بریتنی اسپیرز از سام اصغری نامزد ایرانی اش باردار شد

بریتنی اسپیرز از سام اصغری نامزد ایرانی اش باردار شد

از سام اصغری نامزد ایرانی اش باردار شد 

که مدتی هست با سام اصغری مدل ایرانی دوست شده هست از وی شد و انها در انتظار به جهان آمدن دخترشان میباشند. و دوست پسر ایرانیش سام اصغری که دریکی از ویدیو کلیپ هاي ساخته شده باهم آشنا شده و روابط خود را گسترش داده اند ظاهرا واردمراحل بالاتری از ارتباط می شوند خبرهای جدیدی از ارتباط بریتنی اسپیرز و پسر ایرانی سام اصغری منتشر شده هست.

 

منابع غیر رسمی اطلاع دادند که بریتنی اسپیرز این ستاره موسیقی پاپ در انتظار تولد فرزندی از معشوق 23 ساله ایرانی تبار خود با نام سام اصغری هست. مجله ي اینترنتی اله با استناد به روزنامه زرد رادار آنلاین آمریکایی این خبر را منتشر کرد.

 به گزارش پارس ناز به گفته منبع خبر این ستاره در انتظار تولد فرزند هست و امیدوار هست که یک به جهان آورد.بریتنی 35 سالهِ دو کودک از سابقِ خود با کوین فدرلاین دارد.به گزارش اسپوتنیک خبرنگاران معتقدند که پدر این کودک معشوق ایرانی خواننده هست.

 

ضمنا بعضی از روزنامه هاي زرد چندی پیش اطلاعاتی را منتشر کردند مبنی بر این که اسپیرز و معشوقش آماده اند که روابط شان را قانونی و مشروع کنند. به نظر میرسد که بریتنی خود را گزینش کرده و به همراه سام رقصی را برای مراسم ازدواجشان تمرین می‌کنند. تعداد زیادی از هاي امریکایی ادعا کرده اندکه بریتنی اسپیرز و بزودی بچه دار خواهند شد!

بریتنی اسپیرز از دوست پسر ایرانیش باردار است

 

 

بریتنی اسپیرز از سام اصغری نامزد ایرانی اش باردار شد