عکس لخت دختران در اعضای گرفتن وام

عکس لخت دختران در اعضای گرفتن وام

اعطای وام با وثیقه گرفتن  دختران

در یک اقدام عجیب و باورنکردنی یک سایت مشهور با گرفتن تصویر  دختران دانشجو به عنوان وثيقهِ دريافت وام دانشجویی به انها مبالغی وام می‌دهد و در صورتِ بازپرداخت نکردن ان آن دختران را با مشخصات انها در منتشر می‌کند! به گزارش پارس ناز طرح يک سايتِ چيني براي وثيقه وام دانشجویی غوغایی شده هست.

 

به گزارش گرفتن تصویر های و لخت دختران در حالی‌که صورتشان مشخص هست و کارت شناسایی خود را در دست دارند , بعنوان وثیقه اعطای وام های دانشجویی خبر ساز شده هست..!تصویر های لخت دختران دانشجو بعنوان وثيقه وام يکي از طرح هايي هست

که اين روزها در (جی دی کپيتال چين) در حال اجرا مي باشد و دختران دانشجو با دادن تصویر های لخت با صورتِ خود ميتوانند چند برابر وام دانشجويي دريافت کنند که گرچه در صورت عدم پرداخت بدهی تصویر های عریان دختر دانشجو بر روي اينترنت منتشر خواهد شد.

 

به تازگي وام دهندگان وبسايت «جي دي کپيتال» در چين اعلام کردند دانشجويان زن براي دريافت وام اينترنتي موظفند تصاوير عریان خود را به عنوان وثيقه در اختيار وام دهندگان قرار دهند.به دنبال انتشار اين خبر, تعدادي از دانشجويان تصاوير لخت خود را درحالي که کارتِ شناسايي را در دست خود نگه داشته بودند, براي شرکت «جی دي کپيتال» ارسال کردند.

گفته مي شود در ازاي اين اقدام, متقاضيان مي توانند 2 تا 5 برابر افراد ديگر وام دريافت کنند.وام دهندگان به دانشجويان گفتند درصورتی که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند, تصاوير عریان آن ها در اينترنت منتشر خواهد شد.

 

روزنامه «بيجينگ يوث ديلي» در گزارشي اعلام کرد يکي از دانشجويان در اين خصوص گفت” قرار هست به زودي يک تجارت کوچک راه اندازي کنم. به همين دليل در ماهِ فوريه «حدود چهار ماه پيش» با ارسال عکسهاي عریان خود به اين وبسايت در ازاي دريافت « 120000 يوآن 12873 پوند » موافقت کردم. اما در مدت چهار ماه, بدهي های من بيش از دو برابر شده هست.

 

عکس های لخت دختران برای وام گرفتن

اين دانشجو از بيم انتشار تصاوير لخت اش در اينترنت مجبور شد از خانواده اش پول قرض بگيرد. از روز چهارشنبه تا به حال بيش از هزاران نفر در اينترنت در خصوصِ «وام برهنگي» نظراتي منتشر و اين اقدام تحقيرکننده را محکوم کرده اند.شرکت «جي دي کپيتال» در سال (2007) در پکن تاسيس شد و به تامين وام اينترنتی براي افراد متقاضی مشغول کار هست.

 

مطالب مرتبط :

 

 

عکس لخت دختران در اعضای گرفتن وام