شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

شرط نماز اول وقت برای ازدواج

شرط دیدنی همسر بهاره رهنما این که فقط حتماً باید نماز بخوانی حتی اگر دست فروش هم بودی باز ازت خواستگاری می‌کردم و فقط تنها شرط ازدواج نماز بود.شرط برای ازدواج دوباره , حاشیه هاي ازدواج دوباره بهاره رهنما تمامی ندارد. این بارصحبت هاي این زوج عاشق پیشه در تلویزیون اینترنتی تی وی پلاس دست مایه رسانه ها شده هست.

 

بهاره رهنما بازیگر و تلویزیون کشورمون و همسر سابق پیمان قاسمخانی برای بار دوم ازدواج کردو امیرخسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما هست و مراسم ازدواج این هنرپیشه کشورمون روز چهارم شهریورماه برگزار شد.گفته میشود امیر خسرو عباسی مالک برند بهداشتی هاینس و ژاکسی هست.

 

همسردوم بهاره رهنما کارآفرین برتر در سال هاي جدید گزینه شده بود و مالک برند محصولات آرایشی و بهداشتی هاینس و ژاکسی هست که بازیگر کشورمون بعنوان تبلیغاتی فعالیت می‌کرد.برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی با مدیریت مهندس امیرخسرو عباسی اداره میشود و تحت عنوان تجاری گروه پارس فعالیت میکند.

گروه پارس اکران با دو برند «HIGHNESS و JUXI» شروع به کار کرد و زیادی را در این راه کسب کرده هست.نخستین کرم شتر مرغ در این برند آرایشی توسط مهندس عباسی ساخت شد. ماجرای آشنایی آن ها نیز درهمین نخست شد.

 

بهاره رهنما برای نخستین بار بعد از ازدواجش در یک برنامه به همراه همسرش آماده شد و جزئیاتی از زندگی اش گفت.بهاره رهنما به همراه همسرش در این برنامه آماده شد و به سوالات مجری برنامه جواب داد.

 

در ابتدای این صحبت امیرخسرو عباسی از تعجبش در انتشار تصویر ها و روانه شدن سیل تماس ها برای تبریک گفت و بهاره رهنما ادامه داد گرچه که کسی جرات نمی‌کرد با من تماس بگیرد اما ما خود ما از انتشار عکس هاي ازدواجمان ناآگاه بودیم.

شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

 

بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درمورد ازدحام پوشیدن عروس گفت; بله من در 42 سالگی پوشیدم و تصویر گرفتم.قطعا در گزینه همسر یکی از ملاک هاي من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه اي که می گویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام , مگر این که حاجی مخفی کرده باشد.

 

مجری برنامه درمورد وجود شمار زیادی اسپانسر در مراسم ازدواجشان پرسید که گفت;این یک فرمایش خیلی طبیعی بود و با خنده ادامه داد گرچه من پول تمام انها را از داماد گرفتم.

 

در بخش پایانی صحبت بهاره رهنما درمورد شرط ازدواجشان گفت; امام رضا «ع» باعث این ازدواج شد و امیرخسرو تنها شرط ازدواجمان را خواندن نماز اول وقت اعلام کردو و گفت حتی اگر تو کنار خیابان کبریت هم میفروختی من از تو خواستگاری می کردم.

بهاره رهنما در خصوص پیام هاي تبریکی که از جانب خانواده همسر سابقش داشت گفت ;من تبریک هاي زیادی از جانب خانواده همسر سابقم در صفحه ام داشته ام.

 

 

مطالب مرتبط :

 

 

شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش