همه جنجال های جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست

همه جنجال های جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست

همه جنجال های جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست 

زوج مشهور هالیوودی در آستانه جدایی قرار دارند. این در حالی است که آن ها یک فرزند نیز دارند و اکنون جدا از هم زندگی می کنند. در روز های اخیر خبرهای جنجالی از وضعیت کانیه وست و به گوش میرسد که سوژه رسانه ها شده است . کانیه وست دچار بیماری روانی جنون موقت شده و به همین دلیل مدتی در بیمارستان روانی بستری شد .

 

 پس از مرخصی از بیمارستان کانیه وست شوهر کیم کارداشیان خانه ای جدا از کارداشیان اجاره کرده تا مدتی بتنهایی به استراحت بپردازد. اکنون خبر میرسد این دو زوج مشهور که صاحب یک دختر نیز هستند قصد جدایی دارند.در هفته های اخیر خبرهای متفاوتی از اختلافات جدی کیم کارداشیان و کانیه وست منتشر شده و بسیاری از نشریات هنری از جدایی احتمالی این دو ستاره مشهور آمریکایی در آینده نزدیک خبر داده اند.

 به همین دلیل رفتار، گفتار و برنامه های این زوج هنری به دقت از سوی عکاسان و خبرنگاران دنبال می شود و بسیاری از رسانه ها، گزارش های روزانه ای در این رابطه منتشر می کنند.گزارش اخیر نشریه بریتانیایی «سان» یکی از تازه ترین مطالبی است که در این رابطه منتشر شده و بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت.

به ادعای این نشریه، اختلاف کیم و کانیه در شب کریسمس به اوج رسیده و آنها مشاجره سختی داشتند.کیم کارداشیان هرچند که علت دقیق این موضوع مشخص نیست ولی به گفته «سان» کیم کارداشیان در مراسم سالانه کریسمس تنها بوده و کانیه وست را به این میهمانی خانوادگی نبرده، ظاهرأ او در این پارتی حلقه ازدواج خود را هم بر انگشت نداشته است.

نویسنده این گزارش مدعی است، کانیه وست نیز علاقه ای به شرکت در میهمانی خانوادگی کارداشیان ها نداشته و ترجیح داده کریسمس را با دوستان نزدیک سپری کند. البته او آخر شب به این میهمانی بزرگ رفته، با حاضرین خوش و بش کرده و به اصطلاح خودی نشان داده تا از گسترش شایعات موجود جلوگیری کند.

 

«سان» با بررسی این ماجراهای عجیب نتیجه گرفته این زوج خبرساز مشکلات بسیاری دارند و در آینده نزدیک جدا خواهند شد.کیم کارداشیان و کانیه وست هنوز واکنش رسمی نسبت به این گزارش نداشته اند و در شبکه های اجتماعی خود هم اشاره ای به جزئیات این میهمانی جنجالی نکردند.

با این حال برخی از سایت های هنری با انتقاد از گزارش این نشریه بریتانیایی، آن را بی پایه و اساس و غیرواقعی توصیف کرده اند.آنها با استناد به اظهارات منابع موثق، ضمن تکذیب مشاجره این زوج هنری در روز کریسمس، تأخیر کانیه وست در رفتن به این میهمانی را کاملا موجه دانسته و از هماهنگی او با کیم کارداشیان در این رابطه خبر دادند.

 

 

همه جنجال های جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست