اتفاقات تعجب برانگیز و عجیب گلدن گلوب 2017

اتفاقات تعجب برانگیز و عجیب گلدن گلوب 2017

اتفاقات تعجب برانگیز و عجیب گلدن گلوب 2017 

سال 2017 آماج حواشی و اتفاقات عجیب بود که در این مطلب ما 13 مورد از ان ها را برای شما ذکر می کنیم. دنیای سینما و بازیگران همیشه دارای حواشی هایی است. مراسم گلدن گلوب اسال نیز به پایان رسید و برندگان در هر بخش مشخص شدند.امسال فیلم های زیادی در هر بخش شرکت داشتند و رقابت سختی میان مدعیان وجود داشت. در بخش کمدی حضور فیلمی مانند «لا لا لند» باعث شد که دیگران نتوانند موفقیت چندانی به دست آورند.

 

با وجود آن که تقریبا تمام پیش بینی ها درباره گلدن گلوب امسال درست از آب درآمد، اما در برخی بخش ها نیز شرایط به گونه ای دیگر پیش رفت. علاوه بر آن، برخی اسامی حتی در میان نامزدها نیز دیده نمی شدند که همین امر تعجب بسیاری از کارشناسان و علاقه مندان را برانگیخت.

 

عدم حضور برخی چهره هایی که سال گذشته موفق به دریافت جایزه شده و یا امسال نیز آثار فاخری ارائه داده بودند، باعث شد که عده ای به رای دهندگان و عوامل این مراسم خرده بگیرند. ما در این مقاله قصد داریم ۱۳ نمونه از رویدادهای عجیب گلدن گلوب امسال را برای شما بازگو کنیم. تا پایان همراه باشید.

 

«امپراتوری» (Empire) (FOX)

در حالی که بسیاری از علاقه مندان به خاطر کاندید نشدن تراجی پی. هنسون برای بازی در فیلم «افراد پنهان» ناراحت بودند، طرفداران سریال «امپراتوری» نیز از بابت نامزد نشدن وی براب سریال «امپراتوری» بسیار خشمگین به نظر می رسیدند. ظاهرا عوامل مراسم گلدن گلوب چندان علاقه ای به این او نداشته اند.

 

جفری دین مورگان در «مردگان متحرک» (The Walking Dead) (AMC)

علی رغم آن که آقای مورگان انرژی و شور و شوق زیادی به سریال تزریق کرد، اما او نیز نتوانست به جمع نامزدها راه یابد و دستش از جایزه کوتاه ماند.

 

سیلیکون والی (Silicon Valley) (HBO)

«سیلیکون والی» یکی از خنده دار ترین و کمدی ترین سریال هایی است که به موضوعات حول فناوری می پردازد. مجموعه مذکور قبلا توانسته کاندید شود، اما محصول «HBO» امسال موفق نشد به این افتخار نائل آید.

 

برایان تایری هنری در «آتلانتا» (Atlanta) (FX)

با وجود آن که سریال توانست در دو بخش گلدن گلوب نامزد شود، اما جای آقای هنری در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ایفای نقش «Paperboi» خالی بود. توانایی های وی در اجرای نقش کمدی و همچنین پیش بردن سریال همراه با دو بازیگر دیگر، باید در نظر گرفته می شد، اما مراسم چندان توجهی به این موضوعات نداشت.

 

کیت مک کینون و الک بالدوین در «پخش زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) (NBC)

سال ۲۰۱۶ را باید سال موفقیت آمیزی برای خانم مک کینون دانست. او نه تنها در ایفای نفش هیلاری کلینتون موفق بود، بلکه توانست خودش را در نقش سخنگوی ترامپ نیز به خوبی جا بزند. با این حال موفق نشد به جمع نامزدهای گلدن گلوب راه یابد.الک بالدوین هم توانست در بالاترین سطح ممکن خودش را به دونالد ترامپ نزدیک کند، اما باز هم توفیقی به دست نیاورد.

 

کیمی اشمیت شکست ناپذیر (Unbreakable Kimmy Schmidt) (Netflix)

این سریال علی رقم موفقیت در جشنواره های دیگر، نتوانست در مراسم دیشب توفیقی به دست آورد. بازیگرانی مانند «الی کمپر» شایستگی کاندید شدن را داشتند.

 

لوئی اندرسون در «سبدها» (Baskets) (FX)

بازی آقای اندرسون در نقش مادر در سریال بسیار خوب «سبدها» به حدی عالی بود که انتظار می رفت او را در میان نامزدها ببینیم، اما این اتفاق رخ نداد.

 

میلو ونتیمیگلیا و استرلیتگ کی. براون در «این ما هستیم» (This Is Us) (Netflix)

آقای براون توانست برای بازی در «مردم علیه او.جی سیمپسون» نامزد شود، اما میلو ونتیمیگلیا موفق نشد نظر رای دهندگان گلدن گلوب را به خودش جلب نماید.

 

«لوک کیج» (Luke Cage) (Netflix)

مایک کولتر و روزاریو داوسون بازی هایی قوی در این سریال ارائه دادند، اما آن ها نیز موفق نشدند در جمع نامزدهای مراسم دیشب قرار بگیرند.

 

رجینا کینگ در «جرم آمریکایی» (American Crime) (ABC)

وی توانست جایزه امی را از آن خود کند، اما در گلدن گلوب موفقیتی به دست نیاورد. فلیسیتی هافمن دیگر بازیگر مجموعه، موفق شد در ردیف بهترین ها قرار بگیرد، اما جا داشت که توجه بیشتری به خانم کینگ شود.

 

«آینه سیاه» (Black Mirror) (Netflix)

این مجموعه به خاطر نگاه ترسناکی که به فناوری و تاثیر آن روی بشریت داشت، یکی از پر بحث ترین سریال های سال گذشته به شمار می رفت. با این حال موفقتی عاید آن نشد.

 

«خانه پوشالی» (Netflix) (House of Cards)

این مجموعه که به اتفاقات و ماجراهای درون کاخ سفید می پردازد، از سال ۲۰۱۳ تاکنون توانسته برای دریافت جوایز زیادی نامزد شود. اما این بار رای دهندگان گلدن گلوب علاقه چندانی به آن نشان ندادند.

 

«چیزهای بهتر» (FX) (Better Things)

پاملا آدلون از خود عملکردی ارائه داد که شایسته جایزه گرفتن بود. با این حال او نیز موقیتی در مراسم دیشب به دست نیاورد.

 

 

اتفاقات تعجب برانگیز و عجیب گلدن گلوب 2017