دزدی که بعد از سرقت به زن زیبا در خانه تجاوز کرد

دزدی که بعد از سرقت به زن زیبا در خانه تجاوز کرد

دزدی که بعد از سرقت به زن زیبا در خانه تجاوز کرد 

دزدی که بعد از سرقت نتوانست جلوی خود را بگیرد و زن زیبا را در خانه دید و اقدام به به وی نمود. وی اکنون در دام قانون گرفتار شده است. رییس باند دزدان خیابانی تهران می گوید در صحنه سرقت از زن جوانی وسوسه شده و به وی تعرض کرده است.

 

کارآگاهان پلیس Police زمانی که از سرقت‌های سریالی به این شیوه باخبر شدند، سراغ دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت Stealingرفتند و با به دست آوردن تصویر عاملان این سرقت‌ها و تطبیق چهره آن ها با آلبوم متهمان موفق شدند هویت آن ها را به دست آوردند و در عملیاتی ویژه دو متهم جوان را دستگیر کردند.

 

طراح این سرقت‌ها که چند روز پیش بازداشت شده بود، در تشریح سرقت‌هایش می‌گوید.

 

سرقت‌ها را چطور انجام می‌دادی؟

 

شگردی معمولی که بارها پلیس هشدار داده، اما مالباختگان انگار دوست ندارند که آن را آویزه گوششان کنند. زاغ‌زنی و پنچر کردن شگرد ماست

 

بیشتر توضیح می‌دهی؟

 

من زاغ‌زن هستم، داخل بانک و مراکز تجاری می‌روم و افرادی را که پول نقد زیادی با خود حمل می‌کنند، شناسایی می‌کنم و اطلاعات سوژه مورد نظر را در اختیار همدستم که بیرون منتظر بود می‌دهم. بعد هم با شناسایی سوژه لاستیک خودرویش را پنچر می‌کردیم. زمانی که سوژه سوار خودرویش می‌شد و مسافتی را طی می‌کرد متوجه پنچری ماشین می‌شد

 

و خودرو را به ناچار نگه می‌داشت. ما هم از این فرصت استفاد ه می‌کردیم و سراغش می‌رفتیم و کیف پر از طلا و پول را سرقت می‌کردیم.

 

با مالباختگان درگیر هم می‌شدید؟

 

اگر مقاومت می‌کردند؛ مجبور می‌شدیم که دست به چاقو شویم.

 

ظاهرا شما یک مورد شکایت آزار و اذیت زن جوانی را هم داشتید؟

 

متهم جوان سکوت می‌کند و پس از مکثی طولانی می‌گوید: مالباخته تنها بود، خواستیم کیفش را بزنیم که شیطان Evil گولمان زد.

 

چقدر از سرقت‌ها گیرتان آمده است؟

 

قیمت‌ها متفاوت بود؛ از پنج میلیون تومان گرفته تا 45 میلیون تومان، اما چیزی دستمان را نگرفت. پول بادآورده برکت ندارد و فقط ردمالش برای متهم می‌ماند.

 

پس چرا بازهم دزدی theft می‌کنی؟

 

وسوسه باعث می‌شود که این کارها را انجام دهیم. واقعا سرقت عاقبت ندارد؛ ته هر دزدی دستگیری است و حتی حرفه‌ای‌ترین متهمان هم به دام می‌افتند.

 

چه ساعت‌هایی سرقت می‌کردید؟

 

ساعات شلوغی روز که معمولا همان 10 صبح تا 12 ظهر است.

 

با چه خودرویی سرقت می‌کردید؟

 

من و همدستم هر دویمان ماشین داریم و با خودروهای خودمان نقشه سرقت‌ها را اجرا می‌کردیم، اما برای این‌که به دام نیفتیم؛ پلاک سرقت می‌کردیم و روی ماشینمان می‌گذاشتیم که اگر شماره خودرویمان توسط مالباخته‌ها برداشته شد پلیس نتواند ما را دستگیر کند. البته این شگرد هم کارساز نبود، چراکه با در نظر گرفتن تمام این تمهیدات بازهم به دام افتادیم.

 

اگر دستگیر نمی‌شدی باز هم ادامه می‌دادی؟

 

متهم جوان باز هم سکوت می‌کند.

 

با همدستت چطور آشنا شدی؟

 

هر کسی با همجنس و هم‌تیپ خودش ارتباط برقرار می‌کند. دزدها هم رفیق‌هایشان یا دزد The Thief هستند یا زورگیر، همدستم هم یکی از دزدان سابقه‌داری بود که در یکی از محافل مصرف موادمخدر با او آشنا شدم.

 

پشیمانی؟

 

اگر بگویم نه، دروغ گفته‌ام. دلم می‌خواهد این بار دیگر توبه کنم و برای همیشه دور خلاف را خط بکشم.

 

منبع: تپش

 

مطالب مرتبط :

 

 

دزدی که بعد از سرقت به زن زیبا در خانه تجاوز کرد