اتفاق وحشتناک برای پسر داخل مطب دندان پزشک

اتفاق وحشتناک برای پسر داخل مطب دندان پزشک

اتفاق وحشتناک برای پسر داخل مطب دندان پزشک 

78 ساله برای کشیدن دندان کودکان دست به کارهای بسیار وحشتناکی می زد که اکنون منجر به شکایت از وی شده است. مادر صدای جیغ پسرش را در مطب دندانپزشکی شنید و مخفیانه به داخل اتاق سرک کشید. فیلمی که او از واقعه گرفته باورکردنی نیست.

مراجعه به دندانپزشک برای بسیاری از افراد ترسناک و رعب‌آور است اما در واقع اکثر دندانپزشکان کار ترسناکی انجام نمی‌دهند و این موضوع فوبیایی شایع بین مردم است. با این وجود اتفاقی که در فلورادو در مطب دندانپزشک اطفالی به نام هاروارد شینیدر افتاد طبیعی نیست.

 

در سال ۲۰۰۵ مادری فیلمی از روند درمان پسرش ضبط کرد که باعث شد داستان‌هایی که از طرف کودکان بعد از بیرون آمدن از مطب دندانپزشک تعریف می‌شد جدی گرفته شود.فک بریل موتلی ۸ ساله وقتی از مطب بیرون آمد به شدت ورم کرده بود. او ۸ دندان را نزد این پزشک کشیده بود و داستان وحشتناکی تعریف می‌کرد

 

و این موضوع باعث شد مادر پسر سه ساله‌ای که قرار بود بعد از او وارد مطب شود دوربین موبایلش را روشن کند تا از اوضاع مخفیانه فیلم بگیرد. مادر به سرعت با شنیدن اولین جیغ فرزندش ضبط را روشن کرد. آنچه ضبط شده مو بر تن هر انسانی راست می‌کند.

 

این پزشک تختی تهیه کرده بود که به کمک آن کودک را کاملا محکم می‌بست تا نتواند به هیچ عنوان تکان بخورد و بعد بدون بیحسی به سرعت شروع به کشیدن یا پر کردن دندان می‌کرد.مادر با مشاهده زجری که این پزشک ۷۸ ساله به فرزندش وارد می‌کند به سرعت فیلم را قطع کرده و مداخله می‌کند و به پلیس زنگ می‌زند.

 

در عین حال با به انتشار گذاشتن فیلم ضبط شده در شبکه‌های اجتماعی از سایر مادران می‌خواهد علیه این پزشک شکایت کنند. بعد از رای دادگاه پروانه طبابت این پزشک باطل شد.

 

 

اتفاق وحشتناک برای پسر داخل مطب دندان پزشک