دختر عروسکی جذاب ژاپنی و حرفه مدلینگ

دختر عروسکی جذاب ژاپنی و حرفه مدلینگ

دختر عروسکی جذاب ژاپنی و حرفه  

عروسک زنده اي که ژاپنی ها ساخته اند مثل انسان عادی میماند و حتی در حرفه نیز مشغول فعالیت شده هست. لولو هاشیموتو نخستین /عروسک زنده و مدل فشن/ هست و حتی شما نیز میتوانید با پوشیدن یک مخصوص متشکل از یک سر عروسک , یک کلاه گیس و جوراب هایي با طرح عضلات عروسک, به چهره اي شبیه او دست پیدا کنید.

 

همانطور که در عکس هاي زیر خواهید دید, نتیجه این نوع لباس جالب هست! به گزارش تبدیل شدن به یک عروسک زنده اغلب با چندین لایه سنگین , لباسهای مناسب و ژست هاي عروسکی شکل ممکن بود و احتمالاً تا به حال در میان خبرها در مورد «عروسک هاي زنده» مطالبی خوانده اید ولی هیچ یک از آن ها به اندازه لولو هاشیموتو نمی‌توانند به واقعیت عروسکی اکثر شبیه باشند و او تازه ترین چهره تبلیغاتی مد در ژاپن هست.

لولو هاشیموتو نخستین عروسک زنده و مدل فشن

 

عروسک زنده ژاپنی , ساخته یک طراح لباس 23 ساله

لولو هاشیموتو ساخته یک طراح لباس 23 ساله به اسم هیتومی کوماکی هست و مدعی هست که طرفدار عروسک ها هست و آن ها را /مظهر زیبایی/ میداند. او نه سال هست که بعنوان سرگرمی به تولید عروسک مشغول هست و از یک جسم کروی برای تصحیح کردن سر عروسک بهره گیری می‌کند.

 

ولی ایده عروسک زنده از وقتی شروع شد که او سرهای عروسک بسیار بزرگ با ظاهر فوق حقیقی را دید که توسط یک تیم مبتکر به اسم نوکوپان ساخته شده بودند.

حقیقی ترین عروسک جهان

 

او انها را بسیار خارق العاده یافت و برای مشارکت, با آن گروه تماس گرفت و آن ها نیز موافقت کردند.هیتومی سال قبل در گفت و گو اي گفته بود: /من درحقیقت دو سال پیش نوکوپان را کشف کردم, وقتیآنها برای نخستین بار از سرهای عروسک شان رونمایی کردند. وقتی انها را دیدم گویی ذهن مرا خواندندو چیزی را در من شکل دادند که همه ي وقت آرزویش را داشتم./ /من هنوز هم به وضوح آن احساس رابه دلیل دارم./

جدید ترین مدل مشهور فشن در ژاپن

 

لولو هاشیموتو نخستین مدل عروسکی

برای کامل کردن بدن عروسکی لولو , طراح لباسی به اسم کو یوئنو که در حقیقت از جمله طراحانجوراب هاي عروسکی هست , با انها مشارکت کرده و طرحی به شکل مفاصل عروسک نیز بهپارچه جوراب ها اضافه کرد و همانگونه که میتوان دیدن کرد , به حقیقی تر نشان دادن دخترعروسکی کمک کرده هست.

 

اگرچه چندین مدل انسانی باید این لباس عروسکی را به تن کنند تا لولو هاشیموتو را زنده کنند ولیمبتکر آن می‌گوید هواداران باید اعتماد کنند که لولو خودش شخصیت منحصربه فرد خود را دارد.

عروسک هاي حقیقی جهان

این عروسک سال قبل در یازدهم جولای بعنوان نخستین عروسک زنده و مدل فشن معرفی شد واز آن زمان در میان دوستاداران عروسک در ژاپن به محبوبیت بسیار زیادی دست یافت.او در حال آماده ده ها هزارا هوادار در شبکه هاي مجازی نظیر فیس بوک و دارد وبر این شمار روز به روز افزوده میشود.

جدید ترین مدل عروسکی در صنعت مدلینگ

عروسک ربات ژاپنی،عروسک ژاپنی،مدلهای لباس عروسک دختر ژاپنی،مدلینگ شدن ربات دختر عروسکی

 

دختر عروسکی جذاب ژاپنی و حرفه مدلینگ