بهترین ترکیب های رنگ لباس زنانه در سال 2017

بهترین ترکیب های رنگ لباس زنانه در سال 2017

بهترین ترکیب های رنگ لباس زنانه در سال 2017

در سال 2017 را می توان به صورت زیر تعریف کرد که بهترین و زیباترین تیپ ها را برای خانم ها فراهم می کند. ست کردن رنگ لباس ها نقش خیلی مهم و سازنده ای توی ظاهرتون داره. میتونه یه ظاهر خیلی شیک و جذاب ازتون بسازه یا اگه درست انتخاب نشه یه ظاهر خیلی نامناسب.

 

اما دیگه لازم نیست نگران باشید چون اینجا چند توصیه و نکته در رابطه با ترکیب رنگ لباس ها آوردم که با رعایت کردن اون ها دیگه هیچ نگرانی نمی تونید داشته باشید.

سبز و زرد
هیچ حسی قشنگ تر از بوی چمن های تازه در روزهای گرم تابستان نیست و این ترکیب رنگ همان حس را القا می کند. ترکیب زرد و سبز در خیلی چیزها عالی می شود. اگر رنگ پوست تان گرم است روی رنگ های خردلی، خاکی و سبز تیره تمرکز کنید و اگر رنگ پوست تان سرد است به لباس های تان رنگ زرد یا سبز روشن اضافه کنید.می توانید ژاکت زرد را با دامن طوسی یا شلوار جین ست کنید. یا لوازم جانبی سبز و طلایی به همراه دامن سفید.

آبی کمرنگ و صورتی
هیچ رنگی به اندازه رنگ های پاستلی مناسب بهار نیست. رنگ های صورتی و آبی کمرنگ رنگ های ملایمی هستند اما وقتی با هم ست می شود ظاهر جذاب و خیره کننده ای برای شما می سازند. ترکیب این دو رنگ شما را به یاد جاسمین و نسیم بهاری می اندازد. برای به کار بردن این رنگ ها می توانید یک بلوز بافت یا پشمی آبی کمرنگ به همراه ژاکت صورتی بپوشید یا این رنگ های ملایم را با مشکی ست کنید.

قرمز و آبی
قرمز و آبی یکی از ترکیب رنگ هایی است که همیشه می توان استفاده کرد. به عنوان مثال شلوار جین با ژاکت قرمز و زیر ژاکت هم یک بلوز سفید بپوشید تا کمی از تندی رنگ قرمز را بگیرد.

آبی کبالتی و فیروزه ای
ترکیب رنگ های آبی کبالتی و فیروزه ای بسیار قوی و هوشمندانه است. حتما نیازی نیست که برای ملایم کردن این ترکیب از رنگ های خنثی مثل سفید یا کرم استفاده کنید. این ترکیب همراه با لوازم جانبی طلایی و نقره ای ظاهری بی نظیر می سازد. لباس آبی همراه با کفش های فیروزه ای و یک گردنبند زیبا می تواند شیک ترین ظاهر را برای شما بسازد.

نارنجی و آبی
شلوار آبی با تاپ نارنجی یا لباسی که ترکیبی از این دو رنگ را داشته باشد بپوشید. برای تنوع می توانید نارنجی تیره را با آبی تیره ست کنید. در انتخاب کفش همراه با این ترکیب رنگ باید دقت کنید که کفش های بی رنگ میتواند بهترین انتخاب باشد.

برنزه ای (قهوه ای مایل به زرد) و خرمایی مایل به قرمز
ست کردن رنگ برنزه با رنگ های خنثی و ملایم اصلا ظاهر زیبایی نخواهد داشت. اما اگر این رنگ را با خرمایی مایل به قرمز ست کنید شیک تر و جذاب تر خواهید شد. این رنگ ها را می توانید به صورت تک رنگ هم به کار ببرید و از سر تا پا برنزه ای یا خرمایی بپوشید.

نارنجی و مشکی
برای ترکیب با مشکی باید یک رنگ جیغ و روشن مثل رنگ نارنجی انتخاب کنید و از پوشیدن رنگ های جیغ خجالت نکشید.

صورتی و طوسی
صورتی و طوسی بهترین و زیباترین ترکیبی است که می توانید در تمام فصل های سال استفاده کنید. هیچ نوع محدودیتی برای استفاده از این ترکیب وجود ندارد و می توانید در تمام لباس ها از این دو رنگ استفاده کنید.

بنفش و مرجانی
مرجانی زمانی تنها به عنوان رنگ رژلب قابل قبول بود اما اکنون در لباس ها نیز استفاده زیادی دارد. این دو رنگ را با اعتماد به نفس کامل بپوشید تا یک تیپ تابستانی بی نظیر داشته باشید. رنگ مرجانی برای هر نوع رنگ پوستی مناسب است.

آلویی و سفید
درست است که سفید با هر رنگی ست می شود اما با رنگ آلویی یک ترکیب جالب و شگفت انگیز می سازد. این ترکیب رنگ پوست را روشن تر نشان می دهد و می توانید آن را با لوازم جانبی نقره ای و طلایی ترکیب کنید.

 

 

بهترین ترکیب های رنگ لباس زنانه در سال 2017