جنجال قتل دسته جمعی زوج جوان و کودک دوماهه

جنجال قتل دسته جمعی زوج جوان و کودک دوماهه

جنجال قتل دسته جمعی زوج جوان و کودک دوماهه 

زوج جوان که در هتلی واقع در آلاسکا اقامت داشتند،تصورش را هم نمی کردند که قرار است گلوله باران شوند و جان دهند. یک زوج جوان به همراه کودک ۲ ماهه و یک زن ۵۴ ساله با ضرب گلوله در هتلی واقع در آلاسکا به کام مرگ رفتند.

 

با تماس یکی از پرسنل هتل حوالی ساعت ۱۳:۲۵ روز جمعه ضمن اعزام پلیس به محل، تحقیقات پیرامون این پرونده آغاز شد. بر اساس احتمالات اولیه پلیس، این خانواده به مرگ خودخواسته تن داده اند البته پلیس هنوز نظر قطعی در این مورد اعلام نکرده است.

 

بر اساس شواهد موجود آثاری دال بر استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکی مشاهده نشده است و اجساد قربانیان برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی انتقال داده شده است.اجساد “لیندا هاتن” ۵۴ ساله، “امیلی مک دونالد” ۲۲ ساله، “مک کی هاتن” ۲۲ ساله و تیگان هاتن دو ماهه در داخل اتاق با آثار شلیک گلوله کشف شده، اما هنوز ضارب این عام دسته جمعی شناسایی نشده است.

 

با بررسی صفحات فیس بوک دو تن از قربانیان مشخص شد مک کی هاتن و امیلی مک دونالد سال گذشته ۱۸ نوامبر ۲۰۱۵ ازدواج کردند که ثمره زندگی مشترک آنها تیگان دو ماهه بوده است.جزئیات مربوط به تیراندازی و انگیزه این حادثه تلخ در دست بررسی است. به نظر می رسد مک دو نالد یک پسر از رابطه قبلی خود داشته و دختر بچه دو ماهه اش نیز حاصل زندگی مشترک جدیدش بوده است

 

 

 

جنجال قتل دسته جمعی زوج جوان و کودک دوماهه