مدل مشهور اینستاگرامی که با ورزش به تناسب اندام رسید

مدل مشهور اینستاگرامی که با ورزش به تناسب اندام رسید

مانکن معروف که با ورزش به زیبا رسید 

مدل مشهور و خوش اندام به نام جایلین اوجیدا که فقط با ورزش توانسته است که به این دست پیدا کند و ازین بابت بسیار مشهور شده است. جایلین اوجیدا مدل آمریکایی است که از طریق شبکه اجتماعی به معروفیت رسید. وی در زمینه فیتنس به طور طبیعی به اندام عالی و باورنکردنی رسیده است

 

در حالی که مدلهای مشابه با وی با انجام عمل های جراحی مختلف و کاشت پروتز اندام های خود را ساخته اند. جايلين اوجدا متولد 9 ژانویه 1997 درفينيکس، آريزونا در کشور جمهوری آمريکا به دنيا آمده است. او هم اکنون 20 سال سن دارد. قد جايلين 165 سانتي متر و وزنش 57 کيلوگرم است . رنگ مو و چشم جایلین مشکي است .جايلـين اوجدا در رشته بازيگری و مدل سازی فارغ التحصيل شده است.او يک بردار کوچک به نام جاني دارد.

به گزارش جايلـين يک مانکن بسيار و سرشناس است که در اينستاگرام شش ميليون طرفدار دارد .او به واسطه بدن و اندام زيبا و جذابش به سرعت معروف و محبوب دل ها شده است.او کار تبليغاتی براي باشگاه های گوناگون انجام داده است و در چندين آگهی هاي بازرگانی و موسيقی فيلم ها ظاهر شد.او همچنین برای طرفداران خود تمرین های ورزشی برای رسیدن به تناسب ایده آل را قرار میدهد تا استفاده کنند.

خیلی های بر این باور بودن که وی پروتز است و طبیعی نیست .که بعد ها جایلین ثابت کرد که بدن وی بر اساس تعذیه و مکمل و ورزش منظم در طی چندین سال زحمت درست شده است.در شبکه های اجتماعی خیلی ها از عکس جایلین سوء استفاده کردن .او یه اپلیکشن ویژه خودش داره که درونش عکس ها و پوسترهای خودش را به فروش گذاشته است با قیمت بالا.

جایلین اوجیدا،مدل های معروف در اینستاگرام

بهترین مدل خوش اندام جهان،مدل های برتر و خوش اندام

عکس های زیباترین دختر خوش اندام جهان

مدل مشهور اینستاگرامی که با ورزش به تناسب اندام رسید

 

 

مدل مشهور اینستاگرامی که با ورزش به تناسب اندام رسید