خود شیفته ترین فوتبالیست های جهان را بشناسید

خود شیفته ترین فوتبالیست های جهان را بشناسید

خود شیفته ترین های جهان را بشناسید 

در این مقاله به شما خود شیفته ترین هاي جهان را معرفی می‌ کنیم که می‌ تواند در زیر انها را بشناسید و ویژگی هاي آنان را بدانید. هر ورزشکاری برای این که به بالاترین سطح حرفه اي برسد با اعتماد به نفس کامل داشته باشد.در دوران حرفه اي ورزش ممکن هست افراد زیادی به ورزشکار بگویند که اصلا در کارش مفید نیست

 

این افراد ممکن هست هواداران باشند یا نزدیک ترین افرادی که ورزشکار در اطراف خود دارد. ورزشکاری که اعتماد به نفس بالا داشته باشد مفید میداند چطور انتقادات را بپذیرد روی خود کار کند تا به سطح بالاتری از موقعیت ورزشی اش برسد.اما سطح اعتماد به نفس بعضی از ورزشکاران آنچنان به طور کاذب بالا میرود که روز به نخوت

 

گستاخی و بی ادبی میرود. این ورزشکار فکر می‌کند که هیچکس بهتر از او وجود ندارد و بسیاری آرزو می‌کنند تا مانند او باشند. این تکبر باعث میشود تا آنها تعداد زیادی از رفتارهای حرفه اي را نادیده بگیرند و نسبت به همه ي اطرافیانشان گستاخ و بی پروا باشند. این گستاخی گاهی اوقات هزینه هاي سنگینی در بردارد هزینه هایي مانند از دست دادن هواداران و حتی از دست دادن موقعیت فوق العاده و مفید ورزشی.

 

در دنیای فوتبال گستاخی جای بسیار قابل توجهی برای خودش پیدا کرده هست. گستاخ ترین و گرچه گاهی اوقات بی ادب ترین فوتبالیست هاي دنیای کنونی فوتبال چه کسانی میباشند؟

 

۱- زلاتان ابراهیموویچ

میگویند صحبت کردن آن هم در حالی‌که سوم شخص را مورد خطاب قرار میدهی از نشانه هاي خودشیفتگی هست. این شرایط کاملا با زلاتان ابراهیموویچ تطابق دارد. زلاتان را بسیاری با اظهارنظرهای عجیب و غریب و گرچه بی ادبانه اش میشناسند. او در خلال گفت و گوهایش خودش را سوم شخص قرار میدهد و اصلا زلاتان را برای خود تبدیل به یک فعل کرده هست.

 

از سویی به بخشی از جملات تکبرآمیزش دقت کنید جام جهانی بدون زلاتان ارزش مشاهده ندارد.با وجود جملات و کلمات بی ادبانه اي که زلاتان در هنگام گفت و گوهایش به کار می برد او بسیار محبوب هست و الان یکی از بهترین فوتبالیست هاي دنیا به شمار میرود.

 

۲- کریستیانو رونالدو

اصلا جای تعجب نیست که هم در این لیست قرار داشته باشد. او واقعا متکبر هست و کسی را بهتر از خودش نمیداند. تلاش برای بهتر جلوه دادن خود از تمام فوتبالیست هاي جهان و به خصوص مسی یکی از متکبر آمیز ترین رفتارهای اوست.او رفتارهای گستاخانه و گرچه متکبرانه خود را با ناراحتی در هنگام گلزنی هم تیمی هایش نیز به وضوح نشان می دهد!!!

 

بسیاری تشکیل موزه از افتخارات خودش آن هم در حالیکه فوتبالش به اتمام نرسانده علت دیگری برای بی اندازه متکبر بودنش می‌ دانند.

 

۳- ماریو بالوتلی

پسر بد ایتالیایی الان در نیس فرانسه بازی میکند. او رفتارهای بی ادبانه و کارهای خارج از اخلاقش را بارها در سال هاي جدید نشان داده هست. خوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد وی را بازیکنی غیر قابل نظارت معرفی کرده بود. بالوتلی بیش از اندازه مغرور هست و در برابر اطرافیانش نیز همه ي وقت رفتارهایی گستاخانه از خود نشان میدهد.

 

۴- فرانچسکو توتی

توتی اگر بیش از اندازه اعتماد به نفس نداشت اکنون در ۴۰ سالگی بازیکن تیم رم نبود. او با این که سمبل باشگاه رم محسوب میشود اما میتواند مغرور ترین بازیکن تاریخ این باشگاه هم لقب بگیرد. توتی لحظات متعددی در فوتبال تجربه کرده که تکبر و گستاخی خود را بارها نشان داده هست. از تف به صورت داور گرفته تا رفتارهای نه عمده دوستانه در قبال سرمربیان گوناگون رم در سال هاي جدید. او نفر چهارم این لیست هست.

 

۵- آنتونیو کاسانو

این فوتبالیست بازنشسته ایتالیایی واقعا رفتارهای بی ادبانه اي داشت. شاید بی اخلاقی هاي پیاپی باعث شد تا به جای این که به یکی از اسطوره هاي فوتبال ایتالیا تبدیل شود به ورطه فراموشی برود. بحبوحه گستاخی او جر و بحث با سرمربی وقت اودینزه یعنی اسپالتی بود. کاسانو به سرمربی اودینزه در خلال یک درگیری لفظی گفته بود این جا اودینزه منزل من هست نه تو پس از منزل ام گمشو بیرون!!!

 

۶-آرین روبن

آرین روبن یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هلند هست که همین حالا در بایرن مونیخ بازی می‌کند. روبن تکبری دارد که در بین هم تیمی هایش واقعا نوبرانه هست. نوع حرف زدن با رسانه ها شادی هاي پس از گلش که دلش نمیخواهد کسی با او باشد و حتی شیوه فوتبال بازی کردنش ناشی از یک نوع اعتماد به نفس بیش از اندازه هست که این هلندی رابه مرز گستاخی میبرد.

 

۷- اشلی کول

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال انگلیس وقتی احترامش را به طور کامل از دست داد که بعنوان یکی از بازیکنان مفید تاریخ باشگاه آرسنال به تیم رقیب یعنی چلسی پیوست. او پس از این انتقال به بدگویی از آرسنال پرداخت و پس از آن بارها با هواداران آرسنال درگیری پیدا کرد. رفتارهای او با همسرش و گرچه در ادامه اتفاقات دیگر وی را به بحبوحه منفوریت نزد هواداران رساند.

 

۸- سمیر نصری

نصری به علت رفتارهای بی ادبانه اش از منچسترسیتی طرد و به طور قرضی به سویای اسپانیا فرستاده شد. او در منچسترسیتی با همه ي دعوا شد، از مربی و بازیکن گرفته تا هواداران. با این که قراردادش با سویا قرضی هست اما هیچکس در منچستر منتظر بازگشت او نیست.

 

۹- جویی بارتون

فوتبالیست هاي خودخواه تیم هاي جهان،کریستیانو رونالدو خود خواه

 

او بی ادب ترین و گستاخ ترین فوتبالیست تاریخ لیگ برتر انگلیس شناخته می شود. بارتون اکنون در بارنلی بازی می‌کند. در پرونده این فوتبالیست بداخلاق و عصبی چندین مورد کتک کاری با هواداران و بازیکنان تیم حریف دیده میشود. بارتون به علت رفتارهای خارج از حد و مرزش به پسر بد فوتبال شهرت یافته هست.

 

۱۰- دیدیه دروگبا

اخلاق در فوتبال،فوتبالیست هاي خودخواه تاریخ

 

دروگبا بی شک اسطوره چلسی به شمار میرود بازیکنی ساحل عاجی که با این تیم قهرمان اروپا و لیگ برتر شد. اما دروگبا رفتارهایی بیش از اندازه مغرورانه داشت. رفتارهای او حالا که دیگر در سطح اول فوتبال جهان نیست همچنان ادامه دارد. رفتارهای سرد و بعضی اوقات بی ادبانه باعث شد تا دل هواداران و حتی هم تیمی هایش از او بارها بشکند.

 

 

خود شیفته ترین فوتبالیست های جهان را بشناسید