طالع و فال عاشقانه شما در 7 روز آینده

طالع و فال عاشقانه شما در 7 روز آینده

طالع و فال عاشقانه شما در 7 روز آینده 

و زیبای فوق العاده خواندنی را برای شما داریم که معلوم می کند در هفته جاری چه اتفاقاتی از نظر احساسی و عاشقانه در انتظار شماست. در افق عاشقانه شما چه می گذرد؟ سیاره هایی که هم راستای عشق هستند را بیابید. هر آن چه درباره روابط شما در روزها و ماه های آتی وجود دارد را در طالع بینی هفتگی در ستاره ها ببینید.

فروردین

این هفته هفته حساسی برای شماست و مسائل عاشقانه در لیست اولویت های شما قرار ندارد. به نظر می رسد هم مسئولیت خانواده و هم مسئولیت شغلی را به دوش دارید و به قدری سر در گم شده اید که نمی دانید انرژی تان را صرف کدامیک کنید. متاسفانه هیچکدام از این موقعیت ها به خوبی هدایت نمی شوند. اگر استرسی که دارید به دوستانتان وارد نکنید آن ها می توانند در این مسیر سخت کمک تان کنند.

اردیبهشت

این هفته باید مراقب کلماتی که به زبان می آورید باشد. قبل از گفتن هر چیزی ابتدا آن را سبک سنگین کنید. ممکن است چیزی به محبوب تان بگویید که بعدا پشسیمان شوید. زیاد به قرار ملاقاتی که قرار است داشته باشید امیدوار نیستید. هر کاری که می توانید برای انتظارات تان انجام دهید تا گرفتار شرایط سخت نشوید.

خرداد

قبل از این که به طور اتفاقی پولی که متعلق به خودتان و همسرتان هست را خرج کنید یک گام به عقب بردارید. این روزها تصمیمی می گیرید که ثابت ماندن روی آن تصمیم در روابط تان تاصیر منفی می گذارد چون حق این تصمیمی گیری را نداشته اید. البته این تصمیم گیری روی مسائل مالی تان نیز تاثیر منفی می گذارد. پس بهتر است متوقف شوید و به خاطر بیاورید که در زندگی “من” هیچ مفهومی ندارد.

تیر

این هفته بهترین هفته شما نخواهد بود. حضور ماه کامل در نشانه شما زیاد نشان خوبی نیست زیرا ممکن است از پا در آیید. در میان تمام اطرافیانتان تنها همسرتان می تواند این وضعیت شما را درک و احساس کند زیرا تنها در کنار اوست که آرامش دارید. به احساسات همسرتان احترام بگذارید زیرا در غیر اینصورت تنها شما دچار بحران می شوید.

مرداد

مشکلات و دردسرهای کاری شما را از مسائل عاطفی و احساسی کمی دور کرده است. اما اگر صبور باشید در روز پنجشنبه به پاداش صبرتان می رسید. نوعی ارتباط تله پاتی بین شما و محبوب وجود دارد زیرا او دقیقا از تمام احساسات درونی تان آگاه است. پس وقت را تلف نکنید و از این فرصت برای سرمایه گذاری مشترک استفاده کنید.

شهریور

اگر مجرد هستید و یا در حال آشنایی با فردی هستید باید کمی مراقب باشید چون ممکن است با این فرد زیاد هم خوشحال نباشید و نتوانید به ایده آل هایی که می خواستید برسید. اواخر این هفته شیرین ترین عشقی که انتظارش را داشتید تجربه خواهید کرد زیرا او عشقی بدون قید و شرط به شما خواهد داشت.

مهر

همانطور که انرژی سیارات نشان می دهد گرفتار انبوهی از مشکلات هستید و همین باعث شده است از محبوب کمی دور شوید. اما اگر برای عشق تان ارزش قائل هستید انرژی باقی مانده را صرف انجام کاری برای او خواهید کرد. کاری که مدت هاست به دلیل مشغله کاری آن را به تعویق انداخته اید.

آبان

این هفته هیچ چیزی نمی تواند مانع لذت بردن شما از زندگی عاشقانه تان شود. شاید گرفتاری ها زیاد باشد اما هیچ کدام نمی تواند عمق رابطه شما را از بین ببرد. با به واقعیت پیوستن آرزوها و رویاهای تان نهایت استفاده را از ارتباط بین ونوس و نپتون خواهید برد. محبوب در کنار شماست و این تنها چیزی است که اکنون اهمیت دارد.

آذر

مشکلی که این هفته دارید راهی است که محبوب در خرج کردن پول ها در پیش گرفته است و این شما را نا امید کرده است. البته تصمیم می گیرید که این مشکل را هر چه زودتر رفع کنید چون پولی که با زحمت به دست می آورید نباید بی برنامه خرج شود. شاید او سعی کند شما را متقاعد کند اما نباید کوتاه بیایید.

دی

این هفته مسائل خانواده، شما و همسرتان را درگیر می کند و این برای رابطه شما تهدید به حساب می آید. باید تا اندازه ای که در توان تان هست نیروی ثبات را در خانه و خانواده حفظ کنید. از هیچ کاری برای آرامش محبوب دریغ نکنید و به او اطمینان دهید که هر اتفاقی هم بیفتد در رابطه شما هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد.

بهمن

این هفته حرف هایی به زبان می آورید که بعدا از گفتن آن پشیمان می شوید. در نتیجه هر وقت با همسرتان وارد بحث شدید قبل از این که نگفتنی ها را به زبان بیاورید کمی صبر کنید. احتمال این که هر دوی شما وارد جنگ الفاظ شوید زیاد است بنابراین شاید در این بحث و مجادله لفظی رازی را به زبان بیاورید که نباید برملا میشد و این خود دردسرساز خواهد بود. پس بهتر است صبور باشید و جلوی زبانتان را بگیرید.

اسفند

زندگی عاشقانه شما این هفته بسیار احساساتی می شود، البته نه در جهت شاد و مثبت. ماه کامل در روز پنجشنبه در بخش عاشقانه طالع شما برای احساسات تان تهدید به حساب می آید. ممکن است به این باور و تشخیص برسید فردی که با او هستید نمی تواند نیازهای عاطفی شما را بر طرف کند. تمایلی هم به بازگو کردن این موضوع ندارید. یک رابطه هرگز نباید از نظر عاطفی برای طرفین لذت بخش نباشد.

 

 

طالع و فال عاشقانه شما در 7 روز آینده