اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)

اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)

اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته «257»

آخرین و ستاره هاي مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را برای شما که طرفدار انها هستید آماده نموده ایم.

 

استوری ویکتوری طورِ آرش مجیدی و دخترش میشا خانم در حال قدم زدن و پیاده روی در شب. گرچه آرش در حال پیاده روی هست و میشا خانم در واقع دارد آرش روی می کند.

ذوق زدگی اینستاگرامی اشکان خطیبی از غذایی که همسرش برای وی تهیه کرده هست. از آنجایی که اشکان ما را تهدید کرده که در مطلبمان مراقب حرف زدنمان باشیم و از آن مهم تر به علت این که شغل خود را دوست داریم و علاقه اي به راهروهای دادگاه جرایم اینترنتی نداریم، می رویم سراغ تصویر بعد.
جدید ترین متد حجاب اینستاگرامی توسط پانته آ بهرام رونمایی شد. بهره گیری از گل طبیعی! «گذشته از این با گل استیکری و مجازی اینکار را کرده بودند.»
خدا پدر کسی که برای نخستین بار را وارد ایران کرد، نیامرزد. علت بالای پنجاه درصد سرطان هایي که امروزه در وجود دارد، همان عزیز خدانیامرز و نوآوریِ کذایی اش هست!در مقاله دیروز دیدیم که امیر ژوله به بهانه حضور تتلو در جمع حامیان یکی از نامزدهای انتخابات، با این پست ایستگاه تتلو را گرفته و سوژه اش کرده بود که گویا تتلو خیال کرده ژوله از روی دلسوزی این حرف را زده هست و در کامنتی که شاهدش هستید از وی تشکر کرده هست! به قول عادل فردوسی پور “میتونم سرمو بکوبم به این میز؟”.
این هم پاسخ مهراب قاسمخانی به درخواستی که یکی از منافقین کوردل از وی داشته هست و خنده هاي همکارانش در زیر پست :»»»
اگر امروز مهدی رحمتی پل شد و چهل متری خورد، خودتان دلیلش را بدانید!
مسئول تدارکات تیم ملی والیبال کیست؟! چرا به بچه ها اهمیت نمی‌دهد؟!
سلفی یوسف تیموری در کنار جواد عزتی و اشاره اي بیربط به ماه تولدشان که در دی ماه هست! یوسف جان همان می گفتی همکار خوبم کافی بود.
ما نمی خواهیم مطلبمان خیلی رنگ و بوی تتلو بگیرد ولی آن قدر حاشیه میسازد و سایر چهره ها را وارد این حواشی می‌کند که نمی‌توانیم از انها چشم پوشی کنیم. دوست دارد دیده شود، شب می‌خوابد و صبح پا می‌شود و علی دایی را – بی علت – به فحش میبندد. قطعا علی آقا هیچگاه جواب وی را نخواهد داد ولی مجتبی محرمی کسی نیست که در این مواقع ساکت بنشیند و همانگونه که می بینید بسیار تند و کوبنده جواب وی را داده هست.
تیر خلاص به پیکر نیمه جان ورزشی ها در شورای شهر دیروز توسط خودشان زده شد. وقتی که عباس جدیدی به اعضای اخیر و منتخب شورا و علیرضا دبیر فحاشی کرد و با حواله اي سنگین از علیرضا دبیر مواجه شد و صورتش شکافت. جدیدی رفت سالتوی دبیر را بگیرد تا فن بارانداز را روی او اجرا کند

 

که دبیر با یک فت پا وی را غافلگیر کرد و با یک حرکت 5 امتیازی سالن شورای شهر را به غوغا کده اي تبدیل کرد. خسته نباشی دلاور، خداقوت پهلوان! خدا بهت رأی بده نازنین پهلوان!
شقایق دهقان در حاشیه یک مراسم که احتمالاً افتتاحیه یک فیلم و یا اجرای یک تئاتر هست. شاید هم رونمایی از یک گالری و یا جشن امضای یک کتاب باشد! هر چه که باشد قطعا کنسرت نیست.
عامل شکستن بیست درصد از درختان توت قلهک و زرگنده خودش را لو داد! 
احسان کرمی جایزه ویژه ساره بیات از یک جشنواره فیلم آمریکایی را دریافت کرده هست و قرار هست با خود به ایران بیاورد. جایزه برترین بازیگر زن برای فیلم “فصل فراموشی فریبا” ساخته عباس رافعی عزیز. فیلمی که سه سال پیش پخش شده بود.
سلفی سپهر حیدری و خانه جان در حال گشت و گذار در کیش. اینستاگرام باید برای بعضی کاربران بی جنبه در بهره گیری از بعضی ایموجی ها محدودیت تعریف کند.
سعید روستایی کارگردان جوان به تماشای تئاتر “ضیافت پنالتی ها” نمایش مفید و پر سر و صدای این روز ها رفته بود. با متنی از پوریا کاکاوند و بازی خیره کننده امیر جعفری.
سلفی امیرحسین رستمی و متین ستوده در پست صحنه فصل دوم “لیسانسه ها” که دقیقا زمان پخش مجدد آن معلوم نیست.
فردا ششمین سالروز درگذشت ناصر خان حجازی، اسطوره بی تکرار فوتبال کشورمون هست. بزرگمردی که هیچگاه خود را آلوده به تحزب گرایی ها و بی اخلاقی ها نکرد و دغدغه اي جز فوتبال و معیشب مردمش نداشت. روح گلبرگ مغرور فوتبالمان خوشحال و در آرامش باشد.
یکنا ناصر در یک مراسم. همان مراسمی که شقایق دهقان هم در آن حضور داشت و اطلاعات دقیق و شفافی درمورد آن ارائه شد.
در صفحات طرفداری چهره ها و وبسایت ها آمده بود که لیلا برخورداری در کنار خواهر عزیزش ایستاده هست. ما نیز به این صفحات و منابع استناد می کنیم و می‌گوییم لیلا برخورداری و خواهر عزیزش.
گرچه این صندلی زمانی شما را بس هست که هیچ قسط و قبض و بدبختی دیگری شما را نباشد.
امروز زادروز همایون شجریان، شاهزاده ي موسیقی ایران هست. تبریک به همایون عزیز و با شخصیت. امیدواریم سال هاي سال صدای گرمش را بشنویم و از این که از نعمت شنوایی برخوردار هستیم خدا را شکر کنیم. پست تبریک سهراب پورناظری به همایون را شاهد هستید.
لپ کلام را هومن به خوبی گفته هست. تهِ همه ي این اداها هیچی نیست!
خیلی مفید هست فرزاد جان فقط جسارتاً یک مقدار در رنگ آبی زیاده روی نکرده اي؟ خلاصه منتظر اقدامات پروپکانی از سمت هواداران پرسپولیسی ات باش.
او هنوز همانجاست. ساکت و بی غل و غش محو طبیعت بکر لواسان هست و زیبایی را از قاب دودی اش نگاه می کند. آن مرد زیبا، هنوز همانجاست.تشکر ویژه از احمد کیارستمی بایت شکار و پست کردن این تصویر.
متاسفانه اینستاگرام محدودیت طولی در آپلود تصویر دارد و رفیق خوش قد و بالای سعید مشهور را نتوانسته مفید پوشش بدهد.
سلفی مازیار فلاحی با طبیعت سرسبز شمال که این روزها دیدنی تر از هر زمانی هست.
عکسی زیرخاکی از مهدی پاکدل مربوط به دورانی جوانان با مو هاي بلند و ژل خورده سوار یک جیپ میشدند و با هم در پارک جمشیدیه گیتار میزدند. دوران سختی بود که سپری شد.
در ایران آن گونه هست که وقتی از یک پدیده استقبال می‌شود، سایر هموطنان در اسکی رفتن روی آن به یکدیگر رحم نمی‌کنند. مانند همین کافه سیاری که خیلی از آن استقبال شد و از فردای آن روز تمامی ون ها مسافربری استان تهران صندلی هاي خود را در آوردند و آن را کافه کردند و چای نبات دست مردم دادند. تجربه هاي نمونه همین در آیس پک و نوتلابار هم دیده بودیم که طرف قصابی پدرش با 70 سال سابقه را تعطیل کرد و نوتلابار زد.
سلفی سینا سرلک با امیرحسین فتحی پسر حسن فتحی که در فصل یک شهرزاد نقش بازی کرده بود.
علی کریمی در فکر راه انداختن یک کافه سیار با تصویر خودش در پیراهن بایرن روی بدنه ي وَن.
واقعا یعنی کسی نبود هُلَت بدهد؟! اطرافیانت چقدر با شخصیت و با طمأنینه میباشند! ما در این جا دو دقیقه به تراس می رویم باید هزار بار التماس و هفت جد قسم بخوریم تا کسی نقش آسفالتمان نکند.
به روزهای پرترافیک کنسرت ها نزدیک می‌شویم و احسان خواجه امیری مانند هر سال به باشگاه می‌رود تا در اجرای زنده آبروداری کند.
وقتی صاحبخانه ات بداخلاق باشد و سر موعدِ تخلیه، خانه را تحویل بگیرد.
کمال هم نشین بر آناهیتا دُری اثر کرده هست و متاسفانه چند وقتی هست او نیز به سرودن شَراویـر* روی آورده هست.
* جمع مکسر شِر و وِر
نیما کرمی در حال بچگی کردن با دخترش و پسرخاله ي دخترش.
فلور نظری در حافظیه. حالا تا چهار ماه قرار نیست بیخیال شال بنفش شوند!
هدایت هاشمی در کنار همسر و فرزند عزیزش و سایر رفقا در جشن پیروزی انتخابات.
عکسی دیدنی و قدیمی از برادران پیروانی زمانی که در برق شیراز تیم ریشه دار و متاسفانه سقوط کرده ي شیراز بازی می‌کردند. لازم هست پیروزی دلچسب شاگردان امیرحسین پیروانی در جام جهانی جوانان را به همه ي ملت ایران تبریک عرض کنیم. ایران تیم خوبی در این رقابت ها دارد و می تواند مانند فوتسال و فوتبال ساحلی در رده جوانان هم شگفتی آفرین شود.
سودابه بیضایی در حاشیه جشنواره فیلم کن. سینمای کشور ایران امسال سهم چندانی در این جشنواره ندارد.
سلفی نازنین کریمی در کنار برادرش، سهرابولوی دوست داشتنی!
امیر جدیدی هم آن گونه تولد رفیقش همایون شجریان را تبریک گفته هست.
از وقتی امیریل ارجمند سرش را برق انداخته، به همسرش شوک وارد شده و تحت تاثیر تألمات شدید روحی، دچار بحران هویت گشته و فکر می‌کند دختری از هندوستان هست.
پس اسمش امید هست… «گوشه سبیلش را فر می کند و ذره بین زنجیردارش را روی چشمش می‌گذارد»

 

مطالب مرتبط :

 

 

اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)