه گوش هاي مبارک بانو هاي بازیگر نبود, نصف اکثر عکس هاي اینستاگرام گرفته نمیشد.

یک فیلم سینمایی جدید در برزیل در حال ضبط هست. فیلمی به نام /من این جا چی میخوام/ با بازی سام درخشانی. شاید ریوالدو را هم بیاورند که دو تا روپایی بزند و فروش فیلم را دوبرابر کند. مقاله امروز هم با همه ي کمی ها و کاستی ها به آخر رسید. ممنون از این که همه ي وقت همراهمان بوده اید. تا مقاله بعدی خداوند یار و نگهدارتان.

 

مطالب مرتبط :

 

 

عکس های بازیگران +سوژه های داغ ستاره ها (323)