جدیدترین عکس های بازیگران (313)

جدیدترین عکس های بازیگران (313)

جدیدترین عکس های داغ بازیگران (313)

آخرین و ستاره ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام که این روزها بین مردم ایران بسیار پرکاربرد و پرطرفدار شده هست.

 

شروع می‌کنیم با این تصویر دیدنی از خواب ناز محسن چاوشی و پسرش آقا زانکو که مانند مشهور /پسر کو ندارد نشان از پدر/ را کاملاً متجلی کرده اند. محسن چاوشی آن قدر گفت و خواند /اکنون یه نفر این خواب منو تعبیر کنه، تا ساعتای بیخوابی من تغییر کنه/ که ساعت خواب و بیداری اش تغییر کرده و روز ها می خوابد و شبها کار می کند.

ما که خبری از این بحران /بستنی قیفی/ نداریم نازنین بانو، شما هم یک گاز دیر تر به یادش می افتی، هیچوقت از وجود چنین چالشی خبردار نمیشدیم.

اگر گمان کرده‌اید که عکس هاي جشن حافظ به این زودی ها دست بردار شما خواهد بود، کاملاً در اشتباهید! عزیزان هنرمند بسیار استراتژیک و سیاستمندانه عمل کرده و آنها در طول روز هاي مانده تا مراسم بعدی آپلود می کنند تا در تمام روزهای سال بهانه اي برای لایک داشته باشند. کامنت یکی از هموطنان عزیزمان

 

که یک تنه یک ملت را به /تکون دادن/ وادار کرده هست، در زیر تصویر دیده می شود. درضمن اصلاً به هومن سیدی نمی آمد که اهل فینگلیش تایپ کردن باشد. از چشمم افتاد «نامش را از فهرست تعریفی ها پاک کرده و در فهرست تخریبی ها مینویسد»

الهه هاي سلفی در یونان باستان! الناز حبیبی و یکی از رفقایش.

رضا جان بچه زهره ترک شد این چه کیکی هست که روی میز گذاشته اي؟! خواهشاً این یکی را دیگر مد نکنید!

شنیدید بهنوش بانو چی گفت؟ از این به بعد هر کس از آرزوهایش دست بردارد با خود من طرف هست! خیالت آسان بهنوش بانو، چنین اتفاقی نمی افتد.

باریکلا پسر، بمال که مفید میمالی کمرمو!

ممنون رضا جان. گرچه امروز dinsdag نیست و woensdag هست. «مثلاً من خیلی هلندی بلدم»

سلفی علی صالحی در کنار امیر جعفری و پسرش آقا آیین و دوست عزیزشان در برابر هتل شیراز شیراز. به همین بی سوژگی که ملاحظه می کنید.

ملاقات کاپیتان هاي استقلال با یکی از هواداران عزیزشان. دمشان گرم.

آقا کریم باقری، سمبل رعایت دهان و دندان در ایران به همراه کمال کامیابی نیا بازیکن مفید پرسپولیس در کنسرت بهنام خان بانی. 

لیندا یک دوست جدید با نگاهی متفاوت به مقوله عکاسی پیدا کرده هست.

عکسی تلخ و بکر از آخرین روز کاری زنده یاد علی حاتمی در پشت صحنه فیلم ناتمام /تختی/ در کنار عزت اللله انتظامی. استاد حاتمی دو روز پس از ثبت این تصویر، دار فانی را وداع گفتند. روحشان خوشحال و یادشان گرامی باد.

تصویر از تورج منصوری

و اما برنده برترین دیالوگ برای سروش صحت در این تصویر می رسد به آقا یا بانو توپوولوف با کامنت زیر:/این کچلِ بی مو، که قیافش شده مانند لیمو ، هی میگره از از من و خودش سلفی ، آخه چرا از خودت در میاری رفتار هاي جلفی، بیا بریم پسرم ادامه سریال مون رو بگیریم ، هی میگم بیا بریم میگی بذا یه سلفی دیگه بگیریم

 

به صورت رپ خوانده شود. ارنج بای دیجی توپوولوف خُل و چلووف، میوزیک بای امیر رضا شاهین نیاییوف/

داریوش خان محترم و همسر جان به تماشای نمایش /آیینه هاي رو به رو رفته بودند که در اتمام بهنوش این تصویر یادگاری را در کنارشان گرفت.

محمود دینی بازیگر سال هاي دور و تلویزیون و یکی از عزیزان فهرست آلترناتیو ما در کنار دخترش نگار بانو. ماندگارترین هنرنمایی محمود دینی مربوط به سریال /آینه عبرت/ ساخته محسن شاه‌محمدی هست که در دهه هفتاد اکران میشد.

بلبل آواز کشورمون هم چنان جوان هست و روی صحنه غوغا می کند. استاد ایرج خواجه امیری در کنسرت جدید پسرش دقایقی روی صحنه رفت و با آواز دلنشین اش همه ي را حیرت زده کرد. آرزوی سلامتی داریم برای همه ي بزرگان و اساتید عرصه .

تصویر هنری – اعتراضی جعفر پناهی و مستانه مهاجر، نشسته بر کف زاینده رودِ بدون آب. در کنار همسرِ جعفر پناهی و کبری سعیدی ملقب به شهرزاد، یکی از ستاره هاي قدیمی سینمای گذشته از انقلاب.

نیلوفر لاری پور ترانه سرا و شاعر مفید کشورمون در کنار سوسن پرور بازیگر سینما و تلویزیون که در چهارمین ماه خدمت سربازی به سر می‌برد. 

شقایق فراهانی به تماشای کنسرت فرزاد فرزین رفته بود که در اتمام این تصویر را در کنار فرزاد گرفت. خبری از لباسهای عجیب و مضحکِ فرزاد در کنسرت هاي سال جاری اش نیست. بنظر می‌آید با دیزاینر اش به دشوار خورده هست یا این که سرانجام به خود آمده و با واقعیت رو به رو شده هست.

مرجان سپهری و همسرش. تصویر به گونه اي هست که انگار توسط عروس بانو در بدرقه خودرو عروس گرفته شده هست.

برای قلب خسته دوست حمید فرخ نژاد در کنار سایر مریض نیایش کنید. 

دورهمی بانو هاي بازیگر در کنسرت شهره سلطانی. شبنم قلیخانی و شهره لرستانی نقش همخوان را در این کنسرت ها دارند. ممنون از لیلا بلوکات که اسامی عزیزان را آورده و زحمت ما را کم کرده هست.

حمید لولایی و هادی کاظمی در حاشیه یک جشن خیریه در مشهد. شما مشاهده نمایید این خیریه ها چقدر برایشان می‌ماند که برای هر جشنشان این همۀ خرج می کنند کلی ستاره به این شهر و آن شهر می برند.

اگر نگاه فلسفی به بودن و نبودن ندارید، این پیام هاي استاد تتلو را درک نخواهید کرد.

هنگامه قاضیانی با این لوح تقدیری که از جشنواره ملی فیلم و تصویر مادر دریافت کرده هست، سر فن پیج ها را کلاه گذاشت و ازشان تشکر کرد. 

 

امیریل محترم در حال گشت و گذار در آن سوی مرزها. خیلی ساده بنویسید /من در خارج/ بهتر از چیدن جملاتی هست که به تصویر نمی‌آیند. حضرت سعدی هم آزرده دلیل نمی شود. 

 

 

چشم، چشم براه حکم شما بودیم. 

آقا ارشان خواجه امیری دومین سورپرایز احسان در کنسرت جدید اش بود. گرچه این کنسرت یک سورپرایز دیگر هم داشت که خیلی ناشیانه و غیر عادی بود و منجر به عذرخواهی اش در اینستاگرام شد.

آقا ابوالفضل پورعرب که بار دیگر با حاشیه هاي مربوط به دلایل قهرش در فصل اول شهرزاد بر سر زبان هاست، در یک مراسم هنری حضو پیدا کردند. جناب پورعرب مدعی میباشند که حکایت فصل اول به صورت ناگهانی تغییر کرده و همین باعث جدایی اش از این سریال شده هست. 

 

آزاده زارعی تصویر آتلیه اي خود را با این کپشنِ بی ربط به خوردِ فالوئر ها داد.

ملیکا زارعی و مسعود روشن پژوه در پشت صحنه یک برنامه طفل. کت و قهوه اي آقا مسعود برای ملیکا نوستالژی بوده در حالیکه برای ما سر براقشان اکثر خاطره انگیز هست.

هشتگ «RICHKIDS» را یادت رفت ارسلان جان. افراد زیادی در ایران نیستند که خودرو فورد داشته باشند، قطعا شما بسیار ثروتمند هستی!

مرتضی جان اشتباه به خدمتت رسانده اند. بخاطر این نبوده، بزرگتر از این هست. 

همان عزیزانی که در چند تصویر بالاتر اکران بودند، در این سلفی جمع شده اند. 

سلفی و کپشن زیبای پوریا شکیبایی با مادر عزیزش. روح عمو خسرو همه ي وقت خوشحال باشد. 

امید جان از سوی همۀ مردمی که از فوت پدرت غمگین بودند و تسلیت گفتند، معذرت خواهی می‌کنم! شادی و روحیه مثبت خیلی مفید هست، ولی شما دیگر شور شادی را در آورده اي!

منوچهر هادی هم زمان با فیلم سینمایی /آینه بغل/ و سریال /عاشقانه /2، یک سریال دیگر را هم نخست کرده هست. عصر ها هم در اسنپ کار می‌کند. سرانجام زندگی خرج دارد.

بله خب حامد جان، باید هم دنیایت با مردم خوشگل باشند، چون همین مردم شما را در عرض چند ماه به یک میلیاردر تبدیل کردند. 

بهرام جان، به کوه هم بگویی /بی همگان بسر شود/ برمیگردد و می‌گوید /بی تو به سر نمی‌شود/. پس اکنون دقیق و شمرده بگو که بدون چه کسی به سر نمی‌شود؟! خودت می گویی یا دست به اعمال خشونت آمیز بزنیم؟! 

پولاد کیمیایی با نوشتن دیالوگی تازه از سریال گیم آف ترونز، نشان داد که از مشتری هاي پر و پا قرص این سریال هست و به محض آمدن هر قسمت آن را دانلود کرده و نگاه می‌کند. 

پویا امینی با این کپشن غیر مستقیم گفته که با شهاب رفاقتی دیرینه دارد. 

سلفی علی سرابی در کنار مارال بنی آدم و گلاره عباسی در یک جاییکه به آن اشاره دقیقی نشده هست. فقط می دانیم ده سال پیش هم همین جا بوده اند. 

با این تصویر از نیما مسیحا همسرش در حاشیه یک کنسرت

 

مطالب مرتبط :

 

 

جدیدترین عکس های بازیگران (313)