تصاویر ملانیا ترامپ با تیپ های مختلف در میان مردم

تصاویر ملانیا ترامپ با تیپ های مختلف در میان مردم

هاي با تیپ های مختلف در میان مردم 

تصویر هاي بانوی اول کشور آمریکا که بعنوان زن شماره یک کشور آمریکا شناخته مي شود،در بین مردم مي توانید دیدن کنید.acquired savants ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رییس جمهور غوغایی ایالات متحده ایالات امریکا چه در دوران رقابت هاي انتخاباتی و چه بعد از آن و پس از نقل مکان رییس جمهور اخیر به کاخ سفید همچنان مورد دقت رسانه ها بوده هست.

 

اما وی در ماه هاي نخست ي ریاست جمهوری شوهرش بسیار به ندرت در انظار عمومی ظاهر مي شد که باعث شده بود رسانه ها گمانه زنی هاي بسیاری در این مورد داشته باشند.تصمیم وی مبنی بر نقل مکان نکردن همراه شوهرش به کاخ سفید به طور موقتی باعث شده بود که بعضی به این باور برسند که ممکن هست وی هیچگاه به کاخ سفید نرود و گرچه کسی هم نبود که به سوالات رسانه ها در این مورد پاسخ شفافی بدهد.

ملانیا در تمام طول مراسم تحلیف و ورود به کاخ سفید در روز 20 ژانویه سال 2017 در کنار شوهرش بود.

ملانیا و دونالد ترامپ در سه مراسم ویژه در روز تحلیف شرکت کردند.

ملانیا گفته بود تا زمانی که پسرش بارون 11 ساله سال تحصیلی خود را به پایان برساند همچنان در نیویورک خواهد ماند. ملانیا دومین بانوی اولی هست که از ابتدا شوهرش را در کاخ سفید همراهی نمی‌کند. قبلا نیز یکبار آنا هریسون به دلیل مریضی شدید تا سال 1841 نتوانسته بود در کاخ سفید حاضر شود.

 

این موضوع باعث شده بود که از وی خواسته شود یا هزینه هاي امنیت برج ترامپ را تقبل کرده یا به کاخ سفید نقل مکان نماید. یکی از مشاوران ترامپ گفته بود که وی در پایان سال تحصیلی به کاخ سفید نقل مکان خواهد کرد.

ملانیا در اول فوریه 2017 اعلام کرد که لیندسی رینولدز را بعنوان مسئول خدمتکاران خود گزینش کرده هست. تعداد زیادی از بانوهای اول کشور آمریکا گذشته از مراسم تحلیف اینکار را مي کردند. ملانیا در سخنرانی خود در این مورد چنین گفت:من یک تیم حرفه اي و باتجربه گرد هم آورده ام که برای هماهنگی با هم به مدتی زمان نیاز خواهند داشت.

تاخیر او در گزینه تیم خدمتکارانش باعث شده بود که رسانه ها فکر کنند ممکن هست وی هیچوقت به شهر واشنگتن نقل مکان نکند، شایعاتی که خیلی زود رنگ باختند. وی تاکنون منشی شخصی، مشاور ارشد و طراح داخلی خود در کاخ سفید را گزینش کرده هست.

ملانیا در ۴ فوریه در ۶۰ اُمین مراسم خیریه ي گالا «۶۰th Annual Red Cross Gala» در عمارت «Mar-a-Lago» در پالم بیچ فلوریدا حاضر شد.

ملانیا در ۵ فوریه در باشگاه گلف عمارت ترامپ در پالم بیچ فلوریدا به تماشای مسابقات راگبی «Super Bowl» نشست.

ملانیا ترامپ در 11 فوریه شوهرش و شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش را به سمت عمارت «Mar-a-Lago» همراهی کرد. وی و آکیه آبه «همسر شینزو آبه» با هم از موزه ي موریکامی و باغ هاي ژاپنی در »دل ری بیچ» فلوریدا دیدن کردند و بعد از آن باهم ناهار خوردند.

وی شام را نیز با خانم و آقای آبه و همسرش دونالد ترامپ خورد.

ملانیا ترامپ نخستین سخنرانی خود بعنوان بانوی اول را در مراسمی در فلوریدا در 18 فوریه 2017 انجام داد.

ملانیا و دونالد ترامپ در ۲۶ فوریه میزبان مراسم سالانه ي «Governors’ Dinner» بودند.

ملانیا در مراسم سخنرانی شوهرش برای اعضای کنگره در ۲۸ فوریه در این محل حاضر شد.

در ۲ مارس ملانیا از یکی از بخش هاي اطفال بیمارستان نیویورک دیدن کرد و کتاب پزشک زئوس با عنوان مکان هایي که خواهید رفت را به مناسبت جشن روز ملی کتابخوانی در سراسر کشور آمریکا برای این بخش از بیمارستان خواند. این مراسم نخستین فعالیت اجتماعی ملانیا بعنوان بانوی اول ایالات امریکا بود.

ملانیا در یک مراسم ناهار رسمی از بیش از ۵۰ زن در روز ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زنان پذیرایی کرد. وی بعد از اینکه رسانه ها از سالن بیرون رفتند سخنانی را برای زنان حاضر در مراسم ایراد کرد.

ملانیا و دونالد ترامپ همراه با پسرشان بارون در حال قدم زدن به سمت عمارت شان در فلوریدا در ۱۷ مارس ۲۰۱۷٫

ملانیا در ۲۹ مارس ۲۰۱۷ در مراسم اهدای جوایز به زنان شجاع در ساختماین دولتی در واشنگتن سخنان کوتاهی ایراد کرد. وی در این مراسم، برندگان جوایز را زنانی دانست که بسیار قابل احترام و الهام بخش بوده و برای تعداد زیادی از افراد منبع کمک بوده اند بدون دقت به خطراتی که جانشان را تهدید مي کرده هست.

در ۳ اوریل سال ۲۰۱۷ کاخ سفید نخستین تصویر رسمی بانوی اول را رونمایی کرد. در گزارش کاخ سفید تاریخ تهیه ي این تصویر ذکر نشده اما گفته شده که این تصویر در محل اقامت اخیر ملانیا گرفته شده هست.

ملانیا و شوهرش در کاخ سفید از شاه عبدالله دوم پادشاه اردن و همسرش ملکه رانیه در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۷ استقبال کردند.

ملانیا و ملکه رانیه همراه با بتسی دووس «وزیر آموزش» از یکی از مدارس واشنگتن دی سی دیدار کردند.

ملانیا در هنگام سخنرانی رییس جمهور ترامپ در اتاق شرقی کاخ سفید در ۶ آوریل ۲۰۱۷ به مناسبت بزرگداشت سربازان زخمی شده در کنار وی حضور داشت.

ملانیا همراه با بانوی اول چین، پنگ لیووان، در ۷ آوربل ۲۰۱۷ از یک کالج هنری در غرب پالم بیچ دیدن کردند.

 

 

تصاویر ملانیا ترامپ با تیپ های مختلف در میان مردم