چهره های هالیوودی که روزی از بزرگان سینما خواهند شد

چهره های هالیوودی که روزی از بزرگان سینما خواهند شد

چهره های هالیوودی که روزی از بزرگان سینما خواهند شد 

بسیاری از هستند که در مسیر موفقیت با بازی های واقعا خیره کننده قرار گرفته اند و به زودی باید شاهد معروف شدن هرچه بیشتر آن ها باشیم. هر ساله چهره ها و استعدادهای جدیدی خود را به دنیای پر زرق و برق و البته ناپایدار هالیوود معرفی می کنند. با ظهور ستاره های جدید بسیاری از سوپراستارهای قدیمی و پا به سن گذاشته اعتبار اولیه خود را از دست داده و برخی نیز رفته رفته به حاشیه رانده شده و محو می شوند.

 

در چند سال اخیر چهره های سرشناس و جوانی به دنیای هالیوود معرفی شده که به سرعت تماشاگران و فیلمسازان را مجذوب خود کرده اند. تنها حضور این بازیگران می تواند عاملی برای محبوبیت فیلم ها شود و آن ها در واقع تضمین کننده موفقیت تجاری فیلم ها به شمار می آیند.

 

بازیگران مطرحی مانند برد پیت و جانی دپ دیگر از مرز میانسالی گذشته و رفته رفته جای خود را به سوپراستارهای جوانی می دهند که بت های جدید هالیوود به شمار می آیند. در ادامه به تعدادی از این ستاره های نوظهور اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

لیام همسوورث (Liam Hemsworth)، سن ۲۶ سال

روز استقلال: خیزش دوباره

 

این بازیگر خوش چهره برادر کوچک تر کریس همسوورث (Chris Hemsworth) است. لیام جوان بدون کمک گرفتن از شهرت برادرش و تنها با بازی زیبای خود در فیلم “عطش مبارزه” (The Hunger Games) به شهرت رسید.

 

داگلاس بووث (Douglas Booth)، سن ۲۴ سال

نوح

 

کوچک ترین شکی در مورد موفقیت این ستاره نوظهور هالیوود وجود ندارد. داگلاس به همین زودی توانسته با بازیگران مطرحی مانند اما واتسون و میلا کونیس همبازی شود.

 

ریچارد مَدِن (Richard Madden)، سن ۳۰ سال

بازی تاج و تخت

 

بدون شک دوستداران سریال “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) راب استارک جوان را به یاد دارند، نقشی که ریچارد مدن را به دنیای هالیوود معرفی کرد. به همین زودی وی توانسته است نقش شاهزاده در فیلم جدید “سفید برفی” (Snow White) را به دست آورد و باید اعتراف کنیم که این آخرین باری نخواهد بود که او را بر پرده بزرگ سینمای هالیوود می بینیم.

 

ادی ردمَین (Eddie Redmayne)، سن ۳۵ سال

جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها

 

ردمین به همین زودی و در سن ۳۵ سالگی بازیگران زیادی را شکست داده، تقریباً برای هر نقشی که داشته نامزدی جایزه معتبری را به دست آورده و البته اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را نیز از آن خود کرده است. شخصیت کاریزماتیک و جذب کننده او را در فیلم هایش ببینید تا متوجه شوید به چه دلیل به این زودی به شهرت قابل توجهی رسیده است.

 

هنری کاویل (Henry Cavill)، سن ۳۳ سال

مرد آهنی

 

ظاهر زیبای این بازیگر جوان انگلیسی بسیاری را شیفته خود کرده است و بسیاری از تماشاگران تنها به این دلیل در باشگاه های ورزشی ثبت نام کرده اند که به خوش تیپی او برسند. بدون شک او بهترین سوپرمنی است که تا بحال بر پرده سینماها دیده ایم.

 

جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal)، سن ۳۶ سال

کوهستان بروکبَک

 

مدت زمان زیادی است که جیلنهال توانسته خود را به عنوان یکی از ستاره های بی بدیل هالیوود معرفی کند. نقش های اخیر او در فیلم های مانند “چپ دست” (Southpaw)، “جانوران شب زی” (Nocturnal Animals) و “ویرانی” (Demolition) فوق العاده زیبا ارائه شده اند.

 

کریس پرَت (Chris Pratt)، سن ۳۷ سال

نگهبانان کهکشان

 

تا همین چند سال پیش کریس پرت بازیگر معمولی و تقریباً ناشناخته ای بود تا این که در سال ۲۰۱۳ برای بازی در فیلم “نگهبانان کهکشان” (Guardians of the Galaxy) دعوت شد. از آن زمان تاکنون وی شرایط بسیار خوبی داشته و در چندین فیلم مطرح ایفای نقش کرده است.

 

چارلی هانام (Charlie Hunnam)، سن ۳۶ سال

فرزندان آشوب

 

هانام آرام آرام ولی پیوسته راه خود را در دنیای بازیگری به سمت قله های ترقی و شهرت طی کرده است. او کار خود را با بازی در سریال های تلویزیونی آغاز کرد و بعد از آن در فیلم های گیِرمو دل تورو (Guillermo del Toro) به ایفای نقش پرداخت. امسال نیز باید منتظر بازی او در نقش شاه آرتور در فیلم جدید گای ریچی باشیم.

 

رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، سن ۴۰ سال

ددپول

 

رینولدز حس شوخ طبعی بسیار جالبی دارد و تاکنون در بسیاری از فیلم های مطرح بازی کرده است. اما بازی فوق العاده اش در فیلم “ددپول” (Deadpool) او را به شهرتی مضاعف رساند.

 

جسی آیزنبرگ (Jesse Eisenberg)، سن ۳۳ سال

شبکه اجتماعی

 

آیزنبرگ بعد از بازی در فیلم “شبکه اجتماعی” (The Social Network) و در نقش مارک زاکربرگ مدیر عامل فیسبوک به شهرت رسید. این بازیگر در فیلم های وودی آلن بازی می کند و تاکنون توانسته نامزد دریافت جایزه اسکار نیز بشود.

 

آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson)، سن ۲۶ سال

آنا کارنینا

 

کسانی که فیلم آنا کارنینا را دیده اند بدون شک او را به یاد می آورند. آرون راه زیادی در پیش دارد اما توانسته در تعدادی از فیلم های سوپرقهرمانی هالیوود بازی کند.

 

کیت هَرینگتون (Kit Harington)، سن ۳۰ سال

بازی تاج و تخت

 

بازی هرینگتون در سریال پرطرفدار “بازی تاج و تخت” در نقش دوست داشتنی “جان اسنو” را نمی توان نادیده گرفت. وی در حال حاضر مشغول بازی در یک فیلم بزرگ هالیوودی در کنار ستارگانی چون ناتالی پورتمن و جسیکا چَستَین است.

 

 

چهره های هالیوودی که روزی از بزرگان سینما خواهند شد