این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد استایل میکند

این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد استایل میکند

این پوشیدن ها شما را بد استایل میکند

کارهای زیادی از پس ها برمیاد. میتونن نقص ها رو بپوشونن، زیبایی هاي اندام رو اکثر نشون بدن و حتی میتونن قد رو کوتاه تر یا بلندتر نشون بدن. یک سری لباس ها هم هستن که هیکل رو زشت نشون میدن از جمله موارد زیر:

 

شلوار گشاد کوتاه

شلوارهای گشاد کوتاه پاها را کوتاه تر و اندام را مثلثی نشان می‌دهد. اگر علاقه دارید این مدل شلوارها را داشته باشید شلوارهای قد نودی که از زانو کمی آزاد می‌شوند بپوشید. این پاها را زیباتر نشان می‌دهد.

لباسهای گشاد بدون فرم مشخص

لباسهای گشادی که فرم مشخصی ندارند اکثر شبیه کیسه میباشند به همین علت حتی لاغرترین ها را بد هیکل و چاق نشان میدهد. در عوض باید پیراهن هاي اندازه با کمر بند که فرم هاي زیبای اندام زنانه شما را زیباتر نشان دهد بپوشید.

لباسهای نیم تنه

تاپ هاي نیم تنه و ژاکت هاي کوتاه در عکس هاي فوتوشاپ شده اینستاگرامی خوشگل به نظر می‌رسند اما در حقیقت قسمت هایي از بدن را نشان می‌دهد که باید پوشیده باشند. از همۀ بدتر وقتی می‌نشینید به نظر چاق دیده می‌شود. پس همه ي وقت لباس هایي بخرید که شکم را کاملا بپوشاند.

شلوار راه راه

شلوارهای راه راه در قسمت ران و باسن کش می‌آیند و این قسمت ها را چاق تر نشان میدهند. یا شلوارهای بدون طرح بپوشید یا طرح هاي خیلی ریز که نقص هاي بدن را می پوشاند.

لباسهای درخشان

لباسهای درخشان اکثر یک بانو را شبیه به جنگجویان زره پوش میکند و قسمت هاي دشوار دار بدن را اکثر نشان میدهد. اگر میخواهید با خودباوری در جمع ظاهر شوید لباسی بپوشید که طرح و نقش آن با لباسهای دیگری که تن دارید ست باشد. با اینکار هم شخصیت تان را قوی تر کرده‌اید و هم چاق دیده نمیشوید.

کت و شلوار نا هم اندازه

کت باید اندازه شما باشد نه تنگ و نه گشاد. کوشش کنید رنگ کت و شلوار شبیه باشند تا ظاهر متعادلی داشته باشید. فراموش نکنید که با کت و شلوار هاي پاشنه بلند بپوشید.

شلوارهای طرح درشت

شلوارهای طرح دار به لباسهای یک رنگ تنوع میدهد اما بهتر هست طرح انها درشت نباشد چون پاها را درشت تر نشان میدهد. پس کوشش کنید شلوارهایی بپوشید که تنها یک قسمت آن رنگی باشد. بعنوان مثال شلوارهایی که بغل آن یک نوار رنگی هست قد را بلندتر نشان می‌دهد.

رنگ هاي متضاد

لباسهای رنگ متضاد بدن را مستطیلی شکل نشان میدهد اما اگر رنگ لباس هایي که می‌پوشید ست باشند هم نقص هاي بدن پوشیده می‌شود و هم قسمت هاي زیبای اندام تان اکثر نمایان می‌شود. به علاوه بالا تنه و پایین تنه را سنگین نشان نمیدهد.

لباسهای سایز بزرگ

تیشرت ها و ژاکت هاي بزرگ معمولاً تن مدل ها خوشگل نشان داده میشود. اما تن آدم هاي معمولی به گفته مشهور زار می‌زنند و تصور دیگران این هست که لباستان در لباسشویی خراب شده یا اینکه لاغر شده اید. پس با این لباس ها سایزتان را بزرگ نکنید.

جین سایه دار

لباس فروشی ها پر از شلوارهای جین سایه دار هست اما تا جای ممکن کوشش کنید انها را نخرید چون باسن را درشت تر نشان می‌دهد. برای اینکه لاغرتر نشان داده شوید شلوارهای ساده تک رنگ بخرید.

لباسهای راه راه افقی

اگر لاغر نیستید لباسهای راه راه افقی چندان مناسب شما نیستند چون اندام را چاق تر نشان می‌دهند. خطوط متضاد اندام را بهتر نشان می‌دهند. بعنوان مثال خطوط روی یقه هفت بالاتنه و گردن را زیباتر نشان میدهد.

بلوز طرح درشت

طرح هاي درشت بدن را مربع شکل و سنگین تر نشان میدهند و از همۀ مهم تر در برخی قسمت ها کشیده می‌شوند و در نتیجه را به هم میزنند. کوشش کنید همۀ وقت} بلوز تک رنگ بپوشید و اگر هم طرحی دارد روی یقه، آستین یا کمر باشد چون اندام را زیباتر نشان می‌دهد.

دامن ماکسی

دامن هاي ماکسی مناسب لاغراندام هاست و چاق ها را چاق تر می‌کند. یکی از قانون هاي مد این هست که اگربالاتنه پوشیده هست پایین تنه باید کمی باز باشد و وارونه. پس اگر لباس پوشیده آستین دار می‌پوشید بهتر هست دامن کوتاه با آن ست کنید. اگر بدن را کاملا بپوشانید اندام خوشگل نشان داده نمی‌شود.

ژاکت بزرگ بی حالت

این مدل ژاکت ها قد را کوتاه تر نشان می‌دهند. پس بهتر هست ژاکت هم اندازه خودتان بپوشید و توجه کنید که آستین هاي ژاکت گشاد نباشند.

 

 

این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد استایل میکند