بیوگرافی و تصاویر بوراک اوزچیویت بازیگر ترکیه ای

بیوگرافی و تصاویر بوراک اوزچیویت بازیگر ترکیه ای

بیوگرافی و تصاویر بازیگر ترکیه ای 

فیلمهای ترکیه اي در ایران طرفداران بسیاری دارند و بنابراین نامدار ترک هم بین مردم شناخته شده میباشند. امروز سراغ سرشناس  رفته ایم. بوراک اوزچیویت کار خود را از مدلینگی در ترکیه آغاز کرد و بعنوان زیبا ترین مرد در جهان گزینش شد کارگردان هاي زیادی به او توصیه بازیگری در فیلم و سریالهای ترکیه دادند

 

او در نخستین سریال بسیار پر مخاطب ترکیه به نام حریم سلطان به نقش آفرینی پرداخت که در این سریال به بحبوحه شهرت دست یافت .

 

بوراک اوزچیویت

نام:بوراک اوزچیویت « Burak Ozcevit »
تولد:24 دسامبر 1984 « 30 ساله »
محل تولد:استانبول – ترکیه
شغل:مدل /
رنگ مو:مشکی
رنگ چشم:قهوه اي
سمبل ماه تولد:بز
قد:184 سانتی متر
وزن:76 کیلوگرم

 

بوراک اوزچیویت متولد 24 دسامبر 1984، مدل و بازیگر سرشناس ترکیه، دوره دبیرستان را در مدرسه kazim İşmen در سال 2001 به اتمام رساند و در رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه مارمارا فارغ التحصیل شد.

او اصالتا اهل استان غازی آنتپ در جنوب ترکیه هست. در مسابقه برترین مدل مردان ترکیه در سال 2003 بعنوان چهره اي که آینده درخشانی خواهد داشت گزینه شد. بعد از این مسابقه در آژانس مدلینگ Ugurkan Ajans بعنوان مدل مشغول به کار شد. او اکنون حرفه مدلینگ را رها کرده و به بازیگری در فیلم ها و سریال ها مشغول هست.

در سال 2005 مجددا در مسابقه برترین مدل ترکیه شرکت کرد و بعنوان برترین مدل مرد سال ترکیه گزینش شد. به دنبال گزینش شدن بعنوان برترین مدل ترکیه، در مسابقه برترین مدل مرد جهان شرکت کرد و توانست مقام دوم برترین مدل جهان را هم به دست آورد.

نخستین تجربه بازیگری او در سریال منفی 18 بود که در نقش یک مامور پلیس به نام مراد ایفای نقش میکرد. در نوامبر 2007 در فیلمی به نام Musallat « مسلط » بازی کرد. نقشی که باعث شد او به شهرت چندان دست یابد و در ایران نیز طرفداران زیادی به دست آورد، نقش بالی خان «Malkoçoğlu » در سریال حریم سلطان بود.

علایق
بوراک اوزچِویت مسلط به زبان انگلیسی هست، و از رانندگی، کردن و فوتبال لذت می‌برد.

 

شاید ایرانی بوراک را با سریال «حریم سلطان» شناخته باشد اما او سال2005 و در21 سالگی برای جهان، مدلی شناخته شده بود، یعنی زمانی که بعد از بردن جایزه برترین مدل ترکیه در رقابت هاي جهانی شرکت کرده و به مقام دوم رسید.

گرچه نکته دیدنی درمورد بوراک این هست که او خودش فارغ التحصیل رشته عکاسی هست و قرابت خوبی با دنیای دوربین و این مدیوم دارد. 13 ستاره سینمای ترکیه روزی که برای آلبوم «رازهای کوچک» مقابل دوربین رفت، مدل سبیلی که داشت بین جوان هاي ترکیه به مد بدل شد. او امروزه از این موضوع به نفع خود بهره گیری کرده هست و رستورانی در ترکیه راه اندازی کرده و لوگوی رستوران را طرح سبیل خود قرار داده هست.

وراک اوزچیویت که 31سال دارد وارد عرصه نیز شده و توانسته 2 سال جایگاه اول تبلیغات پپسی را از آن خود کند که قبلا این جایگاه از آن کنان ایمیرزاوغلو بود. او همین طور یک سال بعنوان نماینده تبلیغاتی شامپوی کلیر فعالیت کرد. بوراک اوزچیویت این روزها وارد عرصه نویسندگی و تهیه کنندگی نیز شده هست

 

فهرست فیلم ها و سریال هایي که بوراک اوزچِویت در انها نقش بازی کرده هست:

2015 – Aşk Sana Benzer

2013 – 2014 – Çalıkuşu

2011 – 2013 – Muhteşem Yüzyıl

2010-2011 – Küçük Sırlar

2010 – İhanet

2008-2009 – Baba Ocağı

2008 – Zoraki Koca

2007 – Musallat

2006 – Eksi 18

 

جدید ترین تصاویر  بوراک اوزچیویت و همسرش 

بوراک اوزچیویت

عکس هاي  بوراک اوزچیویت و همسرش 

،ازدواج بوراک اوزچیویت،درباره بوراک اوزچیویت،بازیگر ترکیه ای

عکس هاي  بوراک اوزچیویت و همسرش 

تصاویر بوراک اوزچیویت،بوراک اوزچیویت و همسرش

تصاویر  بوراک اوزچیویت و همسرش 

 

 

بیوگرافی و تصاویر بوراک اوزچیویت بازیگر ترکیه ای