مجله خبری بازیگران و هنرمندان اینستاگرامی (256)

مجله خبری بازیگران و هنرمندان اینستاگرامی (256)

مجله خبری و هنرمندان اینستاگرامی «256»

آخرین و چهره هاي مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی راکه بسیار پرلایک بوده اند برای شما به نمایش گذاشته ایم.

 

دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با همۀ هیجانات، رقابت ها، فعالیت ها و همهمه هاي سیاسی و شور و نشاطی که داشت، دیشب با یک جشن بزرگ ملی به پایان رسید. جشنی که نه فقط از آن هواداران نامزد برنده شده، بلکه متعلق به تمامی مردم ایران بود. همۀ آن 40 میلیون نفری که در این انتخابات شرکت کردند و مطالبات قلبی خود را به ثمر نشاندند.

 

امیدواریم دولت دوم آقای روحانی پیروز تر از دوره اول ظاهر شود تا این شادی و نشاط دائمی و مستمر باشد. شبنم فرشادجو و شقایق فراهانی به همراه سایر دوستان خود دیشب در این جشن میلیونی حاضر بودند.
جند روز پیش تولد ایرج خان طهماسب، مرد دوست داشتنی و تلویزیون کشورمون بود که در هیاهوی پست هاي انتخاباتی قایم شده بود. با چند روز تاخیر این روز را به یکی از چهره اي مورد علاقه ام تبریک عرض می‌کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی دارم.
کُری ها و کل کل ها در تمامی فضاهای رقابتی وجود دارند، چه فوتبال باشد چه انتخابات ریاست جمهوری. سعید روستایی هم برای رقبا آن گونه کُری خوانده :»»
مسعود شجاعی به دعوت اشکان دژاگه در چالش چای شرکت کرد و جواد نکونام و کریم انصاری فرد را به این چالش بهشتی دعوت کرد. من هم بروم به صورت لیوانی کم رنگ در چالش شرکت کنم و بیایم.
شهرام شکوهی دید هر شخصی که از کنار تتلو رد می‌شود یک لگد حواله اش می‌کند، لذا دلش به رحم آمد و از وی حمایت کرد.
سلفی و دوستش، در حال انتظار برای اعلام نتایج ریاست جمهوری «چشم رفیقش به زیر نویسِ شبکه خبر هست.»
امروز تولد حامد حدادی هست، یکی از برترین بسکتبالیست هاي آسیا در دهه جدید. یکی از معدود کسانی که توانستن از روی دست شکیل اونیل اسلم دانک بزند! برای او آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون داریم.
– خب دیگه؛ خندیدیم. اینو ببرین همونجایی که بود. انتخابات به پایان رسید، انتخاب نشدن آقای رئیسی دیر یا زود فراموش خواهد شد، اما امان از دیدار چند دقیه اي با تتلو! با خودت چه کار کردی آقای رئیسی؟ با هوادارانت چه؟!
دل آدم برایش میسوزد.
دستش درد نکند. از ظواهر مشخص هست که بارانا خانم در حال تحصیل در اروپا میباشند.
حسن یزدانی جوان شایسته کشتی کشورمون پس از ناکامی تلخی که در مسابقات جام جهانی داشت روز قبل در مسابقات کشورهای اسلامی باکو توانست در وزن جدیدی که اختیار کرده مدال طلای را کسب کند. تبریک به او و کشتی ایران.
حدیث فولادوند و پاپیون هاي بنفش اش، شاد از حضور در انتخابات و پیروز شدن در آن.
امروز 31 اردیبهشت روز ملی «اهدای عضو» هست. روزی که اخیراً به تقویم ملی ما اضافه شده هست و در پاسدات اقدامی بسیار نیکو و پسندیده هست. به جای این که اندام سالمت را به خاک بسپاری، به بدن کسی بسپار که به آن نیاز دارد. بعید می دانم کسی با این مفهوم و اقدام بسیار انسانی مشکلی داشته باشد و تمایلی به آن نداشته باشد.
سلفی مرتضی پورعلیگنجی و هم تیمی هایش در السد قطر. گرچه ژاوی در تصویر حضور ندارد، احتمالاً در یکی از راهروهای باشگاه دارد با جواد نکونام سلفی می گیرد.
فصل رقابت و انتخابات به پایان رسید و حالا فصل مطالبات و نقد شروع شده هست. بیشتر افراد مشهور که در ایام انتخابات به حمایت از آقای روحانی پرداخته بودند مطالبات خود و انتظاراتی که دارند را با ایشان مطرح کردند. علی کریمی یکی از نخستین کسانی بود که اینکار را کرد.
شبنم مقدمی اعلام کرد که چشم امید ملت ایران از امروز به دولت آقای روحانی هست.
روزبه نعمت اللهی هم انتظارات خود از زئیس جمهور منتخب را مطرح کرد.
مهدی سلطانی با عکسی خوشگل و پر مفهوم برای دولت آینده ارزوی موفقیت کرد و خواسته هایش را عنوان کرد. مطمئناً رئیس جمهور جوابگوی وعده هایي هست که مردم فرهیخته داده هست و مردم نیز از امروز باید پیگیر مطالبات خود باشند و از طرفداری کورکورانه پیشگیري کنند.
فضای پس از انتخاب را برای گذاشتن یکی از عکس هاي متفاوت و خاص اش، مناسب دید.
تینا پاکروان با تصویر جالب اعلام کرد که منتظر تحقق وعده هایي هست که آقای روحانی داده هست. تینا جان بگذار اول کمی عزیزان بیخوابی این دو سه روز را جبران کنند، بعدش چشم، در خدمت شما و مطالباتتان میباشند!
دلنوشته امیرحسین صدیق برای هموطنان تند رو که از نتیجه این انتخابات بسیار عصبانی میباشند. 

ما آمده ایم برای آزادی و برای آرامش.
مجید یاسر، جواد عزتی، سعید اقاخانی، امیر غفارمنش و سایر دوستان در یک دورهمی خصوصی. چیز خاصی نیست مجید جان، کمی آبلیمو و نمک بخوری مفید می شوي. اگر هم دیدی خیلی حاد هست یک قالب کره را درسته قورت بده و بعد از رویش آب بخور. و من بعد بیشتر مراقب این جشن هاي خصوصی باش!
سارا خوئینی ها طوری تصویر خودش را گذاشته و تبریک گفته که انگار نه انگار اقای روحانی رئیس جمهور شده هست!
الناز حبیبی هم این پیروزی و این رشد شعور سیاسی را به همۀ «به جز عزیزانی که با همۀ اخظار ها به پایان وقت صف حسینیه ارشاد را ترک نکردند» تبریک گفت.
سوسن خانم با این مطالباتی که شما داری اشتباه کردی به آقای روحانی رأی دادی. شما باید به سوپر من یا زورو رأی میدادی!پریناز ایزدیار هم تأکید کرد که “حالا نوبت شماست آقای روحانی”.
این هم طعنه مهدی پاکدل به شعار چهار درصدی ها و این حرفا. مهدی جان تا وقتی تتلو هست چه نیازی به این شعار ها برای کری خواندن هست؟!
شما فارسی را درست بنویس، ما هم قول می‌دهیم لحظه ها را همان طوری که میباشند زندگی کنیم!
این که برداری تمام شده هست دلیلی بر این نمی‌شود که منوچهر هادی تصویر از پشت صحنه آن در کنار ستاره هاي فیلم نگذارد.
اي بابا چرا انقدر به رئیس جمهور می دهید؟! بگذارید چند روز بگذرد، بعد!
هنگامه قاضیانی با یک تیر سه نشان زد. هم عکسی از کودکی هایش به اشتراک گذاشت و این عطش سیری ناپذیر گذاشتن تصویر از کودکی هایش را التیام بخشید، هم از کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند تشکر کرد و هم پیروزی در انتخابات را به مردم تبریک گفت.
در این هیر و ویر و علی اوجی با ازدواجشان همه ي را شوکه کردند! معمولا قبلش یک خبرهایی می شود، چند تا تصویر مشترکی، کامنتی لایکی چیزی! همینجوری یهویی تصویر از سفره آپلود کردند! آرزوی خوشبختی داریم برای این زوج عزیز. در اینجا هم سارا در کنار خواهر تازه عروسش نشسته هست.
منصور ضابطیان چه زیرکانه شب صعود تاریخی به جام جهانی 98 را به کارزار انتخاباتی ربط داد. با اشاره به ضربه مهلکی که آقای ترانه هاي مبتذل به رقیب نامزد مورد نظرش وارده کرده هست!
لحظاتی پیش بیانیه سرکار خانم شیلا خداداد به مناسبت انخابات ریاست جمهوری روی خروجی وبسایت ها قرار گرفت که جهت قرائت خدمت تان تقدیم می‌گردد.
بنظر می‌آید آزاده نامداری بیشتر از این که روحانی انتخاب شده، از این که انتخابات در ماه تولد او برگزار شده هست شاد هست.
سلفی بیژن بنفشه خواه از ساعاتی که چشم به تلویزیون منتظر اعلام نتایج ریاست جمهوری بود.
سایر مردم ایران تا 8 صبح و اعلام نتایج.
بانو احترام السادات برومند با این تصویر مربوط به تقدیر رئیس جمهور از زنده یاد داوود رشیدی به استقبال انتخابات و نتیجه اش رفت.
امین حیایی و پسرش که باید بیشتر مراقب پست هاي اینستاگرامی وی باشد. وضعیت طوری هست که با خانواده نمی توان وارد صفحه ي دارا شد!
سرمربی بارسلونا و سایر اعضای کادر فنی این تیم.
محمد نادری در جشن پیروزی روحانی که دیشب در سرتاسر ایران برگزار شد و تمامی قر هایي که در طول 4 سال در کمر مردم مانده بود خالی شد.
نسیم ادبی، سودابه بیضایی و رضا اخلاقی راد، در کنار کارگردان فیلم جدید «لِرد»، در مراسم فوتوشوتِ جشنواره بین‌المللی فیلم کن در جنوب فرانسه. جای ترانه علیدوستی در مراسم امسال خالیست که با یک «زهرمار» شور و نشاط را در تمامی فرانسه و ایران بالا ببرد. نسیم ادبی هم خیلی سعی کرده که سنتی و فولک باشد و خاص جلوه کند، ولی متاسفانه عمده پیروز نبوده هست!
خوشگل بروفه، شایسته ایرانی و سایر دوستانشان با شال هاي بنفش در جشن پیروزی.
کاملا مشخص هست که پول در فرنگ به سِنت هاي واپسین رسیده هست و از پشقاب استیک و سوشی به بشقاب سیب زمینی پشندی رسیده ایم!
سلفی بدون شرح و از روی بیکاری و پیمان قاسمخانی.
سلفی زانیار با عضو جدید خانواده شان.
بلایی که امیر یل لرجمند بر سر خود آورده هست را شاهد هستید. از او بعنوان انتخاب دستیاری علیرضا منصوریان در تیم استقلال یاد می‌شود.

 

مطالب مرتبط :

 

 

مجله خبری بازیگران و هنرمندان اینستاگرامی (256)