ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیا

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیا

الگویی برای دختران جوان در دنیا 

رئیس جمهور فعلی کشور آمریکا سر و صدای زیادی به پا کرده هست همه ي از وی به عنوان یکی از ستون هاي اصلی کشور آمریکا یاد میکنند چرا که مشاور پدرش هست.ایوانکا ترامپ الگوی همۀ دختران جوان در اروپا و امریکا شده هست و از وقتی که ترامپ رئیس جمهور ایالات امریکا شده ودخترش ایوانکا در رسانه هاي جهان سرشناس ودیدهِ شده هست تعداد زیادی از دختران در تلاشند که چهرهِ خود را با جراحی هاي زیبایی شبیه ایوانکا دختر رئیس جمهور امریکا کنند.

ایوانکا آنچنان مورد دقت رسانه هاي جهان قرار گرفتهِ که وقتی برای سخنرانی یا مراسمات گوناگون حضور پیدا می‌کند همه ي دوربین ها فقط به دنبالِ دخترش ایوانکا می‌گردند ودختر ترامپ اکثر از خود ترامپ مورد دقت رسانه ها قرار می گیرد.

به گزارش پارس ناز وب تورنتو سان در گزارشی نوشت طبق رسیده دختر رئیس جمهور موجب شده هست تا زنان بسیاری در کشور آمریکا و چین و دیگر نقاط جهان به انجام جراحی پلاستیک تحریک شوند.

این وب سایت نوشت بعضی از استایل ها و حرکات وی در اساس چهره موجب شده هست تا زنان زیادی در جهان دست به حرکت هاي دیوانه واری بزنند تا خود را خوشگل کنند. و مخصوصا فرمِ چشمان و بینی و لب هاي خود را به ایوانکا ترامپ شبیه کنند.اکنون با دقت به مد شدن ها و چهره وی زنان زیادی در صورت خود دست برده اند که برآورد هزینه هاي آن بسیار بالا هست.

 

ایوانکا به قدری مورد دقت رسانه ها قرار گرفته که حتی مادش ملانیا به او حسادت کرده و خبرهایی از کاخ سفید رسیده هست که ملانیا با دخترش ایوانکا اختاف پیدا کرده اند.لازم به ذکر هست که قدرت و نفوذ ایونکا به قدری چندان شده هست که بعضی رسانه هاي امریکا حمله موشکی امریکا به پایگاه نطامی سوریه

 

را دستور و خواسته ایوانکا دانسته اند زیرا ایونکا از مشاهده کشته شده در شهر ادلیب ناراحت بوده و از پدرش درخواست کرده که انتقام آن ها ا از دولت سوریه بگیرد!

عکس های ایوانکا ترامپ

وظایف ایوانکا ترامپ،ایوانکا ترامپ کاخ سفید

ایوانکا ترامپ،دختر دونالد ترامپ،درمورد ایوانکا ترامپ،

 

 

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیا