دختر جذابی که با عمل جراحی خودش را باربی کرد

دختر جذابی که با عمل جراحی خودش را باربی کرد

دختر جذابی که با عمل جراحی خودش را کرد 

دختر خوشگل و جذاب خودش را با عمل هاي جراحی مختلف و خرج کردن «27000 یورو» تبدیل به باربی حقیقی کرد که کپی عروسک هست. علاقه شدید بعضی از دختران و پسران جوان برای شباهت به شخصیت هاي بعضی از ها و ها آن ها را مشتاق به صرف هزینه هاي چندان وانجام جراحی هاي متعدد زیبایی می‌کند

 

مانند پسر جوانی که بیش از صد برای تغییر ظاهری خود انجام داده بود و یا دختری که در این بخش از پارس ناز با ان آشنا می‌شوید.

«اوفلیا  30 ساله» دختر جوانی که با صرف «27000 یورو» برای انجام انواع خود را تبدیل به یک عروسک کرده هست عروسکی با چهره و اندامی شبیه باربی.

عکس دختری که با جراحی باربی واقعی شد

 

انسان عروسکی را مشاهده نمایید که برای تغییر ظاهر خود به جراحی هاي خطرناکی تن دادهِ هست.

این دختر جوان برای ایجاد تغییر شکل در اندام خود قصد دارد جراحی هایي همچون برداشتنِ دنده ، ها و تزریق هاي را امتحان کند.تزریق هاي مکرر بوتاکس و پرکننده هاي زیبایی مراحل ایست که «اوفلیا» برای تغییر ظاهری و تبدیل شدن چهره اش به یکبار بی روی خود انجام داده هست.

 

این دختر جوان در گفت و گو خود گفت از دوران کودکی علاقه بسیاری به عروسک باربی داشتم وهر سال بعنوان کادوی کریسمس یک باربی اخیر با لباسی جذاب هدیه میگرفتم.تنها چیزی که برای به دست آوردنش گریه میکردم این مدل عروسک ها بود.علاقه من به این عروسک باعث شده بود تا ها و چهره ام را به سبک باربی گزینه کنم

 

تا این که در سال 2009 برای ایجاد یک تغییر کوچک درصورتم به سراغ بوتاکس رفتم.نتیجهِ این جراحی کوچک زیبایی مرا مشتاق کرد تا با تکرارِ آن چهره ام را هر چه اکثر شبیه باربی کنم.

بعد از آن تصمیم گرفتم تا با تزریق هایم را برجسته و شبیه عروسک رویاهایم بسازم و از آن روز به بعد هر شش الی 9 ماه یک‌بار اینکار را تکرار می‌کنم تا فرم صورتم تغییر نکند.یکی دیگر از جراحی هاي زیبایی که رویِ صورتم داشتم جراحی زیبایی بینی بود که از نتیجهِ آن بسیار راضی بودم.چشمانِ من به صورت طبیعی درشت و خوشگل میباشند وهیچ جراحی برای انها انجام نداده ام.

 

 

دختر جذابی که با عمل جراحی خودش را باربی کرد