سوژه های داغ مجله خبری بازیگران و هنرمندان (247)

سوژه های داغ مجله خبری بازیگران و هنرمندان (247)

سوژه های داغ مجله خبری بازیگران و هنرمندان «247» 

و ستاره هاي سرشناس ایرانی که در اینستاگرام فعالیت دارند برای شما در زیر از بین پرلایک ترین تصویر ها گزینش نموده و بصورت آلبوم تصویر قرار داده ایم.

 

سعید عزت اللهی آن گونه با یک استوری تولد آرمین زارعی را تبریک گفت. با عکسی که مربوط به حضور آرمین در تولد خودش بود. آمار دقیق تعداد داداش هاي موجود در چهره ها از دستمان در رفته هست ولی بخواهیم همینطوری ذهنی بگوییم، حدود دو سه هزار داداش و برادر در اینستاگرام وجود دارند!

بله همان طور که پیش بینی کرده بودیم چهره هاي عزیز بسیار مصرانه در حال به عرضه ي خود در حالات گوناگون اعم از پیری و کودکی و همین طور حالت تغییر جنسیت داده شده میباشند و این نهضت حالا حالا ها ادامه خواهد داشت. «چسب زخم را بر میدارد»
شهرزاد کمالزاده این کپشن را خطاب به خودش نوشته هست! تنهایی با آدم چه ها که نمی کند!
کمپین “دعوت از شهرام محمودی برای پوشیدن ، فقط برای یک بار” به زودی شروع به فعالیت خواهد کرد.
عمو نقی نازنین بازیگر کهنه کارِ و تئاتر و تلویزیون در سکوت محض خبری و در سایه آوار وعده هاي سیاسی موجود در تمام بخش هاي خبری تلویزیون به دیار باقی شتافت و بغضمان را سنگین تر کرد. این ضایعه را به همه ي علاقه مندان به سینما و هواداران ایشان و همین طور خانواده نقی سیف جمالی تسلیت عرض می‌کنیم.
غمگینم، همانند کسی که از چهار ساعت گذشته از شروع بازی و در هوای بی نظیر در استادیوم منتظر شروع بازی نشسته هست ولی به محض شروع بازی، سیل می‌آید و نمی‌تواند بازی را ببیند!
تصویری از تمرینات فشرده کیانوش رستمی در جهت آماده سازی خود برای المپیک توکیو.
مهدی میامی به یاد نقی سیف جمالی، با او خاطره بازی کرد و رفتنش را غیر قابل باور خواند.
تصویر آریایی پسند پویا امینی و خانواده عزیزش در پاسارگاد.
عمو فیتیله اي هاي نازنین عید سعید مبعث را در جوار حرم مطهر امام رضا «ع» گذراندند و نائب الزیاره همۀ ما شدند. آرزوی سلامتی داریم برای محمد مسلمی، حمید گلی و علی فروتن
آفرین رامین جان، همۀ وقت} جلوی خود را ببین، فقط این موضوع چه دخلی در نوع نشستن درون دارد؟ چرا پاهای خود را انقدر باز کرده اي؟ شاید هم جای کلاج این اتومبیل هاي خارجی فرق می‌کند و ما نمی دانیم!
کلا به اعتقاد ایرانی ها همه ي شهرها هوایشان مفید هست، ولی در اردیبهشت یک چیز دیگر میباشند! بهنوش طباطبایی در شهر شیراز در حاشیه نمایششان.
تحلیل و روانشناختی پوزخند هاي پرمفهوم سیاسی توسط مهراب قاسمخانی که این روزها بسیار شاهدشان هستیم. مردمانی با پوزخند هایي که اگر به خود نیایند بعید نیست به گریه تبدیل شود.
نام – بهاره کیان افشار
پیشه – بازیگر
لوکیشن تصویر – آسفالت خیابان
نام ژست – آفتابه ي بدون لوله
سهراب پورناظری موزیسین مفید کشورمون در روز تولدش یادی از دورانِ کودکی کرد. ضمن تبریک به سهراب عزیز امیدواریم روند پیشرفت هایش با شیب تندتری ادامه داشته باشد و از گوش دادن به موسیقی هایش لذت ببریم.
گریم متفاوت در که بنظر می‌آید یک کپی ضعیف از هرکول پوآرو باشد.
از معدود هنرمندانی هست که تمامی اعیاد را به همه ي هموطنان تبریک می‌گوید و دمش گرم.
تصویر بهاری سمیرا حسنپور از قاب دوربین همسرش، سامان سالور.
رامین ناصر نصیر در کنار استاد عبدالله اسکندری در پشت صحنه سریال “شهرزاد 2”. استاد اسکندری اگر برترین چهره پرداز تاریخ سینمای کشور ایران نباشد، قطعا جزو سه نفر اول هست.
مدام خوشبختی هایش را در اینستاگرام مرور کرده و به رخ می‌کشد و ما نیز مدام خوشبختی هاي ایشان را لایک می‌کنیم. روزگار غریبی ست نازنین!
نازنین کریمی دو درجه دیگر برای ثبت این سلفی به عقب خم میشد الآن باید سلفی ایشان در بیمارستان تخصصی ارتوپدی را لایک می کردیم، دور از جانش!
بله. این هم کاردستی با این اپلیکیشن اخیر. خانم گلچین احیانا با زنده یاد تقی ظهوری که نسبتی ندارید؟! :»»»
سلفی و همبازی فسقلی اش در پروژه جدیدی کهِ در آن مشغول هست.
مبینا نصیری هم خودش را این شکلی کرد. گرچه ایشان ریسک نکردهِ و از تغییر جنسیت خودداری کردند و به جای آن، لبخند زدند!
شما هم مبارک خانم حمیدی. ممنون از این که شما با فیس آپ خودتان را ملعبه نکرده اید!
سلفی سارا محمدی خواهر تازه بازیگر شده ي نرگس محمدی با جمله اي که مرکز ژئوفیزیک دانشگاه شهر تهران مسئولیت محاسبه تعداد ریشتر هاي آن را بر عهده نگرفت.
تصویر قدیمی امیر تتلو و پدر فقید اش. روح تمامی پدر هاي سفر کرده قرین رحمت باشد.
جشن تولد متفاوت و خواستنی میلاد کی مرام در کنار ابدی نازنین. تبریک به میلاد عزیز و خوشتیپ و تشکر ویژه از این که چنین روز مهمی از زندگی اش را در کنار این عزیزان گذرانده هست.
تصویر بی نظیر زیبای شبنم مقدمی در یک باغ خوشگل در استان یزد، استان محبوب چهره هاي اینستاگرامی.
با این پست از آمادگی خود برای حضور در انتخابات شورای شهر خبر داد.
فاز روشنفکری می طلبد که هر چه دم دستت بود و حالت مدور داشت دور گردن بیاویزی و همه ي به به و چه چه کنند! فرقی ندارد که تسبیح باشد یا تسمه تایمِ اسکانیا.ستار اسکندری عزیز در حاشیه جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس چارسو.
که سهمش از سینما در یکی دو شانه تخم مرغ و چند شامپو صدر صحت خلاصه می‌شود، در جشنواره جهانی سینما حضور فعالی دارد!
سارا بهرامی، بازیگرِ بی نظیر مفید سینما و تئاتر در همین جشنواره.
ما خود این سلفی را می‌خواهیم سیمین خانم! قبول نیست اینطوری!
سلفی بابا پنجعلی و رحمت شاسی در پشت صحنه آلبوم پایتخت که معلوم نیست بالاخره دارند کار می کنند یا این که متوقف شدهِ هست! اخبار و ها از توقف آلبوم می‌گویند ولی در اینستاگرام عزیزان در حالِ کار میباشند!
سلفی و رکسانا محمدرضا بازیگر جوان سینما در حاشیه پروژه جدیدشان که یک فیلم تجاری هست.
بیژن امکانیان جوان خوشتیپ سینمای دهه شصت و هفتاد که با مو هاي جو گندمی جذاب تر شده، در سریال گسل با ستاره السادات حسینی، فلور نظری و شبنم فرشادجو در حال همکاری هست.
مهرداد میناوند، محمدرضا هدایتی و ادموند بزیک به همراه دوست عزیزشان در لارستان فارس. احتمالاً قصد حضور در یک بازی فوستال دوستانه و “سکه محور” را دارند وگرنه دلیلی ندارد همینطوری دسته جمعی با هم به لارستان بروند.
موزیک اخیر بخوره تو…! جنگل را آتش می زنی که گرم شوی؟ شاخه هاي سبز کنده شدهِ درختان را با چشمم در تصویر نمی‌دیدم انقدر عصبانی نمی‌شدم.
احمد ایراندوست و دو تن از قناری هاي کوچولویش.
عزیزان با این سلفی از قلب تایلند، عید مبعث پیامبر «ص» را تبریک گفتند. روزگار غریبی ست نازنین «2».
امیر جعفری آن گونه تولد برادرزاده اش علیرضا جعفری را تبریک گفت. تبریک به بازیگر جوان و آینده دار سینما.
شما همان هستی که نمودی؟ صداقتتان قابل تحسینِ هست!
این فسقلی خوش خنده کودکی هاي کیست؟ راهنمایی – خیلی تابلو هست واقعا
نیکبخت واحدی از قابلیت هاي خود در تبدیل شدنِ به یک پلنگ ایرانی پرده برداری کرد.
خودش که لو نمی دهد چه در سر دارد، مگر این که سایرین بگویند که قرار هست آهنگ جدیدی بدهد.

احمدرضا عابدزاده با این پست تولدِ پسرش امیر را تبریک گفت. امیر هم بصورت کامنتی از پدرش تشکر کرد. ما هم که اصلا متوجه نشدیم هم پست و هم پاسخ کار یک نفر بوده هست.
این منوچهر هادی هم حال می‌کند ها به لطف تهیهِ کنندگان کلی ستاره را به فیلمش می آورد و هر چقدر دلش می‌خواهد باهاشان تصویر و سلفی می گیرد در آن میان سریالی هم ساخته می‌شود.
و رفیق دوربین دار اش دوباره همدیگر را زیارت کردند.
نصرالله جان الآن با این پست قصد تقدیر از همسرت را داشتی یا قصد تخریبش را؟! چرا آن گونه نصفه و نیمه؟! 

 

مطالب مرتبط :

 

 

سوژه های داغ مجله خبری بازیگران و هنرمندان (247)