جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017

جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017

هالیوودی در سال 2017 

هالیوود در حالی گزینه شدند که چهره هاي اسم آشنا و پرکاری مثل جنیفر لارنس نیز در بین آنها دیده می شود. هالیوود در 2017 کیست؟ ما به شما میگوییم. هنرپیشه‌هاي زن هالیوود به زیبایی و استایل شناخته می شوند. این طور نیست؟ قطعا همین‌ طور هست اما این هنرپیشه‌هاي زن خصوصیت‌هاي دیگری نیز دارند که به محبوبیت‌شان می‌افزاید و آن استعداد و توانایی بالای‌شان در اجرا هست.

 

باید بگویم رقابت در بسیار شدید هست و هنرپیشه‌هاي زن نه تنها مجبورند مهارت‌هایشان را تقویت کنند, بلکه باید برای تبدیل شدن به سمبل خوش‌پوشی و فریبندگی سخت کار کنند. این فرمایش کاملا درست هست و چیزی که یک هنرپیشه‌ي زن هالیوودی را خواستنی می‌سازد, نه فقط توانایی بلکه ظاهر خوشگل او هست.

 

بیایید نگاهی بیندازیم به لیست ده جذابترین بازیگر زن هالیوود در 2017

 

۱. کریستن دانست

کرستن برای قرار گرفتن در صدر این لیست دلایل زیادی دارد. او نه تنها یکی از هنرپیشه‌هاي زن پرطرفدار این دوره هست, بلکه یک مدل شناخته شده و زنی بسیار زیبا هست. زیبایی و فریبندگی او قلب تمام مردان جوان را به تب و تاب می‌اندازد.

 

۲. کلی بروک

از زمانی که کلی بروک وارد دنیای هالیوود شد,‌ به دلیل تعهد و مهارت‌هایش بعنوان یک هنرپیشه شناخته میشود. اسم او همه ي وقت تضمین کننده‌ي یک در بازارهای جهان هست. بازی مفید و ظاهر زیبا, خصوصیت‌هاي پرطرفدار شخصیت کلی هست که باعث شد وی را در این لیست بگنجانیم.

 

۳. کاترین هیگل

بی تردید کاترین هیگل یکی از هنرپیشه هاي زنی هست که در سن بسیار پایین قله‌هاي موفقیت را در حرفه اش فتح کرده هست. هرگاه این زیبای آمریکایی در صحنه‌ي نمایش ظاهر میشود با درخشش و جذابیت خود تماشاچیان را میخکوب میکند.

 

۴. پنه‌لوپه کروز

زیبایی پنه‌لوپه کروز یادآور بانوان و زنان زیبایی هست که لقب ملکه زیبایی جهان را به دوش می کشند. بدون تردید پنه‌لوپه یکی از هنرپیشه‌هاي هالیوودی هست که به دلیل زیبایی شرقی و هاي مشکی شناخته می شود. مهم تر از همۀ آن که پنه‌لوپه یکی از الهه‌هاي زیبایی مشهور هالیوود هست و با اندامی کشیده و فریبنده, فوق‌العاده خوشگل و دلربا هست.

 

۵. بلیک لیولی

زیبایی خیره کننده‌ و شخصیت سرزنده‌ي بلیک لیولی, راز موفقیت او در هالیوود هست. بلیک یک هنرپیشه‌ي سخت‌کوش و متعهد و یک سوپر مدل هست. بلیک به شایستگی از جانب هواداران الهه‌ي زیبایی و و رویایی اسم گرفته هست.

 

۶. ساندرا بولاک

وقتی ساندرا با مو هاي تراشیده در یک فیلم هالیوودی ظاهر شد, زیبایی خیره‌کننده‌ي او سراسر جهان را در برگرفت. ساندرا بولاک یکی از زنان به شدت مشهور و خوشگل هالیوود هست. تعجبی ندارد که همۀ وقت} مشغول پروژه‌هاي اخیر باشد, چرا که موفقیت آن‌ها را تضمین می کند.

 

۷. امی آدامز

امی, دختری رویایی و زیبای سال, یک هنرپیشه‌ي بااستعداد و فوق‌العاده فریبنده‌ي هالیوودی هست. هرگاه عکس هاي و تصویر‌هاي امی را در مجلات میبینیم بیش‌تر به جسارت و زیبایی او پی می بریم.

 

۸. جنیفر لاورنس

جنیفر یکی از چهره‌هاي مشهور و بینظیر هالیوود هست که فریبندگی خاصی دارد. جنیفر یکی از خوشگل‌ترین و پیروز‌ترین بانوانی هست که فیلم‌هاي سرگرم کننده و پیروز بسیاری برای ما خلق کرده هست.

 

۹. جسیکا آلبا

 به گزارش پارس ناز جسیکا آلبا نیازی به معرفی ندارد. این طور نیست؟ قطعا او یکی از بازیگران تحسین‌برانگیز و فریبنده‌ي این دوره هست. زیبایی جسیکا و شخصیت خودمانی او, سطح موفقیت و حرفه‌اي‌گری وی را بالا میبرد.

 

۱۰. جنیفر کانلی

وقتی جنیفر برای حرفه‌ي خوانندگی به کشور آمریکا آمد بسیار جوان و معصوم بود. خیلی زود به دلیل شخصیت باوقار و زیبایی فریبنده, از فیلم‌هاي هالیوودی سر درآورد. جنی به دلیل تصویر‌هاي فوق‌العاده جذابش با بیکینی و تصاویرش در مجلات مشهور هست.

 

 

جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017