خبر جنجالی آغاز مجدد زندگی برد پیت و آنجلینا جولی

خبر جنجالی آغاز مجدد زندگی برد پیت و آنجلینا جولی

خبر غوغایی نخست مجدد زندگی برد پیت و  

بعد از یکسال مجدد خبرها و شایعات پیرامون زندگی و آنجلینا جولی داغ شده هست و انگار هر دو نفر تمایل دارند مجدد با هم زندگی کنند. براساس خبرهای منتشر شده و برد پیت از طلاق گرفتن پشیمان شده و تصمیم دارند بار دیگر به زندگی مشترک خود بازگردند!

به گزارش  چند ماه پیش بود که خبر جدایی و برد پیت منتشر شد.همان زمان اعلام شد که این زوج پرطرفدار بزودی طلاق خود را رسمی خواهند کرد اما با گذشت چندین ماه هنوز خبری از جدایی رسمی انها نیست.اکنون خبر میرسد که آنجلینا جولی و برد پیت احتمالا بار دیگر به زندگی مشترک خود بازگردند!

بله درست خواندید! گویا در این مدت که آنجلینای 42 ساله و برد 53 ساله جدا از یکدیگر زندگی کرده اند, متوجه این موضوع شده اند که جدایی انها با دقت به داشتن 6 فرزند کار راحتی نیست.گفته می‌شود که و علاقه انها به شان و هم‌چنین علاقه فرزندان آن ها به زندگی کردن با پدر و مادرشان, باعث شده هست که برانجلینا تصمیم به بازگشت به زندگی مشترک خود بگیرند!

فراموش نکنیم که آنجلینا و برد پیت چندسال پیش به خواهش بچه هایشان جشن عروسی خود را برگزار کردند و اکنون این احتمال نیز وجود دارد که بخاطر خواهش انها بار دیگر زندگی مشترک خود را از سر بگیرند.

زندگی مشترک مجدد برد پیت و آنجلینا جولی،طلاق برد پیت و آنجلینا جولی،درمورد برد پیت و آنجلینا جولی

 

 

خبر جنجالی آغاز مجدد زندگی برد پیت و آنجلینا جولی