عید نوروز همراه با بازیگران و ستاره های ایرانی

عید نوروز همراه با بازیگران و ستاره های ایرانی

اخبار داغ عید نوروز با و ستاره ها

آخرین تصاویری که و ستاره های ایرانی در صفحات اینستاگرام خود به مناسبت بهار و نوروز قرار داده اند را می توانید در مجموعه زیر ببینید.

 

بهنوش بختیاری : میخوام امسال بترکونم!

که همچنان در فهرست پر بیننده ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان با بیش از ۵.۶ میلیون فالوئر قرار دارد، در نخستین اینستانوشته خود در سال جدید نوشت:

 

سال جدید پرنورباد….امسال تصمیمم بر راز ونیاز بیشتری باخداست….حس های روحانی بیشتری رو دوس دارم تجربه کنم…میخوام تو کارم موفق ترباشم….برای رسیدن به آرزوهام بجنگم…همسر بهتری باشم…..قدرت و انرژی بیشتری داشته باشم…میخوام دیگه غیبت نکنم و دروغ نگم……میخوام وقت بیشتری برای آدما بذارم…میخوام به تمام ترنسها برسم و حمایتشون کنم…..

 

میخوام یگانه رو خوب تربیت کنم….میخوام وجودم پر مهربانی باشه…..میخوام امسال بترکونم…اگر فقط خدااااا بخواهد…..دست تک تک شمارو میبوسم و از مردم عزیز وخدای خوبم ممنون که تا این لحظه حافظ جان ومال و آبروی من بوده است…..هفت سین من مثل تمام زندگی ام ساده است ولی پر انرژی وعشقه……من عاشق زندگی و انسانهاهستم…برمن ببخشید اگه ناخواسته اشتباهی کردم…..عید همگی مبارک.

 

پیام نوروزی بالا با بیش از ۲ هزار کامنت همراه شد.

 

: خدایا عشق ببار

الناز شاکردوست که با ۵.۴ میلیون فالووئر، یکی از پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد و این روزها با فیلم مبارک، نخستین رئال انیمیشن سینمای ایران را روی پرده های سینما برده است، در جمله ای کوتاه، نوروز را تبریک گفت و نوشت: سال نو آمد، خدایا عشق ببار.

الناز، چند ساعت قبل از تحویل سال نود با انتشار تصویری از خود، روز مادر را به مادران ایرانی تبریک گفته بود.این برای نخستین بار است که الناز، تصویر سجاده اش را به عنوان پست پیام نوروزی انتخاب می کند.

 

مهناز افشار و هفت سین ۹۶

مهناز افشار، هنرپیشه سینمای ایران نیز در نخستین اینستانوشته خود در سال ۹۶ با انتشار میز هفت سین خود نوشت:

 

سرسبزی بهار، گرمای تابستان، زیبایی پاییز و استقامت زمستان آرزوی من برای تک‌تک مهربانانی چون شما در سال جدید است. در سال ۹۶ صلح، آزادی، برابری، عشق، سلامتی و زندگی شیرین برای کودکان این سرزمین به خصوص کودکان بدسرپرست، پیشکش همه خوبان باشد.

 

مهناز بیش از ۵.۶ میلیون فالووئر دارد.

 

نیکی کریمی از لندن

نیکی  کریمی که این روزها در لندن به سر میبرد، با انتشار تصویر بالا، نخستین اینستانوشته سال جدید را به تبریکی بدون پیام اختصاص داد.نیکی کریمی بیش از ۲.۳ میلیون فالووئر دارد . ایشان در این نشانی در دسترس است. او چند روز قبل از سال تحویل نیز با انتشار پستی از تورنتو کانادا، از اکران فیلم شیفت شب خود در این شهر خبر داده بود.

پیام نوروزی تهمینه میلانی

تهمینه میلانی، کارگردان سرشناس سینمای ایران نیز در نخستین اینستانوشته سال جدید، در پیام نوروزی کوتاه  چنین گفت: هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز

 

پیام نوروزی لیلا اوتادی

لیلا اوتادی که این روزها بیش از ۹۰۰ هزار مخاطب دارد، با انتشار آخرین اینستانوشته خود در سال ۹۵  چنین گفت:

 

امیدوارم با این آخرین پست سال ۱۳۹۵، بدی ها بره و براتون خوبی در راه باشه. سال نو مبارک

 

تبریک سال نو توسط پرستو صالحی

پرستو صالحی، هنرپیشه سینمای ایران نیز که این روزها بیش از ۱ میلیون مخاطب در صفحه اینستاگرامش دارد، در پیامی نوروزی نوشت:دوباره ماهی سرخ، دوباره آبی آب، دوباره عیدی من، دوباره عیدی تو، ما باید دوباره بچگی کنیم سبزی بهار و زندگی کنیم. سالی سرشار از سلامتی، آرامش، امنیت و موفقیت براتون از خدا میخوام رفقا.

 

پیام نوروزی رضا گلزار

رضا گلزار، هنرپیشه سینمای ایران که در سال ۹۵، با طوفان سلام بمبئی، یکی از اکران های موفق سال را رقم زد، درپیام ویدیویی که تصویری از آن را در بالا مشاهده می کنید، سال جدید را به هموطنان تبریک گفت.

 

رضا گلزار اکنون ۴.۸ میلیون مخاطب دارد و پیام نوروزی بالا، بیش از ۶ هزار کامنت از سوی هواداران ایشان دریافت کرد که رکوردی در میان کامنت های دریافتی مربوط به پیام های نوروزی سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام است.

 

پیام نوروز بهرام رادان از کافه ویونا

بهرام رادان که ۲.۶ میلیون فالووئر دارد، با انتشار ویدئویی از یکی از شعبه های کافه ویونا، سال جدید را به طرفدارانش تبریک گفت.

 

پست های نوروزی پرویز خان: دوستت دارم را در سال جدید یاد بگیریم

پرویز پرستویی که ساال ۹۵ با انتشار اینستانوشته های مفهومی، مخاطبان بسیاری به خود اختصاص داد، در سال جدید نیز به انتشار پست های مفهومی ادامه داد. او نوشت:

 

توی کتابی که عیدی گرفته بودم خواندم آدم برای رسیدن به آرزوهایش باید آن‌ها را بنویسد. اما قبلش، باید خودش را خوب به خدا معرفی کند. تاکید کرده بود که نوشتن آرزوها، فرشته ها را به تکاپو می‌اندازد تا برآورده‌اش کنند. همان موقع، کتاب را انداختم کنار، سررسیدم را باز کردم و نوشتم: خدای مهربان.

 

این لیست آرزوهای مرتضی است. من همان بچه ای هستم که در هفت سالگی مامان پروانه اش را بردی پیش خودت. به نفع جفت‌مان است، آرزوهایم را براورده کنی. اول: یک خانه بزرگ می‌خواهم. بعد توضیح دادم که باید آجرهای مرمری داشته باشد و نوشتم که توالت و حمام و آشپزخانه را داخل خانه بساز و مثل خانه خودمان نباشد.

 

دوم: صد میلیون تومان پول می‌خواهم. بابا می‌گفت «من صد میلیون داشته باشم می‌ذارم بانک، مثل پادشاها زندگی می‌کنم. هی بخاطرِ ده تا یه تومنی با مسافرا دعوا نمی کنم که تهش بگن حرومت باشه.» سوم: ماشین آخرین سیستم که جلویش، پر از دکمه باشد و لازم نباشد مثل تاکسی بابا هر چند کیلومتر یک‌بار، پیاده شویم و توی رادیاتش آب بریزیم.

 

بعد چند تا آرزوی دیگر را هم نوشتم و سر رسید را جایی قایم کردم که خودم هم یادم رفت. چند سال بعد، موقع اسباب کشی، وقتی سررسید را دوباره پیدا کردم با خودم گفتم لابد خدا من را یادش رفته، شاید هم دست خطم بد بوده. یا اصلا نباید به فارسی می نوشتم.

 

تا مدت‌ها، آرزوهایم را جورهای مختلفی می‌گفتم و به روش‌های دیگری خودم را به خدا می‌شناساندم. بعدها، وقتی اولین حقوقم را گرفتم، وقتی اولین ماشین دست دومم را خریدم، وقتی نخستین خانه زندگی‌ام را اجاره کردم فهمیدم که هیچ آرزویی – نوشته شده توی سررسید یا خواسته شده به وقت فوت کردن شمع کیک تولد، زمان حول حالنای تحویل سال نو یا حتا موقع شهاب بارانِ آسمانِ پرستاره- بدون تلاش برآورده نمی شود.

 

امسال که دوباره آرزوهایم را می‌نویسم، آخرش از طرف خدا، زیر برگه را امضا خواهم کرد و به خودم خواهم نوشت «اقدامات مقتضی را به عمل آورید.» امیدوارم در سال جدید، مُهر خدا پای همه تصمیمات زندگی‌تان باشد. سبزه آرزوهایتان، گره نخورد و ماهی قرمزِ دوست داشتن تان، همیشه و همیشه زنده بماند. #مرتضی_برزگر

 

در جایی دیگر گفت:

تا حالا به لحظه ی سال تحویل ۱۴۵۰ فکر کرده اید!؟؟ همه بلند میشن، روی همدیگر رو می بوسن و فرا رسیدن سال نو رو بهم تبریک میگن و … اون وسط یک مهربون از جمع جدا میشه و قاب عکسی را می بوسه و روش دست می کشه و میگه روحت شاد مامان بزرگ، روحت شاد پدر بزرگ !!!

 

میدونید اون عکس کیه؟ اون عکس من و شماست!!! تبدیل شدیم به یک خاطره … آنهم شاید اگر خیلی خوش شانس باشیم… این واقعیت روزگار من و توست… ۵۰ سال دیگر فقط یک خاطره ایم تو یک قاب عکس خاک گرفته… شاید هم نه عکسی و نه قابی … همین و واقعا همین !!….

 

پس چرا حرص؟؟ چرا دل شکوندن؟؟ چرا تظاهر؟؟ چرا چاپلوسی؟؟ چرا دروغ؟؟ چرا تعصبات بیهوده؟؟ چرا ادعای جاهلانه؟؟ چرا بی مهری؟؟ چرا …؟؟ بیاید مهربون باشیم، شاد باشیم، به مردممون بیشتر برسیم، کینه ها رو دور بریزیم، همین الان دلی بدست بیاوریم، اون سال ها چه بخواهیم چه نخواهیم بزودی فرا خواهند رسید …

 

شجاع باش نترس برای قدم بعدی رو برداشتن, برای گفتن «دوستت دارم» برای دوست داشتن، برای دوست داشته شدن… پنجاه سال دیگه، هیچکدوممون نیستیم دیگه هوایِ هم رو داشته باشیم .. حتما بهـــــــــــتر میشه … شاید یه روز دیگه وقت نباشه … شاید ما نباشیم شاید اون نباشه… و دیدنش آرزومون بشه‌… وقت کمه. زندگی کوتاست!!

 

روایت تلخ رضا کیانیان

رضا کیانیان، اخرین پست های سال ۹۵ را اینچنین نوشت:

 

طی ٤٨ ساعت گذشته در تصادفات رانندگی ٤٠٠ زخمی و ٥٠ نفر کشته داده ایم . انسان هایی که دست كم از نگاه انسان بودن هرکدامشان می توانستند یک علی معلم یک افشین یداللهی یا یک دنیا فنی زاده باشند و مرگشان به همان اندازه دردناک و غم انگیز باشد.

 

اما هیچکس برایشان پست اینستاگرامی نمی نویسد و عکسشان را جز عده ای معدود نخواهند دید. ٤٥٠ کشته و زخمی آماری به مراتب بیشتر از کشته شدگان پلاسکو و تصادف قطارهای مسافربری سمنان و سیل فارس و سیستان است.

 

منصفانه ببینیم سبقت، خواب آلودگی، انحراف به چپ و سرعت غیر مجاز و بی مبالاتی آدم هایی مثل من و شما خیلی بیشتر از جاده های غیر استاندارد و خودروهای بی کیفیت در این کشتار و خونریزی مقصرند. تقصیر را گردن دیگران نیندازیم.

 

وقتی آنهایی که باید، دلشان به حال جز خودشان نمی سوزد بیایید حداقل ما خودمان به خودمان رحم کنیم . . این یادداشت رو یکی از دوستان جوانم برایم فرستاد. من هم برای شما روی صفحه ام می گذارم … .

سلطان پرسپولیسی ها نیز در کنار سفره هفت سین خانه اش، پیام نوروزی را با انتشار پیام ویدیویی ۱ دقیقه ای در اینستاگرام اختصاص داد که با استقبال ده ها هزار سرخ پوش پایتخت مواجه شد

اميدوارم سال جديد،سالى پر از خير و بركت و خوشحالى و آرامش براى مردم سرزمينم كه لايق بهترين ها هستند باشد ‎اميدوارم مسئولين قدم هاى مثبتى در جهت رفاه حال مردم بردارند و از خدا مى خواهم در سال جديد هيچ مرد و پدرى شرمنده زن و بچه اش نشود و توان چرخاندن چرخه سخت زندگى را داشته باشد ‎اميدوارم دوستى ها بيشتر و احترام ها متقابل باشد براى تمامى مردم عزيز، بزرگوار، دوست داشتنى و سخت

ویشکا آسایش: سال نو را به همه شما دوستان عزيزم تبريك ميگم اميدوارم سال خيلى خيلى خوبى در پيش داشته باشيد با كلى اتفاق هاى خوب، سلامتى، شادى و بركت و هر آنچه را كه مي خواهيد بهش برسيد

جادوگر آسیا نوشت: به قول زنده یاد شکیبایی، عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز سالی را که از آن بی خبر است. سلامتی و دل خوشی براتون آرزو می کنم. عید نوروز بر شما مبارک

رضا عطاران نوشت: روزهای خوب می آید

محسن یگانه در صفحه ۱ میلیون مخاطبی خود نوشت : سال نو شما مبارک. عیدی من را در تلگرام گوش کنید

رضا یزدانی، خواننده ترانه های نوستالژی نوشت: سال نو مبارك باشه… سالى پر از سلامتى و آرامش.. پر از ترانه و موسيقى… پر از خبراى خوب باشه و ديگه خبر مرگ عزيزانمون رو نشنويم مثل سال گذشته… عاشقتونم… من بميرم از شماها دل نمي كنم…

محسن چاوشی نوشت: ایام را مبارک باد از شما. مبارک شمایید. ایام می آید تا به شما مبارک شود.

 

پیام تبریک رئیس مجلس

پیام نوروزی رییس مجلس نیز چنین بود:

 

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای به روسای مجالس کشورهای آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان، عراق، ترکیه و ازبکستان فرا رسیدن عید باستانی نوروز را تبریک گفت.

 

متن کامل پیام به شرح ذیل است:

 

یا مقلب القلوب و الابصار سلام علیکم؛ نوروز پیشاهنگ دگرگونی طبیعت، همواره با طراوت، شادابی و شکوفایی همراه است، امیدوارم سال پیش رو، همگام به تحول و پیشرفت روز افزون و عدالت برای ملت ها باشد. خرسندم به مناسبت فرا رسیدن عید سعید باستانی نوروز، صمیمانه ترین شادباش ها و تبریکات خود را به جنابعالی و همکارنتان ابراز کنم.

 

بر این باورم، تحولات منطقه، حل چالش های پیش رو و مقابله با تهدیدات، در گرو، همکاری و تعامل سازنده همه کشورها به ویژه کشورهای همسایه خواهد بود و گفت وگوی پارلمانی به ایجاد امنیت پایدار و تعمیق مناسبات دوستانه منجر خواهد شد. با مسرت تأکید می کنم، جمهوری اسلامی ایران از هر گونه همکاری منطقه ای به ویژه با همسایگان بر اساس احترام متقابل برای ایجاد امنیت، پیشرفت و توسعه همه جانبه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی استقبال می کند.

 

پیام تبریک رئیس جمهور

حسن روحانی، رییس جمهور نیز در پیامی نوروزی چنین گفت:

 

نوروز را به ملت بزرگ ایران، ایرانیان خارج از کشور و همه ملت‌های منطقه که نوروز را پاس می‌دارند، تبریک عرض می‌کنم. به‌ویژه به آنهایی که در این ساعات به دلیل خدمت به جامعه و مردم، حراست از مرزها، و خدمات درمانی و امدادی در کنار خانواده عزیزشان نیستند.

 

‌ لازم می‌دانم از کشاورزان عزیز که تولیدات کشاورزی را افزایش دادند و در گندم هم خودکفا شدیم تشکر کنم. از کارگران و صنعتگران برای رشد قابل ملاحظه در تولید، از جان‌فشانی آتش‌نشان‌های عزیز، از پزشکان و پرستاران برای خدماتشان در شهرها و روستاها، از معلمین و اساتید و فرهیختگان،

 

از ورزشکاران و هنرمندان بخاطر افتخارات بین‌المللی و داخلی و تلاش‌هایشان که باعث غرور ملی شدند، از بانوان عزیز ما -که برای اولین بار یک بانوی ما در المپیک صاحب مدال شد- تشکر کنم.

 

البته مشکلات، تلخ‌کامی‌ها و کاستی‌هایی هم در سال ۹۵ داشتیم؛ حادثه قطار، حادثه ساختمان #پلاسکو، #ریزگردها در بعضی از استان‌ها، سیل و مشکلاتی که برای برخی از مردم عزیز ما پیش آمد؛ از دست دادن یار دیرین انقلاب، #آیت_الله_هاشمی_رفسنجانی.

 

اما شما مردم با حضورتان، با همدردی‌تان و با همدلی‌تان توانستید غم‌ها را بزدایید. ‌ سال جدید، سال پیشرفت بیشتر، سال توسعه حمل و نقل خواهد بود، هم در ریل که ۵ استان به شبکه ریلی وصل خواهد شد، هم در ناوگان هوایی، هم در زمینه دریایی و هم در ترانزیت با کشورهای مختلف. ‌ سال جدید، سال #اشتغال بیشتر برای جوانان ما خواهد بود.

 

در سال جدید مردم باید از #فضای_مجازی برای کسب علم و اطلاعات، و برای کسب و کارشان، بیشتر بتوانند استفاده کنند. این یکی از تلاش‌های # دولت_ یازدهم بوده و ما این مسیر را ادامه می‌دهیم. فضای مجازی باید برای مردم ما «فضای امن» باشد، اما نباید «فضای امنیتی» باشد. ‌ سال گذشته #منشور_ حقوق_ شهروندی منتشر شد، امسال به کمک شما مردم باید این منشور را اجرایی و عملیاتی کنیم.

 

عزت مردم را باید افزایش بدهیم، منزلت مردم باید مورد احترام همه باشد و باید بدانند اگر #حقوق_شهروندی را نقض کردند، هزینه بسیار سنگینی را پرداخت خواهند کرد. ‌ در سال جدید، دو انتخابات مهم پیش روی ما است. حضور پررنگ‌تر، مشارکت حداکثری، رقابت سالم و انتخابات قانونی باید مد نظر همه ما باشد.

 

‌ امیدوارم کشور عزیز ما در این سال جدید و در سال‌های پیش رو، از گزند آفات مصون باشد؛ مردم عزیز و سربلند ایران، با نشاط بیشتر و با رونق اقتصادی بیشتر زندگی خود را بگذرانند؛ خادمان ملت بتوانند خدمت بیشتری را به مردم ارائه بدهند؛این پیام که در اینستاگرام بازتاب داشت، بیش از ۲ هزار کامنت را در صفحه اینستاگرامی رییس جمهور دریافت کرد.

کافی شاپ سیار ایران هم نوشت: سلام ديديد چه زود گذشت امسال، مرسى كه قشنگش كرديد امسالو..سال نوتونم مبارك باشه اميدواريم بتونيم با هم خاطرات قشنگتري بسازيم و تو مسيرهاي بيشتری كنارتون باشيم سال نوتون مباررررك ، سلامتي

سید محمد موسوی، برترین مدافع جهان در اینستاگرام 1 میلیون مخاطبی خود نوشت: امیدوارم سال جدید، سالی مملو از سلامتی، دل خوشی، پول حلال و سفرای با حال و کلی چیزای خوب دیگه باشه

 

مطالب مرتبط :

 

 

عید نوروز همراه با بازیگران و ستاره های ایرانی