رسوایی رابطه جنسی مرد میلیاردر با زن مدل برزیلی شوهردار

رسوایی رابطه جنسی مرد میلیاردر با زن مدل برزیلی شوهردار

رسوایی مرد میلیاردر با زن مدل برزیلی شوهردار

مرد میلیاردر که شیفته زن مدل خوشگل برزیلی به نام گریس سانتو شده بود بارها از وی درخواست نمود تا اینکه رسوایی به بار آورد. مرد میلیاردر که بارها به و مدل برزیلی خوشگل گریس سانتو «greice santo» توصیه ارتباط جنسی داده بود در انتها با رسوایی وشکایت این بازیگر متاهل روبرو شدالبته در دنیای خارجی ارتباط زنِ متاهل با مردان دیگر امری عادی هست. داریل کاتز مرد 55 ساله با 5٫5 میلیارد دلار ثروت دوازدهمین فرد ثروتمند کاناداست.

 

وی دکترای فلسفه حقوق دارد و مالکیت تیم هاکی اویلرز تیم اول هاکی آلبرتا شهرت ویژه‌اي به او بخشیده هست. او اضافه بر ، در صنایع دارویی،حالا هفته پیش گریس سانتو بازیگر و مدل زیبا 24 ساله برزیلی ساکن لس‌انجلس همراه همسرش شکایت کرده که آقای کاتز دو سال پیش در هاوایی به او یک توصیه چند میلیون دلاری کرده

 

و به او قول داده تا اگر با این توصیه موافقت کند، مسیر درخشش او در هالیوود فراهم میشود.اگرچه او آن زمان این توصیه را رد کرد، اما مدتی بعد دوباره با او دریک هتل دیدار کرد و آقای میلیاردر دوباره توصیه خود را تکرار کرد.این توصیه چه بود؟ چه کسی اساس‌ي آشنایی این دو را فراهم کرد؟ خانم سانتو قرار بوده در ازای این توصیه چندمیلیونی چه کار کند؟ چرا او و شوهرش حالا پس از دو سال شکایت کرده‌اند؟

 

به گزارش پارس ناز داستان این شکایت حالا در راس خبرهای عالم و ورزش هست .اگر شما هم یکی از میلیون‌ها بیننده سریال مشهور «Jane The Virgin» باشید، حتما گریس سانتو را می‌شناسید؛ او یک مدل برزیلی هست که این روزها به علت یک افشاگری علیه داریل کاتز، میلیاردر کانادایی سوژه خبری رسانه‌هاي ایالات امریکا و کاناداست.

 

سانتو این مرد را متهم کرده که در ازای داشتن ارتباط جنسی، میلیون‌ها دلار پول و بازی در یک فیلم را به او وعده داده هست مردی که یکی از مالکان لیگ ملی هاکی «NHL» هست و از سرمایه‌گذاران اصلی شرکت ساخت فیلم سیلور پیکچرز به شمار می رود.این مدل برزیلی ادعا میکند دو بار فریب خورده و به اتاق داریل کاتز در هتل رفته هست.

با کاتز اکثر آشنا شوید

کاتز یک میلیاردر کانادایی و صاحب تیم ادمونتون اویلرز هست که به گریس، وعده کمک و یافتن نقش میدهد. سانتو می گوید اگرچه در ابتدا توصیه کاتز را با تحقیر رد می کرد، اما بعدها دو وجه به مبلغ کلی ۳۵۰۰۰ دلار دریافت کرد. وی در گفت و گو اي گفت که چنین رفتارهایی در هالیوود معمول هست.

 

این‌ها در هالیوود معمول هست
سانتو به ورایتی میگوید: « موضوع ارتباط جنسی امری بسیار عادی هست اما تعداد زیادی از زنان و دختران از افشا کردن آن هراس دارند. احساس می کنم افشاگری من به دختران بسیاری که راهی مثل راه من می روند، شجاعت خواهد داد و منبع الهامی برای انها خواهد بود».این اتهامات به تازگی در یک دادخواهی هتک حرمت در نیویورک و توسط همسر سانتو «آر. جی. سیپریانی»، علیه یک شرکت مشاوره‌‌ي بحران که بعنوان نماینده

 

کاتز استخدام شده بود، مطرح شد. سیپریانی، قمارباز حرفه‌‌اي و خبرچین FBI هست. او ادعا میکند که رئیس یک شرکت که وظیفه‌اش حمایت از اعتبار و آبروی کاتز هست، شهرت وی را لکه‌دار کرده تا خبری راجع به کاتز در روزنامه نیویورک پست را بی‌تأثیر کند.

 

وکیل مدافع کاتز، سیپریانی و سانتو را به تلاش برای اخاذی کردن و گرفتن حق السکوتی به مبلغ سه میلیون دلار از کاتز متهم کرده هست. کاتز منکر ملاقات با سانتو نیست؛ اما مدعی شده هست که بعضی از عناصر داستان او بد تعبیر شده‌اند.ارتباط کثیف مرد میلیاردر با زن بازیگر شوهردار لو رفت

 

رد پای یک شرکت اسرارآمیز
این دادخواهی همین طور نقش شرکت‌هاي مشاوره‌‌‌ بحران را مورد دقت قرار می دهد، شرکت‌هایي که معمولا برای مخفی کردن داستان‌هاي مخرب افراد ثروتمند استخدام میشوند. سیپریانی خود را بعنوان یک منبع قدیمی قابل اعتماد برای نیویورک پست معرفی می کند. او در این دادخواست شرکتی به نام «G.F. Bunting & Co.» را متهم می کند

 

که با زدن تهمت اخاذی به او، به ارتباط‌ او با ادیتور نیویورک پست آسیب زده هست. گرچه سیپریانی تهمت اخاذی را رد می کند. پست در نهایت خبری راجع به کاتز ننوشت.

 

نخستین ملاقات در هاوایی
این ماجرا در نوامبر سال ۲۰۱۵ شروع میشود، زمانی که سانتو برای شرکت در عکاسی مجله Viva Glam به هاوایی پرواز کرد. او در آنجا با یک مدیر کانادایی به نام مایکل جلمون آشنا شد و مایکل توصیه داد که سانتو با پسر عموی او «داریل کاتز» آشنا شود. براساس یک اظهارنامه دستی که همراه با دادخواهی نوشته شد، سانتو با این وعده که کاتز میتواند در کار به او کمک کند، به سوئیت او در هتل (Four Seasons) دعوت شد.

 

سانتو میگوید: «کاتز گفت میتواند به من نقش بزرگی بدهد که زندگیم را تغییر دهد. او سپس موضوع گفتگو را عوض کرد و گفت به من پول نیز میدهد».بنا بر اظهارات سانتو، کاتز به او گفته هست: «راجع به میلیون‌ها دلار صحبت می کنم… این مبلغ به تو و خانواده‌ات کمک میکند. پس اکثر از این با من بحث نکن».سانتو از کاتز پرسید

 

که در مقابل باید چه کند و در جواب شنید: « من به دنبال همراهی و گرچه ارتباط جنسی هستم».سانتو این توصیه را رد کرد و بیرون رفت. او روز بعد، نامه‌اي به مدیر عامل شرکت «Viva Glam» نوشت و ماجرا را بازگو کرد: « به من توصیه پول داد… آسیبی ندیدم… شما باید وارد بازی شوید». او همین طور اظهار کرد که کاتز ظاهرا مست بود.
ارتباط کثیف مرد میلیاردر با زن بازیگر شوهردار لو رف

 

پسرعمویم ترجیح می دهد با تو باشد
پس از آن، سانتو اظهار کرد که جلمون بابت این موضوع معذرت خواست و پس از بازگشت او به لس آنجلس، جلمون همچنان به ارسال پیام به او ادامه داد. در یک پیام، جلمون قصد داشت ملاقات دیگری را با کاتز ترتیب دهد. سانتو سعی کرد با ارسال تصویری از یک مدل دیگر مکزیکی، جلمون را از این تصمیم منصرف کند.

 

جلمون میگوید کم نیستند مدل‌هاي فوق‌العاده‌اي که می خواهند با پسرعموی من باشند اما او بسیار مشکل‌پسند هست و این مدل با معیارهای او همخوانی ندارد. او تو را ترجیح می دهد.کاتز همین طور چندین برای سانتو ارسال کرده و در انها خود را “پدرخوانده افسانه‌اي” او معرفی کرد. موضوع به پول تغییر کرد و سانتو توصیه داد که او به خیریه کمک کند.

 

کاتز می گوید: «از آنجایی که ما یکدیگر را می‌شناسیم، ترجیح میدهم این پول را به تو بدهم. تصمیم گرفتن راجع به اینکه با این پول چه کنی به خودتِ مربوط هست.سانتو با ملاقات دیگر با کاتز در هتل «Peninsula در Beverly Hills» موافقت کرد. او برای کاتز نوشت از اینکه تمایل دارید به من کمک کنید تا روابطی ایجاد کنم که به طور چشمگیر به زندگی حرفه‌اي من در آینده کمک کند، بسیار سپاسگزارم. کاتز در پاسخ نوشت خواهش می کنم.

 

ملاقات دوم در ازای بیست هزار دلار

کاتز توصیه داد تا مبلغ 20000 دلار به او بدهد. جلمون کمی پیش از ملاقات آن را به حساب سانتو واریز کرد. سانتو در اظهارنامه خود این پرداخت را «ژست حسن‌نیت» توصیف کرد.سانتو با ارسال پیامکی از جلمون درخواست کرد که قرار ملاقاتی با جوئل سیلور «رئیس Silver Pictures» و یا یکی از مدیران گزینش بازیگر شرکت خود ترتیب دهد

 

تا بتواند در یکی از پروژه‌هاي فیلمی یا تلویزیونی او وارد شود. جلمون پاسخ داد که زمان کافی وجود ندارد؛ اما او پروسه را شروع خواهد کرد.سیلور پیکچرز به تازگی امتیاز «شرلوک هلمز»، «بچه‌هاي مفید» و فیلم در دست ساخت “Suburbicon” به کارگردانی جورج کلونی و بازی درخشان مت دیمون را ساخت کرده هست.

 

رسوایی رابطه نامشروع مرد ثروتمند و زن مانکن برزیلی شوهردار

جناب آقای محترم من روسپی نیستم

سانتو در اظهارنامه خود میگوید، جلمون به او اطمینان داده بود که کاتز دیگر به او توصیه ارتباط جنسی نخواهد داد. اما پس از 30 دقیقه گفتگو راجع به مسئله کاری کاتز مجددا به او توصیه پول در ازای ارتباط جنسی داد. سانتو باز هم این توصیه را رد کرد و به او گفت من یک نیستم و سپس آنجا را ترک کرد.سانتو میگوید او از من خواست در ازای حقوق هرروز 20 هزار دلار، در ماه پنج تا شش روز در کنار او باشم.

 

با این حال، سانتو همچنان این ارتباط را حفظ کرد و اندکی پس از جلسه ملاقات در پیامکی نوشت درود. امکان داردبا یکدیگر شام بخوریم و اکثر معاشرت کنیم؟ تو مرد دوست داشتنی و مهربانی هستی. بابت مهربانیت بسیار متشکرم».سانتو به مدت چند ماه گهگاهی به او پیامک می‌زد. بنابر گفته سانتو، جلمون 15000 دلار دیگر برای او ارسال کرد و ملاقات دیگری را در مارچ ۲۰۱۶ در هتل «Montage» در محله «Beverly Hills» خواستار شد. سانتو اظهار کردکه به این ملاقات نرفته هست.

 

او همین طور گفت که جلمون با او تماس گرفت و زمانی که صحبت از کاتز و ملاقات‌هاي‌شان شد، وی را تهدید کرد. این تماس ضبط شده هست. جلمون در این مکالمه به سانتو می گوید افراد کاتز می توانند کاری کنند که تو دیگر هرگز در هالیوود فعالیت نکنی.

 

دعوای حقوقی بالا می گیرد
بعد از آن سیپریانی «همسر سانتو» وارد ماجرا شد و وکیل مدافع هر دو طرف فراخوانده شدند تا مشکل را به نحوی رفع کنند. سیپریانی یکی از خبرچینان مهم تحقیقات فدرالی در موضوعات قاچاق «Contraband» «Drugs» و قمار غیرقانونی بود.او در سال 2006 به تقلب «Cheat» در بیمه اعتراف کرد و در فهرست سیاه کازینوها قرار گرفت.

دوستان سابقش، به علت بدهی ناشی از قمار، وی را به مرگ تهدید کردند. پس از آن بود که سیپریانی به سراغ مقامات رفت و به پرونده‌اي که منجر به متهم شدن 22 نفر از جمله یک بازیکن سابق فوتبال آمریایی USC بود، کمک کرد.بر اساس نامه‌اي که وکیل کاتز تنظیم کرد سیپریانی تهدید کردکه به‌طور علنی اتهامات دروغین به کاتز خواهد زد

 

مگر آنکه کاتز سه میلیون دلار به او بپردازد. بر اساسِ مکالماتی که بین آن ها صورت گرفت جلمون توصیه داد ملاقات‌ها را تسهیل کرده تا به این ترتیب به کار حرفه‌اي سانتو کمک شود. سانتو گفت به او یک قرارداد توصیه شد تا ساکت بماند. اما او این توصیه را رد کرد و مذاکرات ناتمام ماند.

 

سپس سیپریانی و سانتو با این تهمت که کاتز از مجله خود برای فریب زنان جوان و درخواست از آن ها بهره گیری می‌کرده هست، به اداره پلیس هاوایی رفتند. این اظهارنامه دست‌نویس به کارآگاهان هاوایی فرستاده شد و سیپریانی همین طور موضوع را به نیویورک پست اطلاع داد.پرونده هاوایی بدون ثبت هیچگونه اتهامی بسته شد.

 

رابطه کثیف مرد میلیاردر با زن بازیگر شوهردار لو رفت

آیا همۀ این دعواها به‌دلیل پول هست؟

بر اساس دادخواهی سیپریانی، کاتز شرکت «G.F. Bunting & Co.» را استخدام کرد تا عواقب این مسئله را نظارت کند. تخصص این شرکت، محافظت از خوش‌نامی و اعتبار افراد مشهور هست. سیپریانی مدعی هست که بانتینگ به سردبیر تجاری روزنامه پست گفته که او قصد داشته از کاتز اخاذی کند.

 

سانتو در گفت و گو این ادعاها را رد کرد

او میگوید: دیگر چه میخواهند بگویند؟ موضوع پول نیست. موضوع من هستم که بعنوان نماینده زنان دیگر ایستاده‌ام».این دادخواهی به ویدیویی در یوتیوب اشاره می کند که در آن بانتینگ در مورد ارتباطات بحرانی صحبت می کند.بانتینگ در این ویدیو می‌گویدتلفن ما معمولا زمانی زنگ می خورد که منزل کاملا میان شعله‌هاي آتش فرو رفته هست.

 

اغلب اوقات شخصی با موقعیت بسیار بالا وجود خواهد داشت؛ یک مدیر ارشد که در نوعی تخلف دست دارد و یا چیزی که فرد نباید در آن درگیر شود. اینجاست که آن ها برای کمک گرفتنِ به ما روی می‌آورند».این شکایت همین طور به یک دادخواهی علیه، آرت برایلز، مربی سابق تیم فوتبال آمریکایی اشاره دارد. برایلز سال قبل به دنبال تهمت

 

یک اخراج شد و سپس از دانشگاه شکایت کرد. در این شکایت، برایلز، شرکت را متهم کرد که به نیابت از دانشگاه برایلز وی را در این رسوایی سرزنش کرده و از مسئولیت خود منحرف شده هست. به نقل از این دادخواهی شرکت بانتینگ به دستکاری‌هاي بی‌رحمانه رسانه‌ایش مشهور هست.شرکت بانتینگ از پاسخ دادن به دادخواهی سیپریانی امتناع کرد. دنیس روچ، وکیل کاتز، بیانیه زیر را تنظیم کرد

 

رابرت جی. سیپریانی بزهکار محکوم‌شده‌اي هست که آقای کاتز و خانواده‌اش را به مدت بیش از یک سال تهدید می‌کرده هست. ادعاهای مطرح شدهِ در شکایت علیه آقای بانتینگ و شرکت او و اظهارات صورت گرفته در مورد آقای کاتز در آن پرونده، دروغ، از روی عناد و بی‌ارزش میباشند. به‌علاوه مثل روز روشن هست

 

که این به اصطلاح شکایت تنها بعنوان طعمه‌اي برای رسانه و بعنوان بخشی از تلاش مداوم سیپریانی برای آزار رساندن بی‌آبرو ساختن و احتمالا اخاذی کردنِ از آقای کاتز هست. چرا که سیپریانی اینکار را با دیگر افراد معروف نیز انجام داده هست. ورایتی وقتی اجازه داد صفحاتش به این شیوه پر شوند، به خود و خوانندگانش صدمه زد.

 

سیپریانی در پاسخ گفت: «این شکایت، خود گویای همۀ چیز هست. آقای روچ به راحتی تلاش میکند ازموضوع اصلی طفره رود اینکه شرکت بانتینگ در سرویس دادن به کسانی که در تجاوز به زنان همدست میباشند، سابقه طولانی دارد. اگر به تاریخ کوتاه شرکت بانتینگ در «Occidental College،»

 

ایالت فلوریدا و به تازگی در دانشگاه بیلور که در آنجا مارک هارد «مدیر عامل شرکت اوراکل» بانتینگ را واردعمل کرد نگاهی بیاندازید می بینید که بانتینگ مشتریان خود رادر موقعیت‌هاي بسیار بدتر از انچه آن ها در ابتدا بودند رها میکند».

 

داریل کاتزمتولد 31 می 1961 «55 ساله» – ادمونتونهمسر او خانم «Renee Gouin» استدارای پنج و نیم میلیارد دلار ثروتخرید تیم هاکی «Oilers» به قیمت 200 میلیون دلارخانه او با مساحت 2300 متر مربع و قیمت 13 میلیون دلار گرانترین منزل ادمونتون هست

 

رابطه جنسی مرد میلیاردر با زن مدل برزیلی شوهردار

 

 

رسوایی رابطه جنسی مرد میلیاردر با زن مدل برزیلی شوهردار