درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

درباره نرم افزار فیس اپ «Face App» که به یکباره جهانی شد 

فیس اپ که به تازگی ساخت و عرضه شده هست در بدو قرار گرفتن در فضای مجازی با استقبال کاربران در کل جهان مواجه شد. برنامه Face App به کاربران اجازه می دهد ظاهر خود در جوانی، پیری و یا با جنسیتی دیگر را دیدن کرده و لحظات شادی داشته باشند. در ادامه می توانید اپلیکیشن فیس اپ را برای

 

و همین طور آی او اس و آیفون دانلود کنید.وقتی صحبت از مصنوعی به میان می آید، کاربران ابتدا یک ربات بسیار هوشمند را متصور میشوند، رباتی که قدرت بالایی در تصمیم‌گیری داشته و گهگاه فکر حمله به انسان و قیام علیه آن را در سر می‌پروراند! اپلیکیشن‌هاي گوشی و نرم افزارهای کامپیوتری زیادی امروز از هوش مصنوعی بهره گیری می کنند.

 

برنامه Face App را باید یکی از جدید ترین کاربردهای هوش مصنوعی «در سطوح پایین» دانست که امروز کاربران بسیار زیادی را در سراسر جهان مشغول خود کرده هست

کاربران یک مستقیم از صورت خود را به برنامه Face App داده و این اپلیکیشن بعد از پردازش، عکس آن‌ها را در زمان پیری و جوانی نشان میدهد. دیدنی‌تربن قسمت، برگرداندن صورت کاربر به یک جنسیت دیگر هست، به طوری که یک کاربر ظاهر خود را در زمان پسر بودن، و یک کاربر پسر ظاهر خود را در زمان دختر بودن را دیدن می کند.

 

عملکرد برنامه فیس اپ بدون نقص و ستودنی هست، به استثنای این که در تست ما، حین دادن عکس یک مرد دارای ریش بلند به اپلیکیشن، هوش مصنوعی فیس اپ قادر نبود صورت فرد را به جنسیت مخالف آن تبدیل کند.

همانند بسیاری دیگر از نرم افزارهای ویرایش عکس، در برنامه فیس اپ نیز به کاربر اجازه داده می شود یکی از عکسهای موجود در گالری گوشی تلفن همراه خود را گزینش کرده و یا به محض باز کردن اپلیکیشن، یک عکس اخیر ثبت کند. برای گرفتن برترین نتیجه، بهتر هست صورت خود را کاملا در قاب مشخص شده «عکس زیر» تنظیم کرده و یک عکس اخیر ثبت کنید.

بعد از گزینش و یا ثبت عکس و پیش از وارد شدن به صفحه گزینش افکت، باید چند ثانیه‌ تا پردازش کامل عکس منتظر بمانید.

در ادامه میتوانید افکت‌هاي موجود را امتحان کرده و نتایج دلخواه خود را ذخیره کنید. نحوه کار افکت‌هاي گوناگون را در مطلبی دیگر بررسی خواهیم کرد. 

 

 

درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد