نرگس محمدی بازیگر مشهور با علی اوجی نامزد کرد +عکس

نرگس محمدی بازیگر مشهور با علی اوجی نامزد کرد +عکس

بازیگر مشهور با علی اوجی نامزد کرد

بازیگر سرشناس و تئاتر و تلویزیون با علی اوجی بازیگر سریال در حاشیه نموده هست که تصویر هاي آن را در زیر می‌بینید. نرگس محمدی و علی اوجی به تازگی تصویر هاي جدیدی از ازدواج خود در فضای مجازی منتشر کرده اند نرگس محمدی یکی از برترین در عرصه سینما و تلویزیون ایران هست

 

او با سریال ایرانی ستایش یه بحبوحه محبوبیت دست یافت نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش عروس شد . به گزارش پارس ناز  هنرمند جوان کشورمون که با سریال ستایش در تلویزیون شناخته شد با علی اوجی هنرمند مفید کشورمون ازدواج کرد. تصویری از ازدواج این دو هنرمند منتشر شده هست.

مراسم ازدواج نرگس محمدی

نرگس محمدی در نهم فروردین 1364 در شهر تهران به جهان آمد و همزمان با تحصیل در رشته پرستاری دانشگاه در کلاس هاي بازیگری «کارنامه» هم شرکت می‌کرد و از آنجا بود که برای در «مرگ یک پینوکیو» معرفی شد،نرگس محمدی پس از بازی در این فیلم حدود یک سال در تئاتر به فعالیت خود ادامه داد که در همین مدت پیروز شد جایزه برترین را از جشنواره «ماه» حوزه هنری دریافت کند.

 

نرگس محمدی پس از تجربه اي که در تئاتر کسب کرد به سینما بازگشت و در فیلم هایي چون ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی هاي 2 بازی کرد. وی با بازی در فیلم سینمایی آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این اساس دارد و اکران سریال ستایشنیز اساس شهرت او را فراهم کرد.

 

نرگس محمدی اکثر شهرت خود را مدیون سریال ستایش در تلویزیون هست.

نرگس محمدی در کنار همسرش علی اوجی

 

علی اوجی بازیگرنقش وکیل سریال در حاشیه پیش از این نیز در سریال شوخی کردم و پژمان به ایفای نقش پرداخته بود. علی اوجی را سالها بعنوان یکی از خوش فکرترین و معتبرترین تهیه کننده هاي موسیقی می شناختیم. او با دعوت مهران مدیری برای بازی در آلبوم «شوخی کردم» نشان داد که در بازیگری حرف هاي بسیاری برای گفتن دارد

 

و بدون تردید یکی از شیرین ترین شخصیت هاي سریال «در حاشیه» هست. علی اوجی هنرمند متفکری هست که آگاهانه در مسیر پیش رویش قدم بر می دارد.

 

عکس هایي از علی اوجی و نرگس محمدی 

عکس هایي از علی اوجی و نرگس محمدی 

عکس هایي از علی اوجی و نرگس محمدی 

عکسهایی از علی اوجی و نرگس محمدی 

تصویر علی اوجی و خواهرش 

 

 

نرگس محمدی بازیگر مشهور با علی اوجی نامزد کرد +عکس