این مرد بعد از بیست سال قهر با زنش حرف زد

این مرد بعد از بیست سال قهر با زنش حرف زد

این مرد بعد از بیست سال قهر با زنش حرف زد 

مرد ژاپنی بعد از گذشت ده دهه از زندگی اش بالاخره حاضر به آشتی با همسرش شد و با وی کرد. آن ها بیست سال با هم حرف نزدند. «اتوو کاتایاما»(Otou Katayama) نام مردی ژاپنی است که بعد از یک قهر بلند مدت با همسرش سرانجام با وی آشتی کرد.

 

بر اساس گزارش دیلی‌میل، این مرد که ۲۰ سال قبل به دلیل ناراحت‌شدن از دست همسرش با وی قهر کرده بود و حتی یک کلمه با وی صحبت نکرده بود بعد از سپری‌شدن این مدت زمان طولانی با همسرش سخن گفت.طی این مدت طولانی این دو در عین حال با هم و در کنار فرزندانشان زندگی می‌کردند و این مرد فقط با اشاره سر سعی در برقراری ارتباط با اعضای خانواده می‌کرد.

بر اساس این گزارش دیلیل اصلی ناراحتی «اتوو» از دست همسرش «یومی»(Yumi) حسودی بیش از حد وی به فرزندشان بوده که موجب دلگیرشدن وی از همسرش شده بود.خانواده «کاتایاما»، در حال حاضر در «نارا»، در جنوب ژاپن زندگی می‌کنند و دو دختر و یک پسر حاصل ازدواج «اتوو» و «یومی» بوده است.

 

سکوت میان زن و شوهر ژاپنی سرانجام با اصرار و پیگیری «یوشیکی»(Yoshiki) پسر ۱۸ ساله خانواده شکسته شد.سرانجام این سکوت در یک جلسه بین پدر و مادر خانواده که در یک پارک برگزار شد شکسته شد.نخستین جملات «اتوو» و «یومی» در رابطه با سختی‌هایی که هر دو آنها در بزرگ‌کردن فرزندان و نقش مهمتر هرکدام آنها در زندگی بود.

 

فرزندان خانواده که شاهد برقرارشدن نخستین دیالوگ بین والدین خود بودند این صحنه را با اشک و لبخند نظاره می‌کردند.

 

 

این مرد بعد از بیست سال قهر با زنش حرف زد