مجله خبری داغ از چهره ها و هنرمندان ایرانی (246)

مجله خبری داغ از چهره ها و هنرمندان ایرانی (246)

مجله خبری داغ از چهره ها و هنرمندان ایرانی «246»

آخرین و ستاره هاي ایرانی در را میتوانید در زیر دیدن کنید و از آخرین اخبار ستاره را باخبر شوید. بالاخره سفر پاریسمان که با تور اینستاگرامی «آرمین سفر» انجام گرفته بود با این بای بای به اتمام رسید و از فردا در وطن خود ما در خدمت تان هستیم. واقعا سفر خیلی خوبی بود، خیلی بهمان خوش گذشت امیدواریم آرمین باز هم از این تورهای اروپایی برگزار کند.

بهرام بیضایی و بهروز وثوقی یا چگونه نخبه هاي فرهنگی را فراری می‌دهیم؟ یا چگونه حضورشان حسرت می‌شود؟ یا کاش ایران برای همه ي ایرانیان بود!

سلفی افتر ورزش در یکی از باشگاه هاي ورزشی شمال استان تهران. جان؟ از کجا فهمیدیم افتر هست؟ خب یک نگاه به چهره فرد کاملا اثبات می کند که قبل از ورود به باشگاه هست یا پس از خروج از آن!

تنمان لرزید وقتی این سلفی عارف را در صفحه خودش دیدیم. گویا صفحه عارف لرستانی نازنین من بعد به دست همسر عزیزش اداره خواهد شد. روحش خوشحال و یادش گرامی.

دل رنجیده ي کی بودی تو؟ این رنجش به لیگ فوتبال روسیه که ارتباطی ندارد خدایی ناکرده؟
تبریک بی پایان به بانو گلاب آدینه که برترین زن جشنواره فیلم پکن شدند و آن گونه آراسته و شیک جایزه آن را دریافت کردند. جایزه اي که برای بازی ایشان در فیلم سینمایی آبجی بوده هست. تبریک به سینمای کشور ایران.
خاطره بازی پیام صالحی با این عکس قدیمی در کنار مربوط به روزهای ابتدایی تاسیس گروه آریان. رضا از آریان روی بیلبورد همت رفت و از بیلبورد توسطِ ایرج قادری به آمد و ستاره شد.
چند روز پیش با خودم فکر می کردم که هاي تاشو و کشویی مگر هنوز مشتری دارند که تولیدشان ادامه دارد؟ که با این عکس نرگس آبیار مواجه شدم.
سلفی برزو ارجمند و شهرام عبدلی در پشت صحنه سریال “سر دلبران” که در یزد در حال فیلم برداری هست.
نمی دانم در یزد چه خبر هست، آن هم در این زل گرما که اینهمه بازیگر و چهره این روز ها عکس هایشان از این شهر جذاب آپلود میشود. تا آنجایی که می دانم در این ایام هیچ مراسم و جشنواره اي هم در این شهر نداریم.
به آرایشگاه رفته بود که پس از آن تا تنورِ داغ بود این عکس را به اینستاگرامش چسباند.
عجب عکسی عمو خسروی نازنین که یاد و خاطرش همواره برای ما عاشقان سینما زنده هست با تیپ جذاب دهه شصتی اش در یکی از شب هایي که دیگر هیچگاه تکرار نشدند، چون عمو خسرو رفت و دیگر هیچگاه همانندش نیامد و نخواهد آمد.
فصل دوم سریال «لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت که فصل اول آن مفید از آب درآمد و مورد استقبال مردم قرار گرفت روز قبل با حضور تمامی عوامل استارت خورد تا انتظار برای پخش این سریال به روزهای آخر خود برسد.
گشت و گذار وطنی سینا حجازی خواننده دوست داشتنی کشورمون. به ولله ستاره تویی ولله چاره تویی اونی که خوشبختت میکنه به ولله آره تویی!
کار و بار مفید گرفته و شعبه اخیر فروشگاه زیور آلات اش را در مشهد افتتاح کرده هست.
عکسی جذاب از آتیلا و دختر زیبایش جانان خانم در سواحل گرم و نرم کشور ترکیه. آتیلا جان تا می تواني از حضور در ترکیه لذت ببر، چون با روندی که اردوغان در پیش گرفته همین روزهاست که همراه ترکیه اي ها برای تماشای کنسرت به سالن میلاد برویم!
سلفی روزبه نعمت اللهی و امیر نوری در بهار دلتنگی در کافه ي روزبه. کلا هدف از هنرمند شدن و انجام فعالیت هاي هنری این هست که به شهرت و نان و نوایی برسی و بلافاصله شغل دوم ات «که اکثراً یک رستوران و یا کافه هست» را راه بیاندازی.
یادی می‌کنیم از عزیزی که گویا این روزها از یادها رفته هست. صدای گرم و زیبای مرتضی پاشایی در این ایام خیلی کمتر از قبل به گوش می خورد کهِ این ذات تابع الزمان و جوگیر بودن ایرانی ها را نشان می دهد. نه آن بلبشویی که هنگام کوچ مرتضی به راه انداختیم و نه این بی مهریِ تلخ. دلمان برای مرتضی تنگ شده، وقتی که با بدنی کبود روی سن میرفت و دردهایش را آواز می کرد انتظار این فراموش شدن را نداشت. روحش خوشحال.
مهسا کرامتی و همسرش در کنار شبنم قلیخانی، محمد حاتمی و دوست عزیزشان در حاشیه یک نمایش این عکس یادگاری را گرفتند.
سلفی امیر کربلایی زاده در کنار شقایق دهقان، مهراب قاسمخانی و امیر ژوله در پشت صحنه برنامه خندوانه. بنظر می‌آید رامبد برای تنفس منصوعی به برنامه در اغمایش باز به استندآپِ این عزیزان روی آورده هست.
سلفی حسین مهری با ژستی که میتوانست یک ژست مفید برای شعار تبلیغاتی بعضی عزیزان رد صلاحیت شده باشد. «من درختم»
رضا شیری و شیث رضایی و هزاران حرف ناگفته اي که نه شما دانید و نه من! تنها چیزی که ما می بینیم آن چیپس و ماستی هست که رضا شیری برای شیث لقمه کرده. امیدواریم تا آخرش با هم مفید باشند! از مقابل کپشنِ زیر عکس «یه شب سخت» بی تفاوت عبور می‌کنیم.
و خانواده عزیزش در حاشیه یک مراسم که بنظر می‌آید بازدید از یک گالری باشد.
پرویز خان پرستویی برای تماشای یکی از فیلم ها به جشنواره جهانی فیلم فجر رفته بودند. در طول ساعاتی که جناب پرستویی در چارسو حضور داشتند تمامی عوامل و مسئولین برگزاری حواسشان به تمامی جزئیات و حواشی مراسم بود تا خدایی ناکرده موضوعی سبب بغض و یا صدور بیانیه از جانب آقای پرستویی نشود.
مثلا الآن می خواهي خاص و متفاوت جلوه کنی؟!
کدام روز مفید؟ بنده خدا را عاصی کردی نتوانستی یک فیلم را در تلفن همراه نگهداری تا پخش نشود و حالا از بی وفایی حرف می زنی؟!
محمد رحمانیان، وقتی متوجه تعداد سینماهایی که فیلم بدون کارگردان و خزعبل «سه بیگانه» را پخش می‌کنند میشود و آن را با تعداد سینماهایی که فیلم بی نقص خودش «سینما نیمکت» را پخش کردند مقایسه می‌کند.
محمد بنا به رد صلاحیت شدن علیرضا دبیر در کنار سایر ورزشکاران شورای شهر برای دور بعدی انتخابات شوراها، واکنش نشان داد. انصافاً هم ردیف قرار دادن علیرضا با سایر ورزشکارانِ متخصص در امور مربوط به شاخ بز، کمی بی انصافی هست. نکته دیدنی اینجاست که یکی از ورزشکارانِ شورا که در این مدت اکثر از فعالیت در شورای شهر در سینما و تلویزیون هنرنمایی کرده، تایید صلاحیت شده هست!
احسان کرمی، مدل برند لامبورگینی در ایران. گرچه در این عکس هیچ اثری از محصولاتِ این برند نمی بینیم، ولی خب چون احسان گفته، حتما آن گونه هست و قبول می کنیم که عکس برای این برند هست!
دیبا خانم زاهدی در حاشیه مراسم پخش خصوصی فیلم «نقطه کور» که روز قبل در پردیس ملت برگزار شد.
بانو معتمد آریا در روز سوم جشنواره جهانی فیلم فجر در مجتمع چارسو.
سه چیز در این جهان پایانی ندارد.

جهان هستی، حماقت بشر و خارجگردی هاي . گرچه در مورد اولی و دومی خیلی مطمئن نیستم!

– آلبرت اینشتین پس از عضویت در اینستاگرام
علیرام نورایی و رفقا در حال رفتن به دعوا.
عکس یادگاری ونوس کانلی در کنار استاد بهرام ابراهیمی و امیر خان دژاکام، دو تن از اساتید ارزشمند تئاتر.
میترا حجار پس از تماشای نمایش عزیزان، این عکس را در کنار شبنم فرشادجو و مونا فرجاد گرفت.
استاد محمد رحمانیان، این بار پس از تماشای تئاترِ بالا!
و نوشابه اي که خاطره حاتمی برای ستاره پسیانی در اینستاگرامش باز کرد.
عکسی دیدنی از یکتا ناصر و همسرش به همراه سوفیا کوچولو که بسیار شبیه مادرش هست.
روز قبل تالار وحدت میزبان مراسم چهلمین روز درگذشت زنده یاد علی معلم بود که با حضور هنرمندان و چهره هاي معروف قابل توجهی برگزار شد. مصطفی زمانی در حال ورود به تالار.
کوروش تهامی و همسرش مانند همۀ وقت} ارادت خود به علی معلم را اثبات کردند.
هم به این مراسم یادبود آمد. و همسر محترمش در تالار وحدت. فریدون جیرانی هم در پس عکس قابل تشخیص هست.
آنا نعمتی در تالار وحدت در بین عکس هایي زنده از مرد همۀ وقت} خوشپوش سینما.
استاد علی نصیریان هم برای حضور در مراسم یادبود آقای معلم خود را به پل حافظ رسانده بودند. عکسهای مربوط به این مراسم خیلی چندان بودند که به این چند مورد بسنده کردیم.
عزیزانی که نامشان در زیر عکس آمده و نیازی به معرفی ندارند.انشاالله روزهای خوبی پیش رویتان باشد.

 

مطالب مرتبط :

 

 

مجله خبری داغ از چهره ها و هنرمندان ایرانی (246)