این ستاره ها بدون رژیم گرفتن اندام زیبایی دارند

این ستاره ها بدون رژیم گرفتن اندام زیبایی دارند

این ستاره ها بدون رژیم گرفتن اندام زیبایی دارند 

شاید فکر کنید که با گرفتن رژیم هاي سخت به این تناسب اندام رسیده اند اما این طور نیست بعضی از آنها بدنی کاملا عادی بدون رژیم دارند.وقتی ستاره مشهوری هستید ظاهر نامناسب و چاق شما بخشی از کابوس شماست. پس باید مراقب اندامتان باشید. به همین علت هست که ما همۀ وقت} می‌شنویم

 

که ستاره هاي مشهور چقدر به خوردن غذا هاي دریایی و برای وعده شام علاقه دارند. ولی در مقابل افرادی که همه ي وقت وسواس گیاهخواری دارند افراد مشهور دیگری هم میباشند که واقعیت را بیان می‌کنند و حتی لذتی از رژیم هاي با محدودیت نمی‌برند با تشکر از صداقتشان.

 

10 نفر از ستارگان زن که به خوردن برگر پیتزا یا کاپ کیک اعتراف کرده اند و مشکلی هم با آنها ندارند

 

جی جی حدید

جی جی میگوید که به طور کامل تعادل را رعایت میکند ولی ترسی هم از به هم خوردن آن ندارد. من یک ماه تمام به سختی همه ي تلاشم را برای داشتن یک رژیم واقعا سالم انجام دادم و هر روز به صورت حرفه اي بوکس کار می‌کردم ولی همۀ وقت} میگویم که سالم غذا بخورید تا تناسب اندام داشته باشید ولی برای عاقل ماندن خوردن همبرگر لازم هست.

 

کریسی تایگن

این سوپر مدل میخواهد همۀ ما به یاد داشته باشیم که رژیم یک لغت 4 کلمه هست. او در تویتر خود نوشته من همه ي وقت با کلمه رژیم مشکل داشته ام. من غذای سبک و سالم را دوست دارم … چرایش را نمی‌دانم به علاوه افتخار به اینکه عاشق خوردن بیکن گوشت هستم. من حتی دلم میخواهد چیپس سیب زمینی را هم جزو غذا هاي سالم بدانم. با روغن زیتون و نمک دریا غذا بپزم ؟ نه ؟ خدای من.

 

اولیویا وایلد

اولیویا وایلدسعی نکنید به اولیویا خوردنی هاي فاقد گلوتن بدهید.ترس از کربو هیدرات گلوتن یا هر چیز دیگری ما را از زیبایی غذا خوردن دور میکند از لذت بردن از غذا دور میکند.او در گفت و گو اي با Allure بیان کرد وقتی می‌شنوم مردم می‌گویند،،، اوه من گلوتن نمیخورم پنیر نمیخورم اینو نمیخورم باعث ناراحتی ام میشود. من که کربوهیدارت میخورم.

 

گابریل یونین

در حالیکه گابریل به خوردن گوشت بدون چربی و ماهی و حداقل دو وعده سبزیجات با برگ سبز در روز اعتراف کرده ولی می‌گوید خودتان را محروم نکنید.لاغر ماندن چه فایده اي دارد اگر معده شما همۀ وقت} در حال شکایت باشد گاهی هم یک همبرگر بخورید،

 

زویی سالدانا

هم اکنون مفید بخورید نه بعدا.چهار روز هفته مراقب خوردن تان باشید و دو روز دیگر را آزاد باشید، شما میتوانید چشمانتان را بسته و از خوردن پیتزا یا چیپس لذت ببرید. او همین طور در سال 2015 در فیسبوک اعلام کرده که رژیم را از زندگی ام حذف می‌کنم.

 

اشلی گراهام

این سوپر مدل سایزهای بزرگ با بدن پری که دارد در گفت و گو اي با ET عنوان کرده که تلاش می‌کند مفید غذا بخورد ولی حتما زمانی برای خوردن خوراکی هایي که برای داشتن اندامی متناسب به من کمک میکند،اختصاص میدهد. به همین علت هر چند وقت یکبار همبرگر سوخاری فرانسوی میخورد.

 

جنیفر لارنس

جنیفر مقدمه اي بر کتاب مربی اش دالتون ونگ The Feelgood Planنوشته و اعلام کرده عاشق غذا هاي آشغال مانند چیز برگر و همبرگر هست.من عمرا بتوانم با رژیم خوراکی زندگی کنم،

 

اما استون

اما وقتی صحبت از مواد خوراکی میشود همۀ چیز را مجاز می‌داند. شما انسان هستید فقط یک‌بار زندگی میکنید و زندگی بی نظیر هست بنابراین کاپ کیک مورد علاقه نان را بخورید،

 

هیلاری داف

هیلاری برترین راه حل برای خوردن همه ي چیز را پیدار کرده فقط یک گاز کوچک بزنید. تعادل حس خوبی به من می‌دهد وقتی از لقمه هاي کوچکی که دوست دارم لذت میبرم احساس بیشتری میکنم. من قبلا احساس بدی به خوردن غذا هاي سرخ کرده داشتم  فکر می‌کردم رژیمم را نابود می‌کند ولی مشکلی نیست فردا غذای سالم تری میخورم.

 

آلیشیا بث مور مشهور به پینک

پینک که به خاطر برجستگی هاي بدنش روی فرش قرمز 2015 دستمایه تمسخر و شوخی هاي تصویری ترول trolls شده بود ضمن اعتراض به آنها عشقش را به خوردن دسر اعلام کرد.من کاملا سرحالم و کاملا شاد و بدنی سالم و خوشگل دارم و بدنم سزاوار داشتن زمانی برای استراحت هست.او در تویتر نوشت با تشکر از نگرانی شما من عاشق چیزکیکم.

 

 

این ستاره ها بدون رژیم گرفتن اندام زیبایی دارند