طالع عشق هفت روز آینده شما اینجاست

طالع عشق هفت روز آینده شما اینجاست

عشق هفت روز آینده شما اینجاست 

اگر میخواهید بدانید از نظر احساسی و عشقی در هفت روز آینده چه اتفاقاتی در انتظار شما هست به و زیر مراجعه نمایید. این هفته نیز با هفتگی بدونیم از پیامدهایی که سیارات در زندگی عاشقانه شما دارند مطلع شوید و هر انچه زندگی تان در روزهای آینده در پیش رو دارد را از طریق ستاره ها مشاهده نمایید.

فروردین

اگر می‌خواهید با تغییر دادن رفتار خود ارتباط بهتری داشته باشید یا فرد خاصی را علیرغم میلش کنار خودتان نگه دارید بهتر هست کمی اکثر فکر کنید. آیا بهتر نیست خودتان باشید؟

اردیبهشت

این روزها حس و حال خوبی دارید. ونوس به سمت نشانه شما حرکت می‌کند و جذابیت و اعتماد به نفس تان را بالا میبرد. این افزایش اعتماد به نفس باعث می‌شود بدون کوچک ترین تلاشی دیگران را به خود جذب کنید. تا پایان این هفته به تمام نیازهای جسمانی و احساسی خود میپردازید و راحت تر از عشق خواسته هاي تان را می طلبید.

خرداد

درست هست که آدم پر حرفی هستید اما در زندگی عاشقانه ترجیح می‌دهید کمتر حرف بزنید و این هم برای شما و هم برای محبوب لذت بخش تر هست. حضور ماه کامل در بخش روابط عاشقانه طالع تان به فکر پیشرفت ارتباط تان می افتید و هیچ کس به جز شما و محبوب در این اساس کاری از دستش برنخواهد آمد.

تیر

انرژی هاي ستاره اي باعث شده اند به محبوب چند دروغ مصلحتی بگویید. شاید این راه حل برای امروز مشکل را حل کند اما با گذشت زمان مشکل را بزرگ تر می‌کند. پس بهتر هست صادق باشید و واقعیت را بگویید.

مرداد

ماه کامل در بخش عشق حقیقی نشانه شما قرار می‌گیرد. مدتی هست با فردی در حال آشنایی هستید این هفته به نتیجه میرسید و از احساس تان مطمئن میشوید که آیا جلوتر بروید یا نه. نکته آخر اینکه در شرایط رمانتیک کنونی باید به اندازه کافی صادق و روراست باشید.

شهریور

در ارتباط اي که هستید همه ي چیز روشن و واضح هست. هر دو از بدون در کنار یکدیگر لذت میبرید اما در مورد آینده مردد و نگران هستید. نگرانی در مورد آینده به خود راه ندهید چون اوضاع را بدتر از آن چه هست میکند . فقط از زمان حال لذت ببرید آینده آن چه که باید اتفاق بیفتد میوفتد.

مهر

سیاره مشتری در نشانه شما مستقیم در حال حرکت هست و زمان پیشرفت در مسائل شخصی و مسائل عاشقانه را فراهم میکند. درست هست که این سیاره از ماه گذشته در نشانه شما حضور دارد اما به عقب حرکت میکرد. اکنون روابط عاشقانه و زندگی مشترک شما در حال پیشرفت هست و در مسائل مالی هم رشد خواهید کرد.

آبان

ونوس سیاره عشق و تعادل وارد بخش روابط شما میشود بنابراین اگر در ارتباط اي هستید بیش تر از همۀ وقت} از از روابط تان لذت میبرید و اگر با فردی در حال آشنایی هستید اکنون برترین زمان برای تصمیم گیری و تعهد هست.

آذر

این هفته متوجه تغییرات چشمگیری در روابطتان خواهید شد. اضافه بر اینکه به حرف هاي هم گوش میدهید خواسته ها و گفته هاي یکدیگر را به خوبی درک می‌کنید. پس اگر این روزها به همسرتان پیشنهاد هاي زیادی کردید تعجب نکنید. او هم ممکن هست از شما چندان نظر و ایده بخواهد.

دی

این هفته ونوس برای نخستین بار وارد بخش عشق حقیقی طالع شما میشود و تا اواسط ماه آینده همانجا باقی می‌ماند. بنابراین با فرد جدیدی آشنا می‌شوید که قدرت این را دارد که قلب شما را تسخیر کند. اگر هم در ارتباط اي هستید روابط بهتری خواهید داشت. به تمام خواسته هاي محبوب گوش دهید مطمئن باشید پشیمان نمی‌شوید.

بهمن

اگر مجرد هستید از میان چندین دیدار یکی از انها که اکثر شما را جذب خودش میکند گزینش کرده و به او علاقمند میشوید.

اسفند

مریخ هنوز هم در بخش روابط عاشقانه شما در حال حرکت هست و امکانات رمانتیک زیادی را برای شما فراهم می‌کند. حضور ونوس و مریخ در نشانه شما باعث میشود بتوانید درمورد تمام خواسته ها و نیازهای تان از ارتباط گفتگو کنید و به نتیجه برسید.

 

 

طالع عشق هفت روز آینده شما اینجاست