حقایق جالب و خواندنی درباره رابطه و علایق جنسی

حقایق جالب و خواندنی درباره رابطه و علایق جنسی

حقایق جالب و خواندنی درباره رابطه و علایق جنسی 

تصورات جنسی و علایق جنسی می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد. ما برای شما حقایق جالبی را درباره تفکرات جنسی زنان ومردان بیان می کنیم.  چیز جالبی است! به همان اندازه که مردم تمایل دارند با آن درگیر شوند، ما هم میخواهیم بیشتر در مورد آن بحث کنیم. این کار وقتی به حقایق آن بی اعتنا باشیم

 

و تنها به خاطر لذت بردن از آن عمل کنیم، بسیار جالب تر هم میشود! در اینجا پنج حقیقت است که تقریبا همه بر این باور بودند که در مورد رابطه جنسی صحت دارد.زمان مناسب برای رابطه جنسی شب است. با این حال، هیچ زمان خاصی برای داشتن رابطه جنسی وجود ندارد. قطعا باید رابطه جنسی در بعد از ظهر را تجربه کرده اید

 

زیرا در این زمان، زنان میزان کورتیزول بالایی دارند، هورمونی که باعث می شود شما تحریک شوید و مردان سطوح هورمون استروژن بالایی دارند، که باعث می شود در طول رابطه جنسی بیشتر عاطفی باشند. این مطالعه توسط دیلی میل گزارش شد.

چه کسی گفته که وقتی زمان بیشتری کار میکنید، حفظ یک رابطه عاشقانه میتواند دشوار شود. مطالعه منتشر شده در مجله روابط انسانی، نشان داد که زوجین زمان از دست رفته را با داشتن رابطه جنسی بعد از کار جبران میکنند.

مطالعه ای مطرح کرد که زنان بیشتر به مردانی که حیوان خانگی دارند در مقایسه با مردانی که حیوان خانگی ندارند، جلب میشوند. بنابراین داشتن یک سگ یا حیوان خانگی دیگر میتواند برای شروع زندگی جنسی کمک کننده باشد!

اگر شما فکر می کنید که پس از زایمان رابطه جنسی خسته کننده میشود، شما در اشتباه هستید. مطالعه ای که توسط دیلی میل گزارش شد، نشان داد که از سرگیری رابطه جنسی ممکن است موضوع مهمی پس از زایمان باشد، اما زوجین با شور و شوق بیشتری پس از زایمان رابطه جنسی خود را آغاز خواهند کرد.

آیا می دانید افرادی که از استیکرهای سکسی در پیامهای خود استفاده میکنند همیشه رابطه جنسی در ذهن خود می پرورانند؟ بله، مطالعه انجام شده توسط وب سایت آنلاین دوستیابی گزارش داد که کاربران شکلک های جنسی موبایل نه تنها در قرارها بیشتر سروقت هستند، بلکه به احتمال زیاد بیشتر به ازدواج کردن تمایل نشان میدهند. آیا شما جزو افرادی هستید که از پیامهای سکسی استفاده میکنند؟

 

 

حقایق جالب و خواندنی درباره رابطه و علایق جنسی